Оберіть мову
Log In
Logout Log In
  Search

Проведена Генеральна Асамблея ТУСІБ, обрано нове Правління

31 Березень 2021

Comments

Off
 Березень 31, 2021
 Off

30 березня 2021 року відбулася Чергова Генеральна Асамблея Союзу Промисловців і Підприємців Туреччини і України ТУСІБ за участю членів ТУСІБ, професійних менеджерів і управлінців компаній.

У зв’язку з пандемією і суворими карантинними правилами, загальні збори проведено за допомогою відео конференції ZOOM. Загальними зборами членів ТУСІБ були обрані нову Раду Директорів та Наглядову Раду на 2021-2023 рік.

Зі вступною промовою виступив Зафер Озбай і подякувавши усім за участь, розповів про діяльність ТУСІБ, про участь Союзу в різних конференціях і заходах, які сприяють розвитку бізнесу зокрема і на національному рівні в наших країнах. А також про соціальні проекти, які щорічно організовує Союз.

Рада Директорів ТУСІБ працювала над сприянням зміцненню економічних відносин між Україною та Туреччиною, збільшенням двосторонньої торгівлі, поліпшення інвестиційного клімату, аналізом потреб ділових кіл обох країн і пошуком шляхів їх вирішення, зміцненням зв’язків з необхідними установами.

У Загальних зборах ТУСІБ взяли участь комерційний радник в Києві Ахмед Нуман Озюрт і Секретар Посольства Турецької Республіки в Україні Баран Тюркмен, які наголосили на важливості турецько-українських відносин на даний момент. Уряди наших країн забезпечують підтримку на всіх етапах і роблять все можливе для досягнення мети в збільшенні товарообігу до $ 10 мільярдів.

Під час Загальних Зборів були зачитані фінансові звіти і звіти про діяльність.

ТУСІБ, заснований в 2012 році групою бізнесменів з Туреччини грає дуже важливу роль для ділового світу. З огляду на різні об’єктивні критерії, такі як обсяг інвестицій, кількість співробітників, оборот, соціальна відповідальність, ТУСІБ селективно створив співтовариство наших членів, для обміну досвідом в різних секторах, щоб ділитися інформацією про поточні проблеми в діловому світі, і створювати синергію між компаніями для більш широких ділових можливостей.

Крім спілкування і солідарності між нашими членами, ТУСІБ прикладає максимальну кількість зусиль для поліпшення ділових відносин між Україною і Туреччиною, тісно співпрацює з Посольством Туреччини в Україні. З кожним роком ТУСІБ зміцнюється новими членами.

На Загальних Зборах 30 березня 2021 було обрано нове Правління TUSIB.

  • Zafer Özbay ZOZ CONSULTING
  • Sezai Parlak SEP COMPANY
  • Ayhan A. Birlik EREN HOLDING
  • Mehmet Güler HITIT UKRAINE
  • Ylçın Çetiner LAM

Comments are closed.