Оберіть мову
Log In
Logout Log In
  Search
15 Травень 2020

Comments

Off
 Травень 15, 2020
 Off

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) прогнозує швидке відновлення української економіки в 2021 році на 5% після спаду у цьому році на 4,5%. Економіка повернеться до зростання орієнтовно наприкінці 3 кварталу. Такий прогноз банк опублікував у регіональному звіті, передає Інтерфакс-Україна. Як пише МінФін

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) прогнозує швидке відновлення української економіки в 2021 році на 5% після спаду у цьому році на 4,5%.

Прогноз ЄБРР

«Наш базовий сценарій передбачає поступове послаблення заходів щодо стримування і повернення до нормального життя у другій половині року, з деяким стійким негативним впливом на сукупний попит, зокрема в секторах послуг — як туризм та готельний бізнес», — заявив регіональний економіст ЄБРР і ексглава Центробанку Македонії Дімітар Богов.

Нагадаємо, що в листопаді 2019 року банк прогнозував зростання української економіки цього року на 3,5%.

За прогнозом ЄБРР, економіка України повернеться до зростання в кінці третього кварталу 2020 року. Проте спиратися на ці очікування складно через невизначеність.

«Якщо соціальне дистанціювання буде підтримуватися довше, ніж передбачалося, рецесія може бути набагато глибшою, і знадобляться роки, щоб знову вийти на показники ВВП на душу населення 2019 року», — йдеться у звіті.

Comments are closed.