Log In
Logout Log In
  Search

TUSİB, finans dünyasında ve ötesinde inovasyon konulu konferansa ev sahipliği yaptı

29 Temmuz 2021

Comments

Off
 Temmuz 29, 2021
 Off

Türkiye Ukrayna Sanayiciler ve İşadamları Birliği (TUSİB) KRIPTOPARALAR VE SEKTÖREL BLOCKCHAIN UYGULAMALARI’ konferansına ev sahipliği yaptı.

Konferans, 28 Temmuz 2021’de TUSİB üyesi Premier Palace Hotel’in konferans salonunda düzenlendi.

Konferansın açılış konuşmasını yapan TUSİB Başkanı Zafer Özbay tüm katılımcıları selamladı.

TUSİB’in yeni  partneri  olan Ukrayna’nın en büyük Perakendeciler Derneği  (RAU) hakkında açıklamalarda bulunan Özbay, RAU CEO’su Oksana Prikhodko’yu tanıttı ve iki dernek arasında daha verimli işbirliği umutlarını dile getirdi.

Oksana Prikhodko ise RAU’nın faaliyetleri ve üyeleri hakkında açıklamalarda bulundu, ortaklığa hazır olduklarını ifade etti. TUSIB ve RAU bir işbirliği anlaşması imzaladı.

Konferansa konuşmacı olarak Türkiye’den davet edilen İsmail Hakkı Polat ise, kripto para birimleri ve blok zinciri alanındaki en son yenilikleri anlattı.

Etkinlik katılımcıların yeni teknolojiler ve blockchain uygulamaları ile ilgili soruları ile devam etti.

Konferansın sonunda bir kapanış konuşması yapan Zafer Özbay, TUSİB Yönetim Kurulu üyeleri adına katılımcılara gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ederek, TUSİB’in farklı yönlerde benzer etkinlikler oluşturarak Türk işadamlarını ve profesyonel liderlerini bir araya getirmeye devam edeceğini söyledi.

İsmail Hakkı Polat, 2015 yılında kurulan Dijital Dönüşüm Derneği’nin başkanıdır.

Çeşitli kurum ve kuruluşlara dijital dönüşüm ve kripto paralar konusunda eğitimler vermekte ve stratejik dönüşüm konusunda mentorluk yapmaktadır.

Bloomberg Business Week Türkiye’de kendi köşesi ve kripto para birimleri ve blok zinciri dünyasında birçok yorum ve çalışması bulunmaktadır.

  

 

   

Comments are closed.