Log In
Logout Log In
  Search

TUSİB iş dünyası buluşmalarına bir yenisi eklendi, ‘block chain teknolojisi’ konferansına yoğun ilgi

28 Kasım 2019

Comments

Off
 Kasım 28, 2019
 Off
Category TUSİB Haberleri

TUSİB iş dünyası buluşmalarına bir yenisi eklendi, ‘block chain teknolojisi’ konferansına yoğun ilgi

Öğretim Görevlisi Ismail Hakkı Polat’ın katılımı ile düzenlenen ‘block chain teknolojisi’ konferansına yoğun katılım.

Türkiye Ukrayna Sanayiciler ve İşadamları Birliği (TUSİB) tarafından organize edilen “Bitcoin, Blockchain ve ötesi; Kriptoparalar ve Finansal Dönüşüm” isimli sunum Türk profesyonel yöneticiler ve işadamlarını bir araya getirdi. Etkinliğe Kiev Büyükelçilği 2.Katibi Baran Türkmen de katılım gösterdi.

Dijital Dönüşüm Derneği Başkanı/ Kadir Has Üniversitesi Yeni Medya Bölümü Öğretim Görevlisi Ismail Hakkı Polat’ın katılımı ile gerçekleşen ve kamuya açık olan etkinlik Kiev’deki Premiere Palace otelinde düzenlendi.

Konferansın açılış konuşmasını yapan TUSİB Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Özbay, katılımcılara gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ederken, farklı konuları içeren benzer organizsayonları yaparak Türk işadamları ve profesyonel yöneticileri bir araya getirmeye devam edeceklerini söyledi.

Geleceğin teknolojisi olarak gösterilen block chain teknolojisinin, hayatın her alanında adım adım görülmeye başlandığını hatırlatan Özbay, bu önemli konuda bilgi vermek için Kiev’e gelen Ismail Hakkı Polat’a teşekkür etti.

Zafer Özbay’ın konuşmasından sonra sunuma başlayan Öğretim Görevlisi Ismail Hakkı Polat, Bitcoin ve Blockchain teknolojisi hakkında bilgi verirken, konukların sorularını yanıtladı.

PHOTOS

Comments are closed.