TUSİB'ten Üyemiz Arkas Lojistik Ukrayna ile Online İş Sohbeti

Arkas Lojistik Ukrayna'nın Zorlu Koşullarda Devam Eden Başarılı Faaliyetleri

11/23/20231 min oku

TUSIB Başkanın'dan Arkas Lojistik Ukrayna'nın Zorlu Koşullarda Devam Eden Başarılı Faaliyetleri İçin Online Tebrik Sohbeti;

Türkiye Ukrayna Sanayiciler ve İş İnsanları Birliği (TUSIB) Başkanı Zafer Özbay, bugün Odesa'de merkez ofisi bulunan Arkas Lojistik Ukrayna'nın Ülke Müdürü Sn. Yalçın Çetiner ile online bir sohbet gerçekleştirdi.

Arkas Lojistik Ukrayna, zorlu savaş koşullarında bile taşımacılık faaliyetlerini sürdürme azim ve kararlılığını gösteriyor. Şirket, deniz ve hava yolu taşımacılığını doğrudan Ukrayna'ya yapamamakla birlikte, bu zorlu dönemde mallarını Romanya ve Polonya üzerinden deniz, hava ve kara yoluyla getirerek, buradan Ukrayna'ya karayoluyla ulaştırıyor. Bu strateji, hem lojistik zorlukların üstesinden gelme becerisini gösteriyor hem de müşterilerine kesintisiz hizmet sunma kararlılığını yansıtıyor.

TUSIB olarak, bu zorlu dönemde bile başarıyla faaliyetlerini sürdüren üyemiz Arkas Lojistik Ukrayna ile işbirliğimizi ve dayanışmamızı daha da güçlendirme fırsatını değerli buluyoruz.

Sn. Çetiner ve Arkas Lojistik Ukrayna ekibine, bu zor zamanlarda gösterdikleri üstün çaba ve dayanıklılık için tebrik ederiz, İşbirliklerimizin her iki taraf için de başarı ve büyüme getireceğine inancımız tamdır.