Log In
Logout Log In
  Search

TUSİB üyesi Beko,  HARVESTfresh teknolojisini Ukrayna'da tanıttı

30 Temmuz 2020

Comments

Off
 Temmuz 30, 2020
 Off

“Küresel hedefimiz, kullanıcıların yaşamlarını iyileştirmek ve sağlıklı beslenme kültürünü teşvik etmektir.” – Alp Arbatlı, Beko Ukrayna Genel Müdürü.

TUSIB üyesi – Beko Ukraine, Ukrayna’da yeni bir teknolojiyi hayata geçirdi.

Doğadan ve ışığın gücünden ilham alan HARVESTfresh ™, meyve ve sebzeleri taze tutuyor, vitamin kaybını önlüyor.

Meyve ve sebzelerin sağlıklı kalmasına yardımcı olmak için güneş döngüsü aydınlatmasını kullanan Beko üretimi yeni teknolojili buzdolapları, Ukrayna’da tanıtıldı.

Yeni teknoloji ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan Beko Ukrayna Genel Müdürü Alp Arbatlı,

“Küresel hedefimiz kullanıcıların yaşamlarını iyileştirmek ve sağlıklı beslenme kültürünü teşvik etmektir. HARVESTfresh ™ teknolojisi, olumsuz depolama koşulları nedeniyle, meyve ve sebzelerin hızlı bir şekilde bozulmasını önlemeye yardımcı olur ve uzun süreli depolanmalarını sağlar. Kendimizi yüksek kaliteli ev aletleri üretimi ile sınırlamıyoruz – kullanıcıların sağlıklı olmaları ve yüksek kaliteli ürünler tüketmeleri bizim için de aynı derecede önemli ”dedi.

beko hakkında kısaca:

beko, Arçelik şirketler grubunun bir parçası olan ve 140’tan fazla ülkede temsil edilen uluslararası bir beyaz eşya markasıdır. Şirket, ev aletleri, klimalar ve küçük ev aletleri içeren ürün grupları sunmaktadır.

beko ev aletleri alanında Avrupa’da marka lideridir ve İngiltere’deki en büyük ev aletleri markasıdır.

beko, Fenerbahçe, erkek basketbol takımı League of Legends Avrupa Şampiyonası’nın (LEC) ile FC Barcelona’nın ana sponsorudur.

Comments are closed.