TUSIB ve üyemiz CreditWest Bank: "Ortak Değerlerimizle Geleceğe Yatırım"

Türk-Ukrayna İş Insanları Birliği (TUSIB) üye ziyaretleri kapsamında, bugün değerli üyelerimizden CreditWest Bank'a nezaket ziyaretinde bulunduk.

11/8/20231 min oku

Türk-Ukrayna İş Insanları Birliği (TUSIB) üye ziyaretleri kapsamında, bugün değerli üyelerimizden CreditWest Bank'a nezaket ziyaretinde bulunduk.

Bu ziyarette, Creditwest Bank Genel Müdürü Sn. Igor Tykhonov ile bir araya gelerek, bankanın 2023 yılı içerisindeki başarılı faaliyetlerini ve 2024 yılı için planladıkları gelişmeleri konuştuk. Ukrayna'nın finansal istikrarı ve ekonomik durumu üzerine düşüncelerimizi paylaşma fırsatı bulduk. CreditWest Bank'ın sunduğu yenilikçi bankacılık çözümleri, TUSIB üyeleri ve Ukrayna iş dünyası için büyük önem taşıyor.

TUSIB olarak, önümüzdeki yıl için belirlediğimiz hedefler ve faaliyetler hakkında üyemiz CreditWest Bank'a bilgi vererek, birliğimiz içerisindeki mevcut işbirliklerini daha da güçlendirme isteğimizi ifade ettik.

Peryodik olarak sürdüreceğimiz üye ziyaretlerimiz, bizlerin ortak değerlerimize ve Türk-Ukrayna iş ilişkilerinin derinleştirilmesine olan bağlılığımızı yansıtmaktadır.

Bu buluşmalar, TUSIB'in kurumsal dayanışma ruhunu ve üyelerimizle süregelen sağlam ilişkilerimizi pekiştiriyor. Üyelerimzle yaptığımız görüşmelerimizde, paylaştığımız değerlere ve iş birliği potansiyeline vurgu yapmakla kalmıyor, aynı zamanda birbirimizin başarılarından ortak sevinç duyuyoruz.

Creditwest'in de dahil olduğu tüm TUSİB şahıs ve şirket üyelerimizin ortak çabaları ve birbirimize olan güvenimizle geleceğin daha da parlak ve başarılı olacağına inancımız sonsuz."