Log In
Logout Log In
  Search

Yönetim Kurulu Mesajı

Türk-Ukrayna İş Dünyasının Değerli Bireyleri,

Durmak bilmez değişimlerin sürecinde, ekonomik krizleri ve iş yönetimlerindeki çeşitli sıkıntıları yaşarken, tüm bunların dışında kalmak yerine, değerlerimizi, dünya görüşümüzü, hedeflerimizi ve fikerlerimizi paylaşanlarla beraber olmanın çok önemli olduğuna inanıyoruz.

Bizler Ukrayna ekonomisinin değişikliklerinin tanıkları olarak bu ülkede başarılı işlere imza atan işadamlarıyız. Her gün yatırım ortamı geliştirmek, doğru ve sağlıklı bir rekabet ortamı oluşturmak, iş özgürlüğünü sağlamak için bütün çabamızı göstermekteyiz

‘TUSİB’ Türkiye Ukrayna Sanayiciler ve İşadamları Birliği, Türkiye ve Ukrayna’lı yatırımcıları ve iş adamlarını birleştirmek, Ukrayna ve Türkiye’de iş ortamları oluşturmak, heriki ülkenin işbirliğini sağlamak amacıyla kurulmuştur. Aynı hedefleri, iş etiği ve sivil toplum bilincini paylaşan yatırımcılar, büyük şirketlerin direktörleri, genel müdürleri, ticari kuruluşların temsilcileri herhangi bir ticari hedefi ve kar amacı olmayan birliğimizin üyelerdir.

Üyelerimiz TUSİB ailesinin bir ferdi olup, her iki ülkedeki iş adamları ve faaliyetleri için çaba göstermekte, değerli katkılarıyla alınan olumlu sonuçlar ve gelişmelerden mutlu olmaktadır.

 

Sagılarımızla

Yönetim Kurulu

TUSIB Türkiye Ukrayna Sanayiciler ve İşadamları Birliği