Log In
Logout Log In
  Search

Üyelerimiz


Beko PLC Brands include: Beko, Grundig, Leisure, Blomberg and Flavel.

Beko, Türkiye’nin en büyük sanayi ve finansman grubu Koç Holdingin bir şirketi olan dünyaca ünlü Arçelik A.Ş. bünyesinde etkinlik gösteren beyaz eşya ve elektronik markasıdır.

Arçelik A.Ş. Avrupa’nın en büyük beş şirketi arasında olup her sene 6 milyondan fazla beyaz eşya ürünleri üretmektedir. Şirketin 15 fabrikası vardır; bu fabrikaların her biri ayrı bir ürün imalata odaklı bir prensibi üzerinde faaliyet göstermektedir. Çamaşır makineleri ve buzdolapları üreten Arçelik A.Ş. fabrikaları, Avrupa’daki en büyük fabrikalardır.

2005 yılında Arçelik A.Ş. 50’nci yıldönümünü kutlamıştır. Geçen seneye kıyaslamada satış hacimleri 2,7 milyardan 3,1 milyar euro’ya kadar ciddi artışı yapmıştır.

Beyaz eşyaların üretiminin %60’ı Türkiye’nin iç pazarı için öteki %40’ı ihracat için çalışmaktadır. İngiltere ve Fransa’dan Orta Afrika ülkelerine kadar Beko beyaz eşyaları, tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Beyaz eşya gamı: buzdolapları, gaz ve elektrik ocakları, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, gömme makineler, klima, ses ve video cihazları, küçük beyaz eşya v.s.

Bu günlerde dünyanın her tarafında 250 milyon tüketiciler Beko beyaz eşyalarını tercih etmektedir. Beko, yenilikçi teknolojilere sahip, enerji kullanımında kendi sınıfında en verimli ve çevre dostu olan, tasarım ve işlevselliğe önem veren ürünleriyle tüm dünyada büyümeye devam etmektedir. 2013 Eylül ayındaki duruma göre Beko markasına yapılan yatırımlar, son 5 yıl içerisinde Beko’nun Avrupa’daki rakiplerinden daha fazla pazar payı kazanmasına yol açıp Batı Avrupa’nın ikinci en büyük beyaz eşya markası olmuştur.

CREDİTWEST BANK UKRAYNA, Ukrayana ve yabancı müşterilere kaliteli hizmet vermek için Ukrayna’da açılan ilk Türk bankasıdır.

Banka Hissedarları ve Denetim Kurulu, uluslararası bankacılık hizmetlerinin standartlarına göre faaliyetini sürdürmeye ve uzun vadeli kalkınma stratejisini uygulamaya adanan yönetimin profesyonelliği ve deneyimli olmasına önem vermektedir.

30 Haziran 2015 yılında Ulusal yetkili derecelendirme kuruluşu İBİ-Değerlendirme, Ulusal değerlendirme Notunda ‘istikrar’ tahmini saklı uaAA seviyede Creditwest Bank A.Ş.’nin uzun vadeli kredi notunu teyit etti. uaAA notuna sahip Finansal kurum, diğer Ukrayna kurumlarına göre çok yüksek derecedeki kredi gücü olan bir kurumdur.

Ayrıca da İBİ-Değerlendirme, Creditwest Bank A.Ş.’nin banka mevduatının güvenlik notunu 5, yani ‘mükemmel güvenlik’ derecesinde teyit etmiştir. 5’nci derecedeki banka mevduatının güvenlik notu, finansal kurumun güvenli olduğu ve Milli Banka da dahil olmak üzere yürürlükteki yasalara göre yükümlülüklerini zamanında yerine getirdiğini ve iyi bir itibarına sahip olduğunu göstermektedir

IK ACTIVE / Dnipooliya Limited Şirketi 13 yıldan fazla Ukrayna tarım pazarında faaliyetini sürdürmektedir. 2012 yılında Şirket, Krıvıy Rig şehrinde yağ çıkarma fabrikasının inşaatını tamamlamıştır. Fabrikanın üretim kapasitesi aylık 2000 ton kadardır. Ayrıca da yılık 20 000 tona kadar üretim kapasitesi olan ayçiçeği küspesi işletme hattı çalışmaya başladı. Dniprooliya 80’den fazla çalışanı istihdam eder ve böylece Ukrayna’da Türk yatırımları ile tarım sektördeki önde gelen işletmelerden biridir.
Mega proje yaklaşımı ile hem Türkiye’de hem de uluslararası arenada üstlendiği altyapı ve üstyapı projeleriyle, Doğuş İnşaat ve Ticaret A.Ş., kendi sektörünün lider şirketlerinden biridir. Doğuş İnşaat, 1951 yılından bugüne kadar 12 milyar doları aşan 170 projeyi tamamlayarak en saygın inşaat şirketleri arasında yerini almıştır.

Bugün, Doğuş İnşaat’ın içinde yer aldığı projelerin toplam tutarı 4,2 milyar dolar civarındadır. Doğuş, aynı zamanda dünya çapında aktif inşaat çalışmalarını yürüten şirketlerin katılımıyla kurduğu ortak girişim ve konsorsiyumlarla Türkiye’de, Orta Doğu’da, Doğu Avrupa ve Rusya coğrafyasında çeşitli altyapı projelerinin gerçekleştirilmesinde yer almaktadır.

Projelerimize Genel Bakış Kuruluşundan bu yana Doğuş İnşaat’ın gerçekleştirmiş olduğu projeler arasında; toplamda 3000 MW elektrik üretme kapasitesine sahip 20 baraj ve hidroelektrik santral, 1460 km yol yapımı, 2.000.000 m² bina yapımı, 35 km köprü, viyadük ve geçit yapımı, 116 km’den fazla metro, tünel ve derivasyon tünelleri, aynı zamanda limanlar, marinalar, sulama projeleri, kanalizasyon sistemleri, ofis binaları, alışveriş ve yaşam merkezleri, konut ve endüstriyel binalar yer almaktadır.

Bir Doğuş Grubu yatırımı olan, Artvin Barajı ve HES İnşaatı, Doğuş İnşaat tarafından yapımına halen devam edilen önemli baraj ve hidroelektrik santrali projesidir. Çoruh Nehri üzerine beton ağırlıklı kemer baraj olarak tasarlanan Artvin Barajı’nın kurulu gücü 340 MW, yüksekliği temelden itibaren 180 m, kret uzunluğu 278 m ve yıllık ortalama elektrik üretimi 1 milyar kWh olarak planlanmıştır. Artvin Barajı ve HES İnşaatı’nın 2015 yılı sonunda tamamlanması öngörülmektedir.

İstanbul’un ulaşım sorununa çözüm getirecek Üsküdar-Ümraniye-Çekmeköy Metrosu önemli bir metro projesidir. 2011 yılında Doğuş İnşaat tarafından ihalesi kazanılan ve 2012’nin 2. çeyreğinde yapımına başlanan bu metro hattının uzunluğu depo alanına ulaşım ile birlikte 20 km, tünel iç çapı 5.70 m, dış çapı 6.30 m olan 16 adet istasyon içerecek şekilde tasarlanmıştır. Avrupa Yatırım Bankası finansmanıyla gerçekleştirilen bu projenin 2016 sonu itibariyle tamamlanması öngörülmektedir.

Doğuş İnşaat’ın 2012 yılında yapımına başladığı 47 km uzunluğunda, 2x2 şeritli Konya-Akşehir-Afyon Yolu ve 2013 yılında mevcut yolların ripajı için yapımına başladığı, kapsamında 3 adet toplam 3555 m uzunluğunda tünel bulunan, 3845 m uzunluğundaki Artvin-Erzurum-Ardahan-Ardanuç Devlet Yolları’nın 2014 yılı içerisinde tamamlanması öngörülmektedir. Ayrıca, Mayıs 2013’te ihalesi kazanılarak yapımına başlanan 49 km uzunluğunda, 2x2 şeritli Tokat-Niksar karayolunun da aynı şekilde 2015 yılında tamamlanması planlanmaktadır.

Kömürhan Köprüsü, Bağlantı Tüneli ve Yolu inşaatı, yurtiçinde ihalesi kazanılarak 2013 sonunda yapımına başlanan bir diğer önemli yol projesidir. Elazığ-Malatya arasında 5.15 km uzunluğunda, 23 m genişliğinde bir yol; 480 m uzunluğunda, 23.86 m genişliğinde bir köprü ve 2411 m uzunluğunda bir tünel inşaatını kapsayan bu projenin 2017’nin 2. çeyreğinde bitirilmesi planlanmaktadır. Konya’da 2 yıl içerisinde tamamlanması öngörülen, günlük su arıtma kapasitesi 366.850 m³ olacak Mavi Tünel İçmesuyu Arıtma Tesisi ile Kahramanmaraş, Gaziantep ve Hatay’da 55.536 hektarlık alanın sulamasına yönelik gerçekleştirilecek Kılavuzlu Sulaması Ana Kanalı 1. Kısım İnşaatı yürütülen diğer projelerdir.

Petkim Konteyner Limanı İnşaat İşleri Projesi de 2016 yılında tamamlanması öngörülen önemli bir liman projesidir. 700 m Kazıklı Rıhtım İnşaatı kapsamında yaklaşık 900 adet kazık kullanılacaktır. 10.900 m² alan üzerine kurulu, tamamen cam panel cephe sistemi ile kaplı olan Doğuş Teknoloji Binası 2014’te tamamlanmiştir. 28.000 m²’lik inşaat alanına sahip ve 14.736 m²’lik arsa alanı üzerine inşa edilecek Doğuş Oto Kartal Satış ve Servis Tesisleri’nin ise Ocak 2016’da tamamlanması öngörülen bir diğer önemli üstyapı projesidir.

TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü ihalesi olan Ankara-Sivas Demiryolu, Kayaş-Kırıkkale Arası (Kesim I) V7-V9-V10 ve V15 viyadüklerinin yapım işinin sözleşmesi Şubat 2014’te imzalanmış olup söz konusu proje kapsamında toplam boyu 6.216 m olan 4 adet viyadük inşaatı yapılacaktır. İzmir Aliağa’da “Ege Rafineri Projesi”nin önemli kesimlerinden biri olan “Deniz Yapıları” işinin sözleşmesi imza aşamasında olup yakında Doğuş İnşaat tarafından yürütülecek projeler arasında yer alacaktır.

Kazakistan’ın Almati-Khorgos şehirleri arasında, toplam 112 km uzunluğunda 2x2 şeritli 2 lottan oluşan yol projesi, 2013’ün 2. yarısında yurtdışında yapımına başlanan yeni bir projedir. Katar Bayındırlık İhalesi “Ashghal” tarafından ihaleye çıkarılan 7 büyük projeden en önemlisi olan Katar Al Rayyan Yolu Yapımı ve İyileştirme Projesi’nin Ocak 2014’te sözleşmesi imzalanmıştır. Yan yollarla birlikte toplam uzunluğu 10.7 km olan Al Rayyan Yolu’nun proje kapsamında 5.3 km’lik bölümü ana yol, 5,4 km’lik bölümü ise yan yolların yapımı ve iyileştirmesi işleri olup ayrıca 6 adet kavşak inşaatı Doğuş İnşaat tarafından gerçekleştirilecektir. Projenin, 2017’nin sonunda tamamlanması öngörülmektedir.

Uzun yıllardır metro inşaatlarında kazandığı deneyimi Suudi Arabistan’a da taşıyan Doğuş İnşaat, bu ülkedeki Riyad Metro Projesi – Paket 1, TBM Tünelleri inşaatının yapımına 2014 sonunda imzaladığı sözleşme ile başlamıştır. Toplam 16 km uzunluğunda inşa edilecek tünellerin yapımının 2016 sonlarına doğru tamamlanması öngörülmektedir. Doğuş İnşaat, Libya’da birçok altyapı ve üstyapı işleri gerçekleştirmiştir. 2009 yılında 218.000 m² alana sahip, 5 adet hizmet binası ve 9 adet fakülte binası içeren Libya Sirte Üniversitesi Kompleksi 1. Kısım İnşaatı ihalesini kazanmış ve yapımına başlamıştır. Ancak 2011 yılı başında Libya’da yaşanan politik istikrarsızlık nedeniyle bu çalışmalar geçici bir süre için durdurulmuştur. Uluslararası piyasada çalışma alanını genişletmeyi hedefleyen Doğuş; Sahara Altı Afrika Ülkeleri, Doğu Avrupa, Rusya, Ukrayna ve Bağımsız Devletler Topluluğu ile Hindistan, Vietnam ve Körfez ülkelerinde iş geliştirme çalışmalarına devam etmektedir.

Anadolu Efes, Türkiye, Rusya, Bağımsız Devletler Topluluğu (BDT), Avrupa, Orta Asya ve Orta Doğu ülkelerinden oluşan geniş bir coğrafyada bira, malt ve alkolsüz içecek üretiyor ve pazarlıyor. Anadolu Efes’in ürünleri, dünyanın 70'den fazla ülkesinde tüketiliyor.

1969 yılında faaliyetlerine başlayan Anadolu Efes, 80’li yıllarda pazar lideri konumuna gelmiştir. Anadolu Efes, 90’lı yıllarda dönüm noktası sayılabilecek bir atılım ile yurt dışına açılma kararı aldı. Küresel piyasada ticari sürdürülebilirlik için operasyonlarına devam eden Anadolu Efes SABMiller ile stratejik ortaklık kurarak dış piyasalarda gücünü arttırdı. 2012 yılında yapılan anlaşmayla SABMiller’ın Rusya ve Ukrayna operasyonlarını devraldı ve Rusya’daki en büyük ikinci bira üreticisi konumuna geldi.

Bugün ise Anadolu Efes, bira satışının dörtte üçünü yurtdışında gerçekleştiren bir dünya şirketi olarak yoluna devam ediyor. Satış hacmi bakımından Avrupa'nın en büyük beşinci ve dünyanın en büyük 11. bira şirketidir. Ayrıca Türkiye dahil 6 ülkeye yayılan toplam 15 bira fabrikası, 6 malt üretim tesisi ve 1 şerbetçiotu işleme tesisi ile bölgesindeki en önemli oyunculardan biridir.

Anadolu Efes kalite ve operasyonel performansta mükemmelliği yakalamayı hedeflerken sürdürülebilirlik önceliklerini de dikkate alarak faaliyetlerini yürütüyor. Kurum kültürünün vazgeçilmez bir parçası olan sürdürülebilirlik konusunda geniş perspektifte çalışmalar yürüten Anadolu Efes, etkin faaliyetleri sonucunda 2013 Dow Jones Sürdürülebilirlik Endeksine girmeye hak kazanarak endekste yer alan ilk ve tek Türk şirketi oldu. 2014 yılında ise CEO Water Mandate’i imzalayan ilk Türk şirketi olarak sürdürülebilir su yönetimi yaklaşımıyla iş dünyasının küresel liderleri arasındaki yerini aldı.

45 yılı aşkın bir süredir başarılı operasyonlarını devam ettiren Anadolu Efes, faaliyet gösterdiği ülkelerde spordan sanata, kültürden müziğe pek çok başarılı çalışmaya da imza attı ve Türkiye’nin en başarılı basketbol takımı olan Anadolu Efes’e ismini verdi.

Ekol 1990 yılından bugüne Avrupa'da sektörün öncü markası olmayı hedefliyor. 1990 yılında faaliyetlerine başlayan Ekol; daha ilk günden itibaren Avrupa'da sektörün öncü markası olma hedefi ile yola çıkmıştır. Uluslararası taşımacılıkta yük organizasyonuyla başlanılan noktadan, 3PL entegre lojistik hizmetleri sunan bütünleşik bir yapıya ulaşmıştır. Bireysel çözümleri tasarlayan ve uygulayan Ekol, her müşterinin tüm ihtiyaçlarını karşılamak için uğraşıyor.

İleri teknoloji uygulamalarıyla "Tedarik Zinciri Yönetimi": Ekol bugün, yarattığı know-how, kalifiye insan kaynağı ve ileri teknoloji uygulamalarıyla çok farklı sektörlerde bulunan yerli ve yabancı müşterilerine entegre lojistik hizmetleri ile tedarik zinciri çözümleri tasarlamakta ve sunmaktadır.

Yeni ekonominin gereksinim duyduğu yenilikçi, çevreci, ekonomik hizmetler: Türkiye ve Avrupa'da en yeni teknolojiyle donatılmış dağıtım merkezleri, genç ve çevreci filosuyla, yeni ekonominin gereksinim duyduğu her türlü hizmeti bütünleşik bir şekilde uluslararası arenada sunabilen Ekol; taşımacılık, depo yönetimi, gümrükleme, dış ticaret ve tedarik zinciri yönetimi çözümlerini müşterilerine sunmaktadır.

Ekol, Türkiye'de ve Avrupa'da öncülerden biri: Ekol, Türkiye’de 450.000 m2 kapalı alanı aşan dağıtım merkezleri; Almanya; İtalya, Yunanistan, Fransa, Ukrayna, Bosna ve Romanya'da bulunan 86.000 metrekarelik tesisleri, 4.000'i aşan araç filosu ve 4.000'i aşkın Türk; 1200'ü aşkın Avrupalı çalışanıyla Türkiye'nin ve Avrupa'nın öncü entegre lojistik hizmet sağlayıcıları arasında yer almaktadır.

Bugün Ekol, lojistik sektörüne yetiştirdiği insan kaynağı ve yeni iş modelleri geliştirmekte üstlendiği öncü rolle, adına yakışır başarılara imza atmaktadır. Portföyüne aldığı dünyanın önde gelen çok uluslu şirketleri ve bu müşterileri için ürettiği hizmetler sayesinde, marka bilinirlik hedeflerine ulaşmak yönünde emin adımlar atmaktadır.

logo_eren23

1969 ylımda kurulan EREN HOLDİNG, özel şirketi olup ve bir aile tarafından yönetilen en büyük Türk holdinglerden biridir. Holding bünyesinde 27 ulusal ve 9 yabancı şirketleri dahil olmak üzere 36 şirket faaliyeti göstermektedir. Eren Holding ve şirketleri Enerji, Karton ve kağıt, Ambalajlama, Perakende satış, Çimento üretimi ve Turizm sektörlerde başarı çalışmaları gerçekleşen Türkiye’nin en büyük şirket gruplarından biridir. Bu günlerde holding, 8000’den fazla elemanları istihdam eder.

Perakende satış sektöründe Eren Holding çeşitlendirilmiş satışları yönüne gelişir. Her yönlülük ve esneklik sunan saf perakendecilik, toptan ticaret, ortaklıklar, çok uluslu kuruluşlarla işbirliği şekillerde faaliyet sürdürülür. Çimento işletmeleri Türkiye, Ukrayna, Polonya, Macaristan, Rusya, Çek Cumhuriyeti, Slovakya gibi ülkelerde bulunmaktadır. Portföyünde Lacoste, Burberry, G-Star Raw, Gant, Polo Ralph Lauren, Ted Baker London, Nautica, Converse, Keds, Le Coq Sportif, Swatch gibi markalar bulunmaktadır. Bugün Eren Perakende, 25 yıllık deneyimine dayanarak 14 ülkedeki yaklaşık 300 mağaza ve 1000’i aşan satış noktaları sayesinde yatırımlarına ve sektörde ilerlemeye devam etmektedir.

Eren Perakende Ukrayna, Retek Ltd. Şti. ve İntermode Uk Ltd.Şti. diye iki şirketten oluşmaktadır.

2008 yılından itibaren Retek, Lacoste SA ile Eren Holding’in ortak şirketi olarak dünyanın lüks casual giyim segmetinde lideri olan Lacosta’yı temsil etmektedir. Bu günlerde Kiev, Harkov, Dnipropetrovsk şehirlerde Lacosta’nın 9 konsept butikleri vardır. 2013 yılından itibaren resmi online mağaza İntermode Uk, en ünlü ve en popüler Amerikan markalarından biri olan yaşam tarzı giyim markası Nautica ve çok markalı ayakkabı zinciri SuperStep başarılı çalışmayı sürdürür. Mağaza tarafından sunulan dünyaca ünlü çok markalı ayakkabı ve aksesuar markaları arasında Lacoste, Nike, New Balance, Saucony, Converse, Aigle, Nautica, Gant, Asics, Ted Baker, Superga, Sperry Top-Sider v.s.

Günsel, Kiev’de 1997’nin Aralık ayında kurulmuştur. Şehirler arası otobüs taşımacılıkla yolu çıkan şirket zamanla piyasada bu tür hizmetlerin eksikliği ve yüksek talepleri nedeniyle Günsel, ayrıca da kargo taşımacılığı hizmetini vermeye başladı. Ekibin yüksek profesyonelliği ve iyi çalışma düzeni, en yeni teknik temel sayesinde Şirket, hem yolcu hem de kargo taşımacılığında lider konumuna geldi.

2015 yılında Günsel, müşterilerine daha iyi ve profesyonel hizmet vermek ve yüksek standartlara ulaşmak amacıyla bir adım daha ileri atıp yolcu ve kargo taşımacılığını bir birinden ayırmıştır.

Böylece Günsel grubu bünyesinde GNS hatları ve GNS Kargo diye şirketler karşımıza çıkmıştır.

GNS Hatları’nın Ukrayna’da 18 yılı aşan deneyimi vardır. 18 yıl boyunca müşterimizi ey güvenli şekilde hizmet vermektedir. Profesyonellik, kalite, sorumluluk ve en yüksek seviyede komfor ve servis başta olmak üzere şirketinin ana prensipleridir. Amacımız Ukrayna’nın her yerine en rahat, güvenli ve kefli şekilde profesyonel şoför ve hostesleriyle seyahati gerçekleştirmektir. Otobüslerde bireysel monitörler* - wi-fi* - filmler bulunmaktadır. (Komfor servisi çerçevesinde). Şu anda ortopedik koltuklu 34 otobüs ve minibüslere sahibiz. Kiev, Odesa, Dnipropetrovs, Harkiv, Herson, Uman şehirlerine günlük rotamız vardır. GNS hatlar, ayrıca da otobüsleri ve minibüsleri günlük ve saatlik kiraya vermektedir.

GNS Kargoyla Ukrayna’da 17 yıllık deneyimine sahibiz. Taşıdığımız yüklerden sorumlu olduğumuz farkındayız ve ‘kargonuzdan tamamen sorumluyuz’ diye sloganıyla çalışmaktayız. Şu anda tüm Ukrayna’da gönderme servisli 94 şubemiz ve 38 kamyon filosu na sahibiz. Lviv-Odesa-Dnipropetrovsk- Harkov- Herson arasında güçlü ağımız ve seferimiz bulunmaktadır. GNS Kargo, 12 saat (hızlı teslim) ve 24 saat (standart teslim) içinde paket, koli, kıymetli paketler, kırılgan yükler, olağanüstü boyutlu ve büyüklükteki kargoyu taşır ve teslim eder.

2015 yılında Günsel Grup ile Türk Hava yolları diye iki büyük şirket Ukrayna içinde ve dışında havayollarıyla kargo gönderme sözleşmesini imzaladı. Biz, Ukrayna ithalatı ve ihracatçıları için güvenilir ve ucuz kargo vermemizden gurur duyarız.

Günsel Grup, online bilet satışı, rezervasyonu, kargo takip sistemi gibi teknolojiyi benimseyip bir çok uygulamaları sunmaktadır.

Ayrıca da Müşterimize uyguladığımız Sadakat programlarımızı duyurmaktan mutluluk duyarız. Daha fazla bilgi için lütfen www.gunsel.ua web sayfamızı ziyaret edin veya 0-800-30-30-10 telefondan arayınız.

İnci Holding’in temeli, Cevdet İnci'nin ilk şirketi İNCİTAŞ ile 1952 yılında atılmıştır. Cevdet İNCİ; çalışkanlığı, işe olan tutkusu ve azmi ile çıktığı yolda, o yıllarda hayal bile edilemeyen jant üretiminin temellerini 1968 yılında attı. İlk ortaklığı olan Jant Sanayi Adi Komandit Şirketi‘nde büyük presle jant göbeği üreterek işe başladı.

Almanya’dan ithal ettiği jant kasnaklarına göbeklerin basılmasıyla ilk jantları üretti. 1968 yılının ortalarına doğru şirket, hem jant kasnağını, hem de jant göbeğini üretebilecek düzeye erişti. Cevdet İNCİ’nin geliştirdiği proje ile jant kasnağı yapımında kullanılan role makinesi, kendi atölyesinde yapıldı. Cevdet İNCİ, bu dönemde karşılaştığı her türlü zorluğu aşarak, lastik ve otomotiv yedek parçaları ticareti ile başladığı çalışma yaşamını üretici kimliğiyle sürdürdü.

Üretimin sağlıklı büyümesi ile jant sektörünün ilk yapı taşlarından biri olan JANTAŞ doğdu. JANTAŞ ilk patentini 1979 yılında aldı. Ulaşılan kalite standartları ve sürekli büyüme eğilimi ile aynı yıl ihracat faaliyetlerine başlandı. JANTAŞ'ın başarılı performansı CİDAŞ'ın kuruluşuyla hız kazanmış ve JANTAŞ'ın dünyayla entegre olmasını sağlamıştır. Bu kapsamda, sektörün dünyadaki önemli temsilcilerinden biri olan Alman Lemmerz Grubu ile 1992 yılında işbirliğine gidildi. Bu uyumlu işbirliği 1993’de “joint venture” olarak LEMMERZ İNCİ JANT SANAYİ A.Ş.’nin kurulmasını sağladı.

1997 yılında, jant üretiminde dünya lideri Hayes’in Avrupa lideri Lemmerz’i almasıyla, Türkiye, dünyada kaliteli jant üretimi merkezlerinden biri haline geldi. Jant üretiminde sağlanan başarı, grubun gelişim alanı olarak gördüğü akümülatör üretiminde de yatırım kararı almasını teşvik etti. Üretilecek aküye, ailenin çok önem verdiği bir manevi değer olan "İNCİ" adı uygun görüldü. Cevdet İnci’nin başarılı girişimcilik öyküsünü gelecek nesillere aktaracak İnci adını taşıyan bu akü, dünya standartlarında kaliteyi temsil etmek üzere üretilmeye başlandı.

Bu amaçla, 1984 yılında Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulan ilk fabrika, 1985 yılında Baren ile “know-how” anlaşması yapılarak günün gelişmiş teknolojileriyle donatıldı. Bir dünya markası olma vizyonuyla üretim yapan İNCİ AKÜ; 1993 yılında sektörde Avrupa’nın en büyük kurumu olan Ceac ile ortaklığa giderek globalleşme yolundaki ilk adımlarını attı. 1995 yılında ise akü üretiminde dünya lideri Exide’ın Ceac’ı satın almasıyla, İNCİ AKÜ dünya pazarlarındaki yerine kavuşmuş oldu. İleri teknoloji bilgisini bünyesine katan İnci Akü, 2005 yılından itibaren tamamen İnci Holding yatırımı olarak yoluna devam etmekte. Bugün üretiminin %67’sini 80 ülkeye ihraç eden İnci Akü, sektörünün ihracat lideri ve inovasyon şampiyonudur.

%100 Türk sermayesiyle kurulan ve toplumdan aldığını topluma verme ilkesiyle, gerçekleştirilen İnci Holding sanayi faaliyetleri, Türk ekonomisinin gelişimine paralel, örnek bir başarı öyküsüdür. 63 yıl önce otomotiv yedek parçası üretme ve 47 yıl önce de jant üretme iddiasıyla çıkılan yolda, İNCİ HOLDİNG bugün: 2400 çalışanı, 15 şirketi, ağırlıklı olarak otomotiv yan sanayi olmak üzere 5 sektörde faaliyet göstererek, son 10 yılda ülke büyümesinin üzerinde her sene ortalama %15 büyüyerek yarattığı katma değer ile ülkemize katkıda bulunmaya devam etmektedir.

Milano markalı kapıların üretim şirketi fabrika, Ukrayna’da 2000 yılından itibaren faaliyet göstermektedir. Şirketin ana faaliyeti desenli MDF panelli çelik giriş kapıları ve yangın kapılarıdır.

MDF panellerin desen çeşitliği ve renkleri sayesinde kapılarımız, estetik açısından herkese uyar ve ürünlerimizin yüksek kalitesi her türlü müşterileri tatmin eder.

Üretim tesislerimizde hem ulusal hem de ithal edilmiş yüksek teknoloji ekipman çalıştırılır. İnsan faktörü denilen etkenlerden dolayı meydana gelebilen hataları sıfıra indirmek için tüm üretim süreci mümkün olduğu kadar otomatiktir.

Kapıların çelik profil elemanları, giyotin ve sac kalıp makinelerinde üretilir. Söz konusu ekipman, yüksek hassasiyetli matris ile birlikte belirtilen boyutlardan en fazla %0,1 saptama oranı sağlayan en yeni yazılımla çalışmaktadır.

Kilitlerin teknolojik boşlukları ve kapıların diğer dahili bileşenleri, bu işlemler için özellikle uyarlanmış preslerde kesilir.

Tesislerimizde modern püskürtme kameralar ve polimerleşme fırınlarıyla toz boyama hattı çalışmaktadır.

MDF panellerdeki desenler, bilgisayarlı CNC makineleri tarafından öğütülür ve böylece eksikleri ve hat çarpıtmaları ortadan kaldırılmış olur. Yüzlerce desen seçenekleri makine belleğinde muhafaza edilir ve makinenin işlevselliği sayesinde tamamen bireysel desenler öğütülebilir (örneğin, şirket logolu veya aile damgasıyla kapılar).

Koruyucu PVC film yapışması, lamine panellerin tüm alanı üzerinde tekdüzelik olmasını sağlayan profesyonel membran vakum pres ile yapılır.

Kapılar sadece gömme kilitlerle yapılır. Bu kilitlerin önde gelen üreticiler arasında: KALE (Тürkiye), MOTTURA, CISA (İtalya), silindir Mul-t-Lock (İsrail).

Ağır yüklere dayanabilir ağır metal kapılar için özel kilit kullanılır.

Fabrikamızda üretilen kapıların büyük çeşitliği, Ukrayna’daki büyük inşaat ve yapı marketlerinde sunulmaktadır. Ayrıca da ürünlerimizi birçok önde gelen inşaat şirketleri başarıyla kullanmaktadır. Ukrayna bölgelerin merkezlerinde şirketimizin bölge ofisleri açıldı ve bayi ağımız kurulup hızla büyümektedir.

Bugün Milano şirketi, toplam alanı yaklaşık 2500 metre karede 140 çalışanı istihdam eden Jıtomir’deki üretim fabrikasına ve merkez ofisine sahiptir.

Şirketimiz hakkında

Türkiye ve Ukrayna işbirliğiyle, 2006 yılında 28 kişilik bir ekiple kurulmuş olan MIROPLAST, bugün 250 kalifiye çalışanı ile birlikte Ukrayna’nın en hızlı büyüyen firması olarak halen büyümeye devam etmektedir.

MIROPLAST, Ukrayna’da faaliyet gösteren ve kendi adına tescilli WDS ™ markası ile PVC Kapı ve Pencere Sistemlerini geliştirerek yurtiçinde ve yurtdışında önde gelen sistem üreticilerinden bir tanesidir.

Toplam 27 Ekstruzyon ve 120 farklı kalıp seti ile aylık 4000 ton PVC Profil üretim kapasitesine sahiptir.

2012 yılında ISO 9001:2008 Kalite Yönetimi Sistemi Sertifikası ve Ulusal Standart olan DSTU ISO: 9001:2009 sertifikası alarak kalite gereksinimlerini ihtiyaç duyulan standartlarla uyumlu hale getirilmiştir. Ayrıca, UkrSEPRO Performans kriterlerine uygun Hammadde ve Profil Ölçüm Laboratuvarımız ile gelen hammadde kontrolünden başlayarak bitmiş urun sevkiyatına kadar olan tüm sistemi büyük bir hassasiyetle kontrol altında tutulmaktadır.

2015 yılında MIROPLAST laboratuvarlarında geliştirilen, 6 odacıklı yeni WDS 7 Serisi, EN ISO/IEC 17025 akreditasyonuna sahip IFT ROSENHEIM (Almanya) kurumundan enerji verimliliği sertifikası alin mistir.

MIROPLAST,  WDS™ Galaxy™       Trio™          Olimpia™     olmak üzere 4 farklı marka ile hizmet vermektedir. Basta 6 odacıklı Seri olmak üzere farklı enerji verimliliği değerlerine sahip 5 ve 4 odacıklı Pencere ve Kapı Sistemleri üretmektedir.

Ayrıca, firmamız 2013 yılında çeşitli renk ve desenlerle Iç Denizlik üretimine başlamıştır.

MIROPLAST bünyesinde üretmiş olduğumuz tüm bu profilleri Ukrayna genelinde 2300 farklı satış noktasında hizmete sunmakta olup mevcut pencere ve kapı sistemlerini daha çok kullanıcıya sunmak amacıyla WDS™ Kapı ve Pencere Sistemleri adi altında marka bayiliği vermekte ve Avrupa Ülkelerinin yani sıra Rusya, Beyaz Rusya, Kazakistan ve Moldova ülkelerine aktif şekilde ihracat yapmaktadır.

SEP COMPANY LTD., piyasada 22 seneden fazla faaliyeti gösteren ve SERANİT fabrikasının Ukrayna’daki 12 yıllık resmi distribütörüdür. Şirketin kuruluşundan itibaren sadece yüksek kaliteli malzemeleri temin eden önder üreticilerle işbirliği prensibine göre çalışmalar sürdürülür. Örneğin, granit porselen üreticisi Seranit ve seramik karo üreticisi Serra.

Ayrıca da Şirketimiz, Armani Art markalı banyo odası eşsiz ve özel mobilyaları ile Goccia mozaiklerinin resmi ve tek temsilcisidir. Biz bireysel bir yaklaşım ve yaratıcı çözümleri sunmakla beraber her müşterimize karşı sorumluluğumuzu anlamaktayız.

Ürünlerimizin tüm yelpazesini www.seranit.sep.com.ua web-sitemizde ya da aşağıdaki adresi verilen Show-room’da görebilirsiniz:

Kiev 03179, Peremogı cad., 131, ofis 139. Tel. /faks: )044= 569-98-10

E-mail: office@sep.com.ua

Ukrayna’nın en büyük gaz beton üreticilerinden biri olan UDK, 440 bin ton kapasiteli fabrikası ile Dnipropetrovsk’ta üretim gerçekleştiriyor. Şirket 2007 yılında Masa-Henke modern teknolojik donatımı ile devreye alınmasıyla kurulmuştur. 2009 yılındaki ürünlerin ilk pazara sunulmasından sonra bir seneden kısa bir süre içinde üretim kapasitesi tamamen yüklenmiş oldu. 2012 Nisan ayında ek donatımın konulması ve üretim modernizasyonu ile üretim kapasiteler üçte bir oranında artışı gösterip şu anda yılda 440 bin metre küp kadardır. Üretim, D400 ve D500 ortalama yoğunluğu ve В 2,0; В 2,5 ve В 3,5 dayanma gücü sınıflı yüksek yapı ve yalıtım özelikleri olan AAC bloklarına ihtisaslaşmaktadır.

UDK Ltd. Şti (Dnipropetrovsk) her tür duvarlar için AAC blokların çeşitlerini sunmaktadır. U-blok kirişler, lento ve takviyelerin oluşturulması için ve kalıplarda kullanılmaktadır. UDK TBM © blok montajı için ve blokların döşenmesi için özel araçlar. UDK GAZBETON blokları, benzersiz fiziksel ve mekanik özellikleri sayesinde her türlü duvar yapıları için mükemmel bir uyum sağlamaktadır. UDK GAZBETON blokları, harç döşeğin (yapıştırıcı) ince tabakası uygulamaya sağlayan kesin boyutlara sahip. Talep üzerinde bloklar düz veya uzantılı, oluklu ve el kavrama ile olabilir. Otoklavlı beton, enerji koruması açısından en etkin duvar malzemelerinden biridir. Blokların düşük yoğunluğu, ham maddelerin ve atıkların asgari atıkları ve minimum enerji kaynakları sayesinde AAC üretimi ekonomiktir. Yapılarda ekonomi, ürünün düşük yoğunluğu, büyük boyutları ve buna bağlı inşaat harcın az kullanılması sayesinde elde edilir.

Hammadde ve hazır ürünlerin sürekli iç kalite kontrolü sayesinde otoklavlı gözenekli beton ile ilgili Ukrayna normları ve standartlarına ve yanı sıra EN 711 Avrupa normşarına uygunluk sağlanır:

DSTU B V.2.7-45: 2010 "Hücreli Beton. Genel Teknik Özellikleri»;

DSTU B V.2.7-137: 2008 "Hücreli Beton. Duvar, küçük. Teknik özellikler"; EN 771-4: 2003 «Kagır birimleri için Şartname. 4. bölüm: hücreli gazbetonun kâgır birimleri».

UDK Ltd. Şti.’nin ürünleri, Ukrayna’nın hemen hemen her yerinde ortak distribütörlerimizde bulunabilir. Lojistik şirketler, büyük siparişlerin Dnipropetrovsk fabrikasından inşaat tesislerine kadar nakliyatı gerçekleştirmektedir.

UkrTower, Ukrayna’daki ilk ve tek kule kiralama ve altyapı operatörü. Şirketin ana faaliyeti aşağıdaki hizmetleri kapsamaktadır: kule, konteyner ve varlık noktaları (PoP)’nın profesyonel montajı, kiralama ve teknik bakım hizmetleri, GSM ve sabit hat operatörleri, TV ve radyo kanalları, sivil ve askeri kablosuz sistemleri, izleme sistemlerinin servis sağlayıcılar gibi müşterilerinin saha ihtiyaçlarının karşılanması.

UkrTower, şirket müşterilerin yatırımlarına ilişkin ilk masrafları da dahil eden ‘arsa ve altyapının paylaşımlı kiralama’ iş modeli kullanarak Ukrayna kaynaklarının etkin kullanımı ve olumsuz sonuçların ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır. Ayrıca da UkrTower, DAS diye Kapalı çözümler inşaatı ile ilgili hizmetleri kapsamında genel müteahhit sıfatında anahtar teslimi işleri yapar, servis sağlayıcılara kiralama hakkında kullanım imkanları sunan sistem sahibi olarak faaliyeti gerçekleşir.

2008 yılının sonunda faaliyeti başlayan UkrTower, 1223 mevcut sahadan oluşan kule portfölüyle müşterilerine hizmet sunmaktadır. UkrTower'ın  Ukrayna yatırım bedeli yaklaşık 100 milyon dolardır.

UkrTower müşterileri, UkrTower’in artık mevcut sahaları ve kuleleri kullanarak ya da yeni kapsama gerekçesine göre seçtikleri yerde yeni kuleler inşa edilmesini sipariş ederek UkrTower şirketinin hizmetlerinden yaralanabilirler.

Ukrayna’da Credit Europe Bank 2006 yılında kurulmuştur. Fiba Grup uluslararası finansman grubu tarafından kontrol edilen Credit Europe Bank grubu bünyesindedir. Banka tüzel ve gerçek kişilere hizmetleri sunmaktadır. Ayrıca da Credit Europe Bank, Ukrayna bankalar Birliğinin üyesidir.

Vizyonumuz

Hedef pazarlarının tercih edilen bir banka olmak.

Misyonumuz

Müşterilerin beklenti ve ihtiyaçlarına en uygun ürün ve hizmetleri en hızlı şekilde sunan banka olmak.

Değerlerimiz:

 • Müşteri odaklı

  Müşterilerimizin bizim kendi başarımızdır. Bu nedenle tüm kararlarımız, müşteri ihtiyaçlarına odaklı olarak alınır. Ortaklaşa çalışmamız sayesinde müşterilerimizin hedeflerine ulaşmaları için yenilikçi, bireysel ve etkili ürünleri ve hizmetleri onlara sunmaktayız.

 • Dürüstlük

  Dürüstlük, Credit Europe Banka’nın gerçekleştiği tüm faaliyetinin itici bir güçtür. Dürüstlük sadece teorik bir kavram değildir. Bu ilkemiz güven oluşmasına adanmıştır, etik davranış , yasalara ile yönetmelik ve yönergelere uyarak profesyonel davranışın en yüksek standartları korunması ve geliştirilmesi temelindedir.

 • Profesyonellik

  Profesyonel olmak, Credit Europe Banka’nın sürekli geliştirme sürecinde bulunmasından kaynaklanan bir şeydir. Profesyonellik, gerekli beceri, uzmanlık seviyeleri, bilgi ve çeşitliliği kapsar ve destekler, böylece banka elemanları görevlerini yetkili ve eksiksiz yerine getirmektedir. Ekip çalışma sayesinde hedeflerimize ulaşmaktayız.

 • Şeffaflık

  Credit Europe Banka, ürünlerinizi mümkün olduğu kadar şeffaf yapmakta çaba göstermektedir. Ürün ve hizmetlerimiz olsun muhasebe kayıt standartları olsun ya da yönetim kararların alınması konularında başarılı işin kilit unsuru şeffaflıktır. İlgililere açık ve şeffaf bilgilerin sağlanması, yasallığı ve güvenliği gösterip tahmin edilen riski azaltır.

 • Türk Hava Yolları Anonim Ortaklığı, Türkiye'nin ulusal havayolu şirketi yani bayrak taşıyıcısıdır. Türk Hava Yolları'nın merkezi İstanbul'dadır. Türk Hava Yolları'nın uçuş ağı Avrupa, Orta Doğu, Uzak Doğu, Kuzey Afrika, Orta Afrika, Güney Afrika , Kuzey ve Güney Amerika'ya kadar uzanmaktadır. 2014 yılında toplam 54,7 milyon yolcusu vardır.

  Skytrax'ın 2015 ödüllerine göre 5.kez Avrupa'nın en iyi havayolu seçilmiştir ve hali hazırda Dünya'nın en iyi 4. havayoludur. Ayrıca bunun dışında birçok alanda yüksek dereceler elde etmiştir.

  Star Alliance üyesi Türk Hava Yolları, yakında başlanacak noktalar ile birlikte, 110 ülkede 230 dış hat (Son ilan edilenler dahil, askıya alınan destinasyonlar hariçtir; Hong Kong, Kosova, KKTC ve Tayvan ayrı ülke olarak kabul edilmektedir) ve 50 iç hat (Anadolujet'in uçtuğu noktalar hariç) olmak üzere toplamda 280 noktaya sefer düzenlemektedir. Bu uçuş ağı ile en çok uçuş ağı bulunan hava yolları listesinde dünyada 4. sırada yer almaktadır.

  Orion Lojistik, sadece Türkiye-Ukrayna Ukrayna-Türkiye hattında komple ve parsiyel taşımacılık hizmeti vermektedir.

  Ukrayna komple ve parsiyel ihracat yükleriniz Türk ve Ukrayna plakalı özmal araçlarımızla taşınmaktadır. Tüm yükleriniz CMR sigortası kapsamında sigortalıdır.

  Orion Lojistk, parsiyel yükleriniz için İstanbul'da ücretsiz depo hizmeti vermektedir.

  Müşterileriniz, nakliye bedelini Ukrayna para birimi olan grn üzerinden Ukrayna Orion Lojistik hesabına banka havalesi ile yapabilmektedir.

  Orion Lojistik, Ukrayna'da lisanslı broker olup Door to Door hizmeti vermektedir Ukrayna karayolu taşımacılığı, Ukrayna nakliye, Ukrayna parsiyel hizmetinde uzman kadromuz size bir telefon kadar yakın.

  "Nobel" tarihi

 • NOBEL Şirketi 1964 yılında kuruldu
 • İstanbul'da merkezi bulunan bir çokuluslu ilaç firmasıdır.
 • Şirketin üretim, pazarlama ve ilaç tanıtımına tam döngüsünü sağlar.
 • 1978 yılında, ULKAR holding'in firması oldu.
 • Bugün ULKAR HOLDING, 2.000 'den fazla nitelikli çalışanı sahip olmaktadır.
 • ULKAR Holding içerir:

  ∙Araştırma Merkezi (FARGEM). Türkiye'de, Kazakistan (NOBEL AFF) ve Özbekistan (NOBELPHARMA SANOAT) üretim tesisleribulunmaktadır. ULKAR HOLDİNG Doğu Avrupa'daki 20 ülkede, Orta Asya ve BDT ülkelerinde temsil edilmektedir. AB'de olan Almanya'da GENERINOBEL olarak teslim edilmektedir.Araştırma Merkezi (FARGEM). Türkiye'de ∙ Üretim tesisleri, Kazakistan (NOBEL AFF) ve Özbekistan (NOBELPHARMA SANOAT). ULKAR HOLDİNG Doğu Avrupa'daki 20 ülkede, Orta Asya ve BDT ülkelerinde temsil edilmektedir. AB'de olan Almanya'da GENERINOBEL olarak teslim edilmektedir.

  Kurumsal değerler:

  ∙ Hedef: Küresel ölçekte sağlam bir yapı oluşturmak. ∙ Misyon: yaşam kalitesini artıran yeni ve modern bir ürünü yaratmak. ∙ Değerlerimiz: etik çalışma hayatı, yaratıcılık, müşteri güveni, sorumluluk ve takım çalışmasının kalitesine odaklanmak.

  Başarılar

  ∙ Nobel şirket (IMS göre) Türkiye'de ilaç pazarında on önde gelen şirketlerinden biridir. ∙ Şu anda, Nobel (IMS göre) ihracat ve gidilecek sayısında lideridir.

  Kalite Düzeyi

  Tüm üretim süreci ve Ukrayna'da dahil olmak üzere GMP Avrupa standartlarına göre uyumludur.

  Ukrayna'da NOBEL

 • Temsilciliği 2005 yılında açıldı.
 • Şu anda, Nobel şirketinde yaklaşık 100 terübeli çalışanlar çalışmaktadır.
 • NOBEL Ukrayna'nın 23 bölgelerinde temsil edilmektedir.
 • Forward  Shipping Group Inc. ( FSG) Uluslararası şirketi Ukrayna broker ve lojistik hizmetler alanında 15 yıldan beri başarılı bir şekilde faaliyetler göstermektedir.  

  2015 yılda FSG takımı:  

  • 2 200 ton Türkiye
  • 4 500 ton Çin
  • 2 640 ton Avrupa’yayük taşımıştır
  • Türkiye, Çin ve Avrupa Birliği ülkelerinde güvenilir depolar açtı.
  • 1000’den fazla iş adamına dünyada iş ortağı bulma konusunda yardımcı oldu.
   

  FSG şirketi ile kendinizi güvende ve rahatta hissedeceksiniz.  Uzun yıllarının yük gümrükleme tecrübemize dayanarak; her zaman müşteriye karşı üstlenmiş olduğumuz sorumlulukları hızlı  ve kaliteli yerine getirmeye hazırız.  

  Bizim ana çalışma yönümüz ;Türkiye’den gelen yüklerinin birleştirmesi, depolaması ve nakliyesi.  

  Şirketimize ait olan depo ve ofislilerinde gümrükleme ve lojistik alanlarda  uzman çalışımlarımızdan dolayı işimiz hızlı ve uyumludur.  Türkiye’de uzun yılların verdiği çalışma tecrübemiz sayesinde belli mallar kategorilerine göre müteahhitti ve üreticiyi kontrol etme şansımız var. gerekli kayıt  ve tescil evraklı devlet organlarından isteme fırsatımız var , şirket hakkında müşterilerin referansları alabiliriz. Ayrıca ilgi duyduğunuz ürün kategoride güvenilir müteahhit ve üretici ile sizi tanıştırabiliriz.

    FSG şirketi 1 kg ağırlığından bir gemi kiralamasına kadar yüklerin nakliyesi ile ilgilenmektedir. Bu özellik bizi Ukrayna piyasasında esnek ve rekabetçi pozisyona getiriyor.

    FSG şirketi konteyner taşıma hattına- «Tavria Line» sahiptir. «Tavria Line» hem ülke içinde hem de dışında 1997 beri faaliyet göstermektedir.  Şirket yükleri , dökme, navlun ve diğer çeşitlerde kendi konteynerler ile Kara  ve Ak Deniz limanlarından  Dnepr nehri yolu ile Dnepropetrovsk şehirde yer alan Akvarel liman kompleksine kadar taşımaktadır.

  2010 da şirketin gerçekleştirmiş olduğu piyasa araştırmasının sonucunda yeni perspektif yön  Konstansa ( Romanya)   - Dnepropetrovsk ( Ukrayna) açıldı.  Bu yön sayesinden ülkenin merkezine Güneydoğu ve KuzeyAmerika bölgelerinden yüklerin akışı oldukça artmış oldu.   ‘Nehirdeniz’ tipli konteyner taşımacı gemilerimiz  Dnepropetrovsk- Herson- İstanbul hattında çalışmaktadır. Böylece müşterilerimiz Ukrayna’nın geleneksel limanlar Odesa ve İlliçevsk yaşamış oldukları tekrar yükleme işlemlerinden kurtulup , yükün varış limanına ne zaman geleceğini kolayca kontrol edebilirler.Müşterilerimiz bizimle çalıştıkları zaman  başarıya adanmış uzman bir şirket ile çalıştıklarından emin olmalıdırlar.

    FSG şirketi- Taşımacılık dünyasında sizin pusulanızdır!

   

   

  Contacts: Ukraine, Kyiv 14, Pushkinskaya str., of. 2 +38 044 585 26 01, Mail Address: cl@fsg.org.ua www.fsg.org.ua Contacts: Istanbul, Mithatpaşa Cad. No: 39, Beyazıt Tel: +90 212 518 43 80 Cep: +90 539 202 90 38 Mail Address: cl@fsg.org.ua www.fsg.org.ua
       
  IMG_3781Karayolları ulaşım altyapısında önemli çalışmalar yapmış olan firmamız, 1981 yılında Çetin İşletmeleri adı altında faaliyete başlamıştır.

  1981 – 1990 yılları arasında Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı muhtelif bölgelerde, Devlet ve İl yollarında yol yapım ve onarımı ile ilgili taahhüt etmiş olduğu işleri başarı ile tamamlamıştır.

  1991 yılında Onur Taahhüt Taşımacılık İnşaat Tic. ve Sanayi A.Ş. kurulmuştur. Hırvatistan, Ukrayna, Tunus, Moldova, Umman, Ekvator Ginesi ve Türkmenistan’daki önemli projeler başarı ile tamamlanmış olup bu ülkelerin bazılarında çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

  Ukrayna’da üç ayrı yerde kurulu bulunan şantiye ve asfalt plenti tesisleri ile yol yapımı, köprü, kavşak yapımı, üstyapı iyileştirme ve onarım işlerini yapmaktayız. Ukrayna’daki çalışmalarımız Ukrayna Cumhurbaşkanı tarafından üstün hizmet madalyası ile ödüllendirilmiştir.

  МАУ-logoUkraine International Airlines (UIA) is Ukraine’s leading airline established in 1992. Today, UIA is a 100% privately-owned company.

  The UIA primary business is to provide safe and reliable passenger and cargo transportation. The UIA fleet currently comprises 39 modern aircraft: medium-haul Boeing 737 (including one freighter 737-300SF), medium-haul Еmbraer-190, and long-haul Boeing 767 airliners. The main base airport for UIA is Kiev Boryspil International Airport (KBP).

  Safety is an absolute priority for UIA. Ukraine International was the first airline in the CIS to have earned the distinction of receiving the IATA Operational Safety Audit (IOSA) Certificate, having entered into the IOSA Registry. The IOSA programme is an internationally recognized and accepted evaluation system designed to assess the operational management and control systems of an airline. In 2015, UIA has successfully underwent an IATA Operational Safety Audit and received its new IOSA Certificate. We are proud that our operational and safety standards are fully in line with international requirements.

  UIA today:

  • Offers more direct scheduled services from Ukraine to Europe than any other airline.
  • Is a modern network airline with domestic and international operations, connecting Ukraine to dozens of capital cities and key hubs in Europe, USA, the CIS, Asia, and the Middle East.
  • Steadily broadens the geographical scope of its operations, particularly through numerous interline agreements with leading international airlines worldwide. UIA operates 1000 international and domestic flights per week to over 3,000 destinations, offering convenient connections across the globe at competitive prices.
  • Is recognised as one of the most efficient and reliable partners for charter operations.
  • Tickets to any UIA flight are available in different countries of the world in our ticket and representative offices, through a network of travel operators and agencies, as well as on our official website, www.flyuia.com, allowing passengers to book tickets online and save time and money.
  • Is a customer-oriented airline offering a flexible pricing policy, convenient flights schedule, a variety of benefits for its Panorama Club Frequent Flyer Programme members, high international service standards and traditional Ukrainian hospitality.
  • Transports various cargo types on all its scheduled flights, as well as on its cargo Boeing 737-300SF aircraft. In order to cover every customers’ need, UIA introduced a complete portfolio of cargo services including the following six solutions: Time Definite, Sensitive, Fresh, Live, Valuable and Economic. For details, please visit www.uiacargo.com.

  Additionally:

  • According to the Boeing Company statistics, UIA is the only airline in the CIS which performs full technical maintenance for its own fleet. UIA Technical Division also provides this service to other Ukrainian and international airlines.
  • Ukrainian Tourist Agencies’ Survey and Ukrainian Journalists Association repeatedly awarded UIA in the following nominations: “Best Sales Airline in Ukraine”, “Best Ukrainian Airline”, “Best Ukrainian Air Carrier” and more.
  • We are proud that on the 2001 Papal visit to Ukraine, UIA was the official carrier of His Holiness Pope John Paul II. Also in 2008, UIA was an official carrier for His All Holiness Ecumenical Patriarch Bartholomew I.
  LIFECELLlifecell LLC Ocak 2005'ten Ukrayna pazarında GSM hizmetleri sağlayan Ukrayna bir şirketidir. Türk mobil operatörü Turkcell (NYSE: TKC) şirketin % 100 hissesine sahiptir.

  lifecell tüm bölgeler için cazip fiyatlarla yüksek kaliteli hizmetleri sunan mobil bir operatördür. 2017 yılının ilk çeyreğinin sonundan itibaren aktif 3 aylık lifecell abone bazı 8,9 milyon kullanıcıydı. Öperatör ağı Ukrayna topraklarının% 99'unu kapsıyor.

  lifecell, yenilikçi hizmetlerin tanıtımında pazar lideridir. Bu şirket bugün Ukrayna'daki en mobil kullanıcılara tanıdık gelen bir dizi yenilikleri Ukrayna pazarına getiren ilk şirket oldu.

  Bunların arasında MeloRing, sesli SMS, mikro SIM kart ve çok daha fazlası. Günümüzde operatör bu stratejiyi faaliyetlerinin farklı alanlarında bir yenilikçi olarak sürdürüyor. Son yeniliklerden biri yüksek hızlı 3G + mobil İnternet yardımıyla Ukrayna’da ve yurt dışında arama yapmanızı sağlayan BiP messenger'in piyasaya sürülmesi oldu.

  Mayıs 2015'te lifecell (daha sonra hayat :) 3G + teknolojisine dayalı üçüncü nesil bir bağlantı başlatan Ukrayna pazarının ilk operatörü oldu. Bu teknoloji, 3G'nin gelişmesindeki son başarısıdır ve 63,3 Mbps'ye kadar olan maksimum indirme hızını destekleyebilmektedir. Ookla Speedtest'in speedtest mobil uygulamasındaki hız testlerinden bağımsız derecelendirme sonuçlarına dayanarak, 3G + lifecell ağı Ukrayna mobil operatörler arasında en hızlısı olarak tespit edildi.

  lifecell operatörü "akıllı" cihazların kullanıcıları için uygun ve karlı tarifeleri ve hizmetleri sağladığı için akıllı telefonların ve 3G cihazlarının piyasaya sürülmesinde pazar lideri konumundadır. 2017 yılının ilk çeyreğinin sonundan itibaren akıllı telefonların lifecell ağına girmesi % 60'lık bir paya sahip oldu.

  Ukrayna mobil iletişiminin liderlerinden biri olarak, lifecell şirketi müşteriler, devlet ve toplumun sorumluluğunu üstleniyor. Tüm vatandaşların ihtiyaçlarını dikkate alır ve çevrenin ve doğal kaynakların korunması için tüm şartları yerine getirir.

  Ukrayna mobil pazarında yaptığı çalışmalarda "lifecell" şirketi, hem iş dünyasında, hem de sosyal sorumluluk alanında en iyisi olarak defalarca kabul edildi.

  2_ PHNR_baner Premier Hotels and Resorts are the first hotel chain in Ukraine, a collection of hotels graded from 5 to 3 star, different in their own way but equally welcoming and cosy. All hotels share a common distinctive feature - professional and high quality service.

  You can always expect security and privacy, professional service and attention to your requirements regardless of the hotel category and the city it is located in.

  The highest level service always remains virtually unostentatious, but leaves the warm sensations of the place that you have visited. It shows itself in a kind smile, exquisite cuisine, technological novelties and conveniences, as well as genuine care – such small but very significant details.

  Premier Hotels and Resorts - Creating positive emotions.

  Aloft Kiev, dünyanın en büyük otel zinciri Marriott International’in Ukrayna’daki ilk otelidir. Günümüzün yenilikçi ve teknoloji odaklı global gezginleri için tasarlanan Aloft markası, geleneksel otel tecrübesini yeniden tanımlarken, her geçen gün, Avrupa’daki ayak izlerinide daha belirginleştiriyor. Tamamen yeni, şık ve dinamik yapısıyla Aloft Kiev, şehrin tam merkezinde misafirimizin kalplerini ileri teknolojiler, müzik ve renkli tarzıyla fethetmeye hazır!

  Otelin standart odasından lüks odasına kadar çeşitli 310 odası var. İş toplantıları, konferans ve özel etkinlikler için 3 tane geniş, gün ışığı alan ve donanımlı salonu var.

  Aloft, Esplanadna ve Baseyna caddelerinin köşesinde, Kiev şehrinin kalbinde, iş ve alışveriş merkezlerinin yanında konumlanmış. Nezalejnosti Meydanına – 1 km, Parus iş merkezine ve Gulliver alışveriş merkezine – 0,5 km uzaklıkta bulunuyor.

  Aloft sizi nasıl şaşırtıyor?

  • SPG Keyless – Resepsiyonda odanızın anahtarını almadan, odaya telefonuzu kullanarak girebilirsiniz
  • W XYZ® bar –şık barımızda sizin için eşsiz kokteyler
  • #AloftLive – haftalık canlı müzik ve DJ performansları
  • Re: fuel by AloftSM –Grab & Go konseptinde şık ve pratik yiyecek, içecek hizmeti
  • ArfSM – özel programı, program çerçevesinde herhangi misafir kendi evcil hayvanıyla gelebilir.
  • SPG® - Starwood Preferred Guest® sadakat programı misafirimize özel olanaklar sağlar.
  • See Green Programı – çevremize özen gösteriyor ve doğayı korumaya çalışıyoruz.
   
  Budget Ukrayna, dünyanın en büyük araç kiralama markalarından birinin gücünü, ayrıntılı yerel bilgi, esneklik ve ödediğiniz parayı ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde değerlendirmenizi sağlayan hizmetle birleştirmektedir.

  1958’de kurulan Budget Rent a Car markası, Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’da Zodiac Europe Ltd.’e aittir (Avis Budget EMEA Ltd’nin bir bağlı şirketi).

  Budget ofislerinin bazıları bu şirkete aitken bazıları da bölgenin dört bir yanındaki yerel işletmecilerce franchising yöntemiyle işletilmektedir. 2007 yılından itibaren LLC Rengtal Group bünyesindeki Budget Ukrayna'nın  lider araç kiralama markalarından biri olarak sektördeki yerini almıştır. Budget,  2017'de 'Otokoc Ukraine LCC' bünyesinde hizmet vermeye başlamıştır.

  Budget'in küresel ağı günümüzde 3400’den fazla ofisten oluşmaktadır ve 128 ülkede birçok farklı araba, kamyon ve minibüsle hizmet vermektedir.

  Türkiye'de Budget Haziran 2007 tarihinden itibaren Koç Holding şirketlerinden Otokoç Otomotiv Ticaret ve Sanayi A. Ş. çatısı altında hizmet vermeye başlamıştır.

  1947'den beri, Solgar yüksek kaliteli besin destekleri üretmektedir. Solgar’ın New Jersey, Leonia’da yer alan en ileri düzeyde üretim tesisi hem dizayn hem de fonksiyonellik bakımından günümüz şartlarına her açıdan uygundur. Farmasötik düzeydeki ekipmanlar, mekanizma, işlem kapasitesi, çevrecilik ve kalite kontrol açısından en yüksek standartları karşılamaktadır. Bu standartlar endüstrinin gerektirdiklerini aşmakta ve tüketicilerimize olabilecek en iyi kalitede ürünleri sunmaktadır. Kendi üretim tesisleri, laboratuarları ve dağıtım tesisleri ile Solgar tüm aşamalar boyunca kaliteyi garanti altına almaktadır.

  Solgar’ın Altın Standardı

  Solgar, 1947’den beri tüketicilerinize en yüksek kalitedeki beslenme ürünlerini sunmak ve optimal sağlığı desteklemeye yardımcı olabilecek bilgiyi sunmak olan misyonumunu hiç kaybetmedi. Üretimden dağıtıma kadar olan detaylara gösterdiği dikkat, Solgar Altın Standartları’nın oluşturulması, devam ettirilmesi ve sürekli yükselmesini sağlamıştır. Solgar’ın Altın Standartları, yasal gerekliliklerden daha yüksek kalite standartlarının karşılanmasını hedeflemektedir.

  • Araştırmaya ve bilime dayalı ürünler
  • Gelişmiş üretim
  • USP Standartlarında Distile Su Filtrasyonu
  • HEPA Hava filtrasyon sistemi
  • Temizlik
  • Glutensiz ürünler
  • Kaplaması su bazlı tabletler
  • Geri dönüşümlü Amber renkli cam şişeler
  • Ürün bilgisi (Solgar, web sitesinde çok yönlü ürün listeleri ve son araştırmalara dayalı bilgilere yer verir)
  • Tek yetkili distributör
  • Global Bilinirlik
  1944 yılında İskenderun'da kurulan LAM, tek bir yerel nakliye acentesinden, grup firması olarak nakliye, lojistik ve servis alanında hizmet vermeye devam etmektedir.

  LAM, aynı mesleki ve sosyal değerleri paylaşan şirket ve gruplarla stratejik ortaklıklar geliştirmek adına uzmanlık ve bütünlüğe sahiptir.

  Bu, LAM'ın sadece kendi alanında ulusal bir lider değil, aynı zamanda komşu ülkelerde kendi ofislerini kuran bölgesel bir oyuncu olmasını da sağladı.

   Dünya çapında toplamda 30 ofis ve 400’den fazla uluslararası çalışanı ile 4 kıtaya yayılmış firma olumlu sonuçlara odaklanılmış pratik ulaşım çözümleri, tam içerikli nakliye, deniz, ulaşım ve lojistik hizmetlerini müşterilerinin mevcut ve gelecekteki ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirilmiş olarak sunmaktır.”

  LAM-WORLD.COM

  SDM Partners, toplam 32 avukatı Kiev'deki ofisinde olmak üzere dört avukatı(ortak)ve Ukrayna'nın tüm şehirlerindeki anlaşmalı 40 serbest avukat ile hizmetinizdedir.

  Ortaklarımız, Ukrayna hukuk hizmetlerinin liderleri arasında gösterilmekte, uluslararası ve yerel kuruluşlar tarafından tavsiye edilmektedir.

  SDM Partners, Ukrayna'nın tüm bölgeleri ve BDT ülkelerinde, hukuksal hizmetler vermektedir. Ayrıca müşterilerinin çıkarlarını, ülke dışında da, uzman partnerleri ile savunmaktadır. Şirketimizin müşterileri arasında, önde gelen uluslararası ve yerel iş çevrelerinin temsilcileri bulunmaktadır.

  SDM Partners'in başlıca özelliği, müşterimizin hedeflerine, Ukrayna pazarını anlayarak, her endüstriye özel ilgi göstererek, uzun yıllarda oluşmuş tecrübemizi kullanarak odaklanmaktır.

  ARKAS LOGISTICS UKRAINE LLC, Türkiye'nin öncü holdinglerinden ARKAS HOLDİNG'in bünyesinde 2008 yılında Ukrayna'da açılmıştır.

  Ukrayna için en zor zamanlarda bile çalışmaya devam ediyoruz.

  Misyonumuz sadece konteyner taşımacılığı değil. Hem standart hem de dökme yükler için deniz, hava, kara ve demiryolu taşımacılığında çeyrek asırlık tecrübemizle, multimodal ve özel proje taşımacılığı, forwarding ve antrepo hizmetleri sunuyoruz.

  Çalışanlarımız, "tek bir kaynaktan" eksiksiz bir nakliye hizmeti yelpazesi sunan, uzun yıllara dayanan deneyime sahip yüksek nitelikli uzmanlardır.

  Bu konular uluslararası konteyner taşımacılığı, liman nakliyesi, ambarlarda depolama, gümrüklemedir.

  Şirketimizin avantajı, kendi modern araç filosunu kullanarak, rekabetçi fiyatlarla bu hizmetleri en düşük maliyetle sunabilmesidir.

  Müşterilerimizle ilişkileri kapsamlı bir şekilde güçlendirmeye çalışıyoruz.

  ARKASUKRAINE.COM

  Bir inşaat şirketi olan CCG Development, 10 yıldır ticari gayrimenkul piyasasında faaliyet gösteriyor.

  Yaklaşık, 300 yüksek nitelikli çalışana sahip şirketi, anahtar teslimi projeler ile sektörde tanınıyor.

  İnşaat sürecini etkin bir şekilde organize edecek personel, modern ekipman ve yazılımlara yapılan yatırımlar sayesinde şirket, aşağıdaki hizmetleri hızlı ve verimli bir şekilde sunmaktadır:

  • Mimarlik ve mühendislik tasarımı,
  • Onarım ve inşaat işleri,
  • Alüminyum yapıların düzenlenmesi,
  • Mühendislik ağlarının düzenlenmesi,
  • Mobilya imalatı ve montajı.