Оберіть мову
Log In
Logout Log In
  Search

Ведення бізнесу в Україні

З населенням у 44,6 млн. та з легким доступом до Східної Європи, Росії та Азії, Україна являє собою зростаючий ринок для розвитку бізнесу.

Як найбільша країна в Європі, стратегічне розташування якої знаходиться на кордонах ЄС, Україна пропонує довгострокові можливості в широкому діапазоні галузей економіки, багато з яких вимагають співпраці з українськими компаніями та владою і потребують західних фінансових інвестицій. Крім того, вона є зручним місцем доступу для СНД.

Можливості в Україні

Україна пропонує довгострокові можливості в широкому діапазоні галузей економіки, багато з яких вимагають співпраці з українськими компаніями та владою і потребують західних фінансових інвестицій. Далі перелічені конкретні сектори інвестиційних можливостей:

  • Інфраструктура (Порти & Аеропорти)
  • Перспективне проектування (повітряний простір та енергетика)
  • Фінансові послуги
  • Сільське господарство
  • Товари широкого вжитку
  • Відновлення тяжкої промисловості
  • Охорона здоров’я

Економічний огляд

Україна має значний економічний потенціал завдяки його добре освіченій робочій силі, великому внутрішньому ринку та доступу до цілого ряду ресурсів, включаючи деякі з найкращих сільськогосподарських земель в Європі, значним запасам вугілля, нафти і газу, а також розташуванню в стратегічному місці, що поєднує Європейські, Російські та Азіатські ринки.

На частку ЄС припадає близько 30% торгівлі України, в той час як на країни СНД припадає близько 40%. Україна має розвинуту галузь кольорової металургії, виробництва чавуну, сталі та сталевих труб, її хімічна промисловість випускає кокс, мінеральні добрива та сірчану кислоту. Світовий попит на сталь і хімікати, які складають близько 40% українського експорту, різко впав у другій половині 2008 року.

Промислові товари включають літаки, турбіни, металургійне обладнання, дизельні локомотиви, трактори. Україна також є великим виробником зерна, насіння соняшнику та цукрових буряків. Вона має широку промислову базу, в тому числі велику ракетно-космічну промисловість колишнього СРСР.

Україна є членом Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) і вступила до Світової організації торгівлі (СОТ) в травні 2008 року.

Зацікавилися?

Широко визнані наші високо рівневі профільні заходи з провідними лекціями від провідних доповідачів, які також стають доступні для вас завдяки пропозиціям з членства, яке також пропонує вам можливості відвідувати численні мережеві події щороку, заходи членів включно.

Так чого ви чекаєте? Приходьте і приєднуйтеся до нас!