
З населенням у 44,6 млн. та з легким доступом до Східної Європи, Росії та Азії, Україна являє собою зростаючий ринок для розвитку бізнесу.
Як найбільша країна в Європі, стратегічне розташування якої знаходиться на кордонах ЄС, Україна пропонує довгострокові можливості в широкому діапазоні галузей економіки, багато з яких вимагають співпраці з українськими компаніями та владою і потребують західних фінансових інвестицій. Крім того, вона є зручним місцем доступу для СНД.

Можливості в Україні
Україна пропонує довгострокові можливості в широкому діапазоні галузей економіки, багато з яких вимагають співпраці з українськими компаніями та владою і потребують західних фінансових інвестицій. Далі перелічені конкретні сектори інвестиційних можливостей:
- Інфраструктура (Порти & Аеропорти)
- Перспективне проектування (повітряний простір та енергетика)
- Фінансові послуги
- Сільське господарство
- Товари широкого вжитку
- Відновлення тяжкої промисловості
- Охорона здоров’я
Економічний огляд
Україна має значний економічний потенціал завдяки його добре освіченій робочій силі, великому внутрішньому ринку та доступу до цілого ряду ресурсів, включаючи деякі з найкращих сільськогосподарських земель в Європі, значним запасам вугілля, нафти і газу, а також розташуванню в стратегічному місці, що поєднує Європейські, Російські та Азіатські ринки.
На частку ЄС припадає близько 30% торгівлі України, в той час як на країни СНД припадає близько 40%. Україна має розвинуту галузь кольорової металургії, виробництва чавуну, сталі та сталевих труб, її хімічна промисловість випускає кокс, мінеральні добрива та сірчану кислоту. Світовий попит на сталь і хімікати, які складають близько 40% українського експорту, різко впав у другій половині 2008 року.
Промислові товари включають літаки, турбіни, металургійне обладнання, дизельні локомотиви, трактори. Україна також є великим виробником зерна, насіння соняшнику та цукрових буряків. Вона має широку промислову базу, в тому числі велику ракетно-космічну промисловість колишнього СРСР.
Україна є членом Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) і вступила до Світової організації торгівлі (СОТ) в травні 2008 року.
Зацікавилися?
Широко визнані наші високо рівневі профільні заходи з провідними лекціями від провідних доповідачів, які також стають доступні для вас завдяки пропозиціям з членства, яке також пропонує вам можливості відвідувати численні мережеві події щороку, заходи членів включно.
Так чого ви чекаєте? Приходьте і приєднуйтеся до нас!