Оберіть мову
Log In
Logout Log In
  Search

Turkish Airlines відновить рейси в Київ, Одесу та Львів вже з 1 липня!

22 Червень 2020

Comments

Off
 Червень 22, 2020
 Off

Член ТУСІБ – Авіакомпанія Turkish Airlines оприлюднила перелік напрямків, які планує відновити у липні 2020 року. Відповідно до плану, опублікованого на сайті авіакомпанії, Turkish Airlines відновить рейси зі Стамбула у Київ, Одесу та Львів з 1 липня! Про це пише Lowcostavia.com.ua

Рейси в Київ планують виконувати з частотою 10 рейсів в тиждень, у Львів – 5 разів на тиждень, до Одеси – 7 разів на тиждень. Квитки вже в продажу.

Офіційної інформації про Запоріжжя, Харків і Херсон, куди також виконувала польоти Turkish Airlines, наразі немає. Найближча дата, на яку можна купити авіаквитки з Харкова та Запоріжжя – це 1 серпня, з Херсона – 1 жовтня.

В’їзд в Туреччину для українців

18 червня Міністр інфраструктури України Владислав Криклій провів робочу зустріч із Надзвичайним та Повноважним Послом Турецької Республіки в Україні Ягмуром Ахметом Гюльдере. Посол Туреччини повідомив, що турецька сторона готова приймати українських туристів, починаючи від 1 липня цього року, без проходження самоізоляції та тестування з дотриманням норм безпеки авіаперевізниками.

Comments are closed.