Log In
Logout Log In
  Search

TUSİB, RAU Yatırım Forumu 2021'de katıldı

14 Eylül 2021

Comments

Off
 Eylül 14, 2021
 Off
Category TUSİB Haberleri

Perakende ve ticari gayrimenkul yatırımcılarına yönelik olarak her yıl düzenlenen RAU Yatırım Forumu 2021, 9 Eylül’de Kievdeki CEC Parkovy’de gerçekleşti.

TUSIB’in işbirlikteliği yaptığı Ukrayna Parakendeciler Birliği’nin (RAU) 9 Eylül’de organize ettiği “Yatırımcılar Forum” un da Ukrayna parakende sektöründen birçok firma biraraya geldi.

Firmaların deneyimlerinin, pazara bakışlarının, gelecek planlarının paylaşıldığı etkinlikte RAU Genel Müdürü Oksana Prihodka’ya birliğimize gösterdiği yakın ilgi ve misafirperliğinden dolayı teşekkür ederiz.

TUSIB üyesi Eren Holding (Lacoste ve Superstep) Ukrayna Genel Müdürü Ayhan Birlik’de dahil olmak üzere RAU’nun tüm üyelerinin katıldığı “Yatırımcılar Forum”u birkez daha göstermiştir ki, Türk parakendecileri Ukrayna’yla ilgili planlarında kesinlikle RAU ile iletişimde olmalıdırlar.

10 Eylül’de Kiev’deki TSUM’da gerçekleşen RAU Awards 2021 töreninde, Ukrayna Perakendeciler Birliği, Ukrayna’daki en iyi perakendecileri, alışveriş merkezlerini ve online mağazaları ödüllendirdi.

Comments are closed.