Log In
Logout Log In
  Search

TUSİB üyesi beko Covid - 19 virüsünü yok eden yeni teknolojisini tanıttı

15 Ekim 2020

Comments

Off
 Ekim 15, 2020
 Off

TUSİB üyesi şirketlerden beko, bakteri ve virüslerin (COVID-19 dahil)% 99’unu yok eden yenilikçi teknoloji serisini tanıttı.

8 Ekim’de uluslararası online basın toplantısında tanıtımı yapılan yeni ev aletleri serisi, ev dezenfeksiyonu için UV ve buhar arıtma teknolojilerini kullanıyor

Avrupa’nın lider ev aletleri markası beko, karantina sonrası dönemde tüketicilerin yeni ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış devrim niteliğindeki HygieneShield’ı geliştirdi.

Yeni seri ev aletleri, tüketicilerin evde yaşamın, yeni gerçeklerine uyum sağlamasına yardımcı olmak için;  dezenfeksiyon programları ve paketlenmiş yiyecekler için dekontaminasyon işlevlerine sahip yedi cihaz içeriyor.

Dünya çapında tüketici ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla en son teknolojiye dayalı olarak geliştirilen HygieneShield, bakteri ve virüslerin (COVID-19 dahil)% 99’dan fazlasını öldürebiliyor. Bu özelliği ile HygieneShield, piyasada benzeri olmayan bir koruma seviyesi sağlıyor.

Yeni ihtiyaçlar

Beko, 31 ülkede tüketicilere yönelik bir anket yaptı ve çoğu için hijyenin önce geldiğini buldu.

Birçoğumuz süpermarket alışverişlerini evde dezenfekte ediyoruz, cep telefonunu veya anahtarları almaktan kaçınıyor veya eve dışarıda giydiğimiz giysileri sokmamaya çalışıyor.

İnsanlar evlerini daha çok temizlemeye ve yıkanmaya başladılar. Öyle ki  bazıları yatak çarşaflarını ilk kez dezenfekte etti. Ankete katılanların % 75’i evde daha sık temizlik yapmaya başladı,% 64 – daha sık yıkanmayı, % 68’i satın alınan ürünlerin ambalajlarının temizliğine daha fazla dikkat etmeye başladı.

İşte tüm bu gereksinimlerden doğan yeni teknolojinin lansmanı, Arçelik CEO’su Hakan Bulgurlu ve Arçelik Pazarlama Direktörü Zeynep Yalim Uzun tarafından düzenlenen online uluslararası  basın toplantısında yapıldı.

Yeni teknoloji ile ilgili açıklamalarda bulunan Hakan Bulgurlu, 

“Bu yıl çok zor geçti ve şimdi – her zamankinden daha fazla – herkesin insanlar ve çevre için güvenli olan yüksek kaliteli ürünlere erişmesi gerektiğine inanıyoruz. En son Beko yeniliklerini ve ilk eksiksiz teknoloji yelpazemizi pazara sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu ürünler, tüketicilerin evde profesyonel düzeyde hijyen sağlamasına ve enfeksiyon ve hastalıklara karşı koruma sağlamasına yardımcı olmak için oluşturulmuştur. Teknolojimiz şu anda saygın bir biyomedikal araştırma kuruluşu olan Airmid Health Group tarafından bağımsız olarak test ediliyor. Bugün itibariyle, HygieneShield çamaşır makineleri ve buzdolapları, bakteri ve virüs sayısını% 99’dan fazla azaltma yeteneklerini kanıtladı.’ ifadelerini kullandı.

Beko hakkında:
Beko, Arçelik bünyesinde yer alan, uluslararası bir beyaz eşya markasıdır ve 140’tan fazla ülkede temsil edilmektedir.

,Avrupa pazarının ev aletlerinin lider markası ve İngiltere’de büyük ev aletleri markası olan beko, Fenerbahçe erkek basketbol takımının isim ortağı ve Avrupa Ligi Efsaneler Ligi’nin resmi tedarikçisi olan FC Barcelona’nın ana ortağıdır.

Daha fazla bilgi veya görsel için şu adresi ziyaret edin:

https://www.arcelikglobal.com/en/hygieneshield-press-kit/

Comments are closed.