TUSIB üyesi Tekstilbox’a Sürdürülebilir İnovasyon Ziyareti.

TUSİB sektöründe yenilikçi çözümler sunan ve çevre dostu yaklaşımıyla dikkat çeken üyemiz Tekstilbox-Ukrayna firmasını ziyaret etti..

11/9/20231 min oku

Değerli TUSIB Üyeleri ve Takipçilerimiz,

Türk-Ukrayna Sanayiciler ve İş Insanları Birliği üye ziyaretleri kapsamında, sektöründe yenilikçi çözümler sunan ve çevre dostu yaklaşımıyla dikkat çeken üyemiz Tekstilbox-Ukrayna firmasının sahibi ve genel müdürü Sn. Mehmet Güler'e keyifli bir nezaket ziyaretinde bulunduk.

Geleneksel reklamcılığa modern bir soluk getiren Tekstilbox, tekstil tabanlı reklam yapılarıyla sektördeki çevre dostu yeniliklere liderlik etmekte. Özelleştirilebilir alüminyum çerçeveleri ve yüksek kaliteli baskılarıyla dikkat çeken bu dinamik şirket, rekabetçi fiyatlar ve hızlı üretim süreçleri sunmakta.

TUSIB ailesi olarak, Tekstilbox'ın üstün kalite ve hizmet anlayışını yerinde deneyimledik, kendilerinin iş süreçlerine ve sektöre getirdiği yenilikçi bakış açısını takdir ettik. Özel ihtiyaçlara göre tasarlanmış reklam yapıları ile pazarın öncülerinden biri olma yolunda ilerleyen Tekstilbox ile işbirliğimizi güçlendirme fırsatını değerli buluyoruz.

İnovasyonun ve sürdürülebilirliğin bir araya geldiği bu başarılı model, TUSIB olarak desteklediğimiz ve gurur duyduğumuz bir işbirliği örneğidir.

Tekstilbox ile gerçekleştirdiğimiz bu ziyaretin verimli geçtiğini ve TUSIB ailesi olarak birlikteliğimizi pekiştirdiğimizi memnuniyetle paylaşıyoruz.