Оберіть мову
Log In
Logout Log In
  Search

Наші члени


BEKO

Beko PLC Brands include: Beko, Grundig, Leisure, Blomberg and Flavel.

Beko належить до всесвітньо відомого концерну з виробництва побутової техніки Arçelik A.S., що входить до промислово-фінансового конгломерату Koç Holding.

Компанія Arçelik A.S. входить у п’ятірку лідерів у Європі та щорічно виробляє 6 млн. одиниць побутових електроприладів. Компанії належать 15 заводів, які функціонують за принципом 1 завод — 1 вид побутової техніки. Заводи Arçelik A.S. з виробництва холодильників та пральних машин є найбільшими у Європі.

У 2005 році Arçelik A.S. відсвяткував своє 50-річчя. Порівняно з минулим роком обсяги продажів збільшилися з 2,7 млрд. євро до 3,1 млрд. євро.

60% побутової техніки виробляється для внутрішнього ринку Туреччини, а 40% експортується. Від Англії, Франції до країн центральної Африки, побутова техніка Beko задовольняє різноманітні потреби споживачів (холодильники, газові та електричні плити, пральні машини, посудомийні машини, вбудована техніка, кондиціонери, аудіо-, відеотехніка, дрібно побутова техніка). Сьогодні 250 млн. споживачів по всьому світу надають перевагу побутовій техніці Beko.

Beko продовжує постійно зростати у всьому світі разом із продуктами, що ефективно використовують природні ресурси, містять інноваційні технології та гарний дизайн.

Інвестиції у бренд Beko дозволили йому стати брендом №2 на ринку Західної Європи та брендом із найбільшим зростанням частки ринку за останні 5 років станом на вересень 2013 року.

КРЕДИТВЕСТ БАНК перший турецький банк в Україні, відкритий для того, щоб надавати якісні послуги українським та іноземним клієнтам.

Акціонери та Спостережна рада банку приділяють ретельну увагу професіоналізму та досвідченості менеджменту, покликаного забезпечити роботу установи за міжнародними стандартами банківських послуг та реалізувати довгострокову стратегію розвитку.

30 червня 2015 року уповноважене національне рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг ПАТ «КРЕДИТВЕСТ БАНК» за Національною рейтинговою шкалою, на рівні uaAA зі збереженням прогнозу «стабільний» . Фінансова установа з рейтингом uaAA характеризується дуже високою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими установами.

Рейтинг надійності банківських вкладів також підтвердив Рейтинг надійності банківських вкладів ПАТ «КРЕДИТВЕСТ БАНК» на рівні 5 «відмінна надійність» . Рейтинг надійності банківських вкладів на рівні 5 вказує на те, що фінансова установа надійна, вчасно розраховується за своїми зобов’язаннями відповідно до чинного законодавства, в тому числі вимог НБУ, має прекрасну репутацію.

IK ACTIVE/ТОВ «Дніпроолія» працює на аграрному ринку України вже більше 13 років. У 2012 році компанія завершила будівництво власного заводу по виробництву олії в м. Кривий Ріг. Виробнича потужність цього заводу 2000 тон на місяць. Також запущена лінія з переробки макухи соняшнику та отриманню шляхом екстракції шроту соняшнику і олії соняшникової потужністю до 20000 тон на місяць. На підприємстві «Дніпроолія» працює більше, ніж 80 працівників, тож «Дніпроолія» є одним з провідних сільськогосподарських підприємств з турецькими інвестиціями в Україні

З точки зору перспективності виконаних мега проектів, компанія «Догуш Констракшн енд Трейд» є однією з провідних компаній у своєму секторі. Вона здійснює проекти капітального будівництва та будівництва надземних конструкцій не лише в Туреччині, але й на міжнародному ринку. «Догуш Констракшн» є однією з найавторитетніших будівельних компаній з моменту свого створення у 1951 році, і компанією, яка на сьогоднішній день виконала 170 проектів із загальною вартістю понад 12 мільярдів доларів США.

На сьогоднішній день загальна кількість проектів «Догуш» охоплює вартість понад 4,2 мільярда доларів США. «Догуш» також бере участь у виконанні різних інфраструктурних проектів у Туреччині, на Близькому Сході, у Східній Європі та Росії як у спільних підприємствах, так і в консорціумах, які створюються за участю міжнародних компаній.

Огляд наших проектів

З різноманітних проектів, реалізованих за допомогою «Догуш Констракшн» з моменту її створення, можна виділити наступні: 20 гребель і гідроелектростанцій із загальною виробничою потужністю електрики 3000 МВт, 1 460 км дорожнього будівництва, 2.000.000 м2 будівельних конструкцій, 35 км мостів, шляхопроводів і переходів, більше 116 км метро, тунелів, дериваційних тунелів, а також портів, пристаней, іригаційних проектів, каналізаційних систем, офісних будівель, торгових і розважальних центрів, житлових і промислових будівель.

Гребля та ГЕС у м. Артвіні є діючим проектом греблі та гідроелектростанції, створеним групою «Догуш». Гребля в Артвіні була спроектована та побудована у вигляді бетонної гравітаційної арки на річці Чорох з потужністю 340 МВт, висотою від фундаменту 180 м та довжиною по гребню 278 м, яка за планом має виробляти 1 млрд. кВТ/год електричної енергії на рік. Завершення будівництва греблі та ГЕС у м. Артвін передбачається до кінця 2015 року.

Останній проект метро, який має вирішити транспортну проблему Стамбула, є проект метро Ускюдар-Умраніє-Чекмекьой. Будівельні та електромеханічні роботи цієї лінії метро були надані компанії «Догуш констракшн» в 2011 році, а вже в 2 кварталі 2012 року почалося будівництво. Запланована довжина лінії сягає 20 км, включаючи доступ до області депо і матиме 16 станцій та тунель з внутрішнім діаметром 5,70 м і зовнішнім діаметром 6.30 м. Проект передбачається завершити, приблизно, до кінця 2016 року.

Будівництво 47 км дороги 2х2 Конья-Акшехір-Афьон було розпочате в 2012 році і завершення проекту передбачається у 2015 році. Інший проект дороги, який планується завершити в 2015 році, це державний проект дороги Артвін-Ерзурум-Ардаган-Ардануч довжиною 3 845м, будівництво якого було розпочате в 2013 році та який включає в себе будівництво 3 тунелів, загальною довжиною 3 555 м. Крім того, виконується будівництво шосе Токат-Ніксар 2х2 довжиною 49 км, цей внутрішній проект було розпочато у 2013 році і планується завершити в 2015 році.

Іншим важливим проектом, яким займається «Догуш», є проект спорудження мосту Комюрхан, з’єднувального тунелю та будівництво дороги, що має бути завершений в кінці 2013 року. Цей проект, який буде реалізовуватися між м. Елазигом та м. Малатьєю, передбачає будівництво дороги завдовжки 5,15 км та завширшки 23 м; мосту довжиною 480 м, завширшки 23,86 м, та тунелю завдовжки 2411 м.

Новими проектами, які отримав «Догуш», є проект «Маві» - тунель зі спорудження очисного заводу питної води, який має бути побудований у м. Коньї протягом 2 років, та який матиме добову потужність обробки води 366.850 м3, а також проект будівництва 1 секції основного каналу прямогозрошення із загальною площею зрошення 55.536 гектарів у м. Кахраманмараш, м. Газіантеп та м. Хатай.

Проект будівельних робіт Контейнерного порту «Petkim» є важливим портовим проектом, який планується завершити в 2016 році. Передбачаєтьсявикористання близько 900 свай для будівельних робіт причалу зі шпунтових паль.

Технологічна будівля "Догуш" в м. Чайирова, м. Коджаелі, яка повністю покрита системами скляних панелей на площі 10 900 м2, була завершена в кінці 2014 року. База «Догуш Ото Картал» з продажів та обслуговування займатиме будівельну площу 28 000 м2, та буде побудована на площі 14 736 м2, і має буди завершена в січні 2016 року.

Договір проекту під назвою залізниця Анкара-Сівас, а саме будівництво ділянки № 1, включає в себе шляхопроводи: V7-V9-V10 та V15, який був поданий на тендер Генеральним УправліннямДержавних залізниць Туреччини (TCDD), підписаний у лютому 2014, 4 шляхопроводу загальною довжиною 6.216 м, повинні бути побудовані в рамках цього проекту.

Контракт щодо фази «Морських споруд», яка є одною з найважливіших етапів будівництва «Егейського нафтопереробного заводу» в м. Ізмірі в м. Аліага, який наразі перебуває на стадії підписання і який скоро займе своє місце серед будівельних проектів компанії «Догуш».

Проект будівництва дороги, яка повинна бути споруджена між містами Алмати і Хоргос у Казахстані в тому числі 2 лоти смуг 2х2 загальною протяжністю 112 км, почався у 2-й половині 2013 року.

Договір в рамках проекту будівництва та поліпшення дороги в Катар Аль-Райян, який є одним з 7 найважливіших великих проектів, щобули виставлені на тендер Адміністрацією Громадських Робіт «Ашгал», був підписаний в січні 2014 року. Дорога загальною довжиною 10,7 км повинна бути побудована і поліпшена в рамках проекту «Аль-Райян Роуд», в тому числі компанією «Догуш Констракшн» також мають бути побудовані основні дороги довжиною 5,3 км, бічні дороги довжиною 5,4 км та 6 автомобільних розв’язок. Проект планується завершити до кінця 2017 року.

Компанія «Догуш Констракшн», яка протягом багатьох років несе в Саудівську Аравію свій досвід будівництва проектів метро, приступила до реалізації проекту Метро в Ер-Ріяді – Пакет 1, ТВМ. Будівництво тунелів загальною довжиною 16 км за договором, підписаним в кінці 2014 року, планується завершити до кінця 2016 року.

«Догуш Констракшн» також завершила кілька інфраструктурних проектів і проектів надземних конструкцій у Лівії. У 2009 році будівництво 1-го етапу Університетського комплексу Сирт в Лівії було передано компанії «Догуш Констракшн». Цей проект включає 5 службових приміщень і 9 факультетських будівель, які займають загальну площу у 218 000 м2. Проте роботи були тимчасово припинені через політичну нестабільність в Лівії, яка виникла на початку 2011 року.

«Догуш» (Doğuş) прагне розширити своє поле діяльності на міжнародному ринку. Тож продовжує вивчати нові можливості для бізнесу в Африці на південь від Сахари, в Східній Європі, Росії, Україні, а також в Індії, В'єтнамі та країнах Перської затоки.

«Анадолу Ефес» (Anadolu Efes) виробляє та продає пиво, солод та безалкогольні напої в широкому географічному діапазоні, який складається з Туреччини, Росії, Співдружності Незалежних Держав (СНД), Європи, Центральної Азії та Близького Сходу. Продукти компанії «Анадолу Ефес» користуються популярністю в більш, ніж 70 країнах по всьому світу.

Компанія «Анадолу Ефес» почала свою діяльність в 1969 році, і є лідером на ринку з 80-х років. Починаючи з 90-х років компанія стрімко розширилася за кордоном, що можна сказати, стало переломним моментом. «Анадолу Ефес», яка продовжує свою діяльність з метою забезпечення комерційної стабільності на світовому ринку, уклала стратегічний альянс з «SABMiller» і збільшила свій вплив на зарубіжних ринках. З угодою, яку «Анадолу Ефес» уклала в 2012 році, компанія взяла на себе операції компанії «SABMiller» у Росії та Україні, і стала другим за величиною виробником пива в Росії.

Сьогодні «Анадолу Ефес» продовжує свою діяльність у статусі глобальної компанії, яка реалізує три чверті своєї продукції за кордоном. З боку обсягу продажів, компанія є 6-м найбільшим пивоваром в Європі, і займає 11-е місце у світі. Компанія володіє 15 пивоварними заводами, 6 солодовими виробництвами та 1 заводом з переробки хмелю, у 6 країнах, включаючи Туреччину. «Анадолу Ефес» є одним з найважливіших виробників у регіоні.

«Анадолу Ефес» прагне досягти успіху в якості експлуатаційних характеристик при дотриманні пріоритетів стабільності. «Анадолу Ефес», яка здійснює роботи на широку перспективу щодо стабільності, виступає з ініціативами та неурядовими організаціями і є важливим партнером Глобального договору ООН Туреччини. У 2014 році компанія підписала Ініціативу відповідального водокористування (CEO Water Mandate) як перша турецька компанія, і була визнана глобальним лідером в галузі сталого розвитку.

«Анадолу Ефес» здійснює успішні операції вже протягом більш ніж 45 років і поставила своє ім'я на численних дуже успішних проектах в різноманітних сферах від спорту до мистецтва, від культури до музики в країнах, де вона здійснює свою діяльність. Компанія також дала своє ім'я найуспішнішій баскетбольній команді в Туреччині – «Anadolu Efes».

З самого першого дня свого заснування в 1990 році компанія «Еколь» прагне стати провідним брендом у своїй галузі в Європі. У момент заснування компанії в 1990 році була поставлена амбітна мета - стати лідером в своїй галузі у всій Європі. Розширення спектру комплексних інтегрованих логістичних послуг демонструє стрімкий розвиток компанії. Розробляючи і впроваджуючи індивідуальні рішення, «Еколь» прагне задовольнити потреби кожного конкретного замовника в повному обсязі.

"Управління ланцюгами поставок" із застосуванням передових технологій: «Еколь» розробляє і впроваджує рішення по управлінню ланцюгами поставок, надає інтегровані логістичні послуги для клієнтів внутрішніх і зовнішніх ринків різних галузей промисловості. У своїй діяльності компанія застосовує передові технології і ноу-хау, використовує досвід кваліфікованого персоналу. Сучасній економіці необхідний доступний екологічно-дружній сервіс. «Еколь» пропонує своїм замовникам рішення по транспортуванню вантажів, управлінню складом, митному оформленню, зовнішньоторговельним операціям, а також рішення з управління ланцюгами поставок. Як в Туреччині, так і в Європі інтегровані логістичні рішення реалізуються з використанням розподільних центрів, обладнаних за останнім словом техніки, а перевезення вантажів замовників здійснюється виключно екологічно-дружніми транспортними засобами.

«Еколь» - одна з провідних компаній галузі в Туреччині і в Європі. «Еколь», будучи одним з родоначальників галузі, надає комплексні логістичні послуги в Туреччині і в Європі, площа розподільних центрів компанії в Туреччині - понад 450.000 м2 закритих приміщень; площа офісних приміщень у Німеччині, Італії, Греції, Україні, Боснії та Румунії - 86.000 м2; транспортний парк - 4.000 транспортних засобів; персонал - більш 4.000 співробітників в Туреччині і 1.200 в країнах Європи.

Особливий внесок «Еколь» у розвиток логістичної галузі виявився можливим завдяки значним досягненням компанії, новаторським методам в розвитку професійних якостей працівників галузі, а також розробці інноваційних бізнес-моделей. «Еколь», надаючи послуги провідним міжнародним компаніям, робить впевнені кроки для подальшої впізнаваності бренду.

logo_eren23

Заснований в 1969 році «Ерен Холдинг» є однією з провідних холдингових компаній в Туреччині, яка є приватною власністю і управляється сім'єю Ерен. Холдинг володіє 36 компаніями, включаючи 27 вітчизняних і 9 зарубіжних компаній. «Ерен Холдинг» і його філії працюють в галузях енергетики, паперової промисловості, пакування, роздрібної торгівлі, виробництва цементу і в туристичній сфері, і вважається однією з найбільших груп в Туреччині. На сьогодні холдинг налічує понад 8000 працівників.

У сфері роздрібної торгівлі «Ерен Холдинг» є диверсифікованим, а саме чиста роздрібна таоптова торгівля, спільні підприємства і корпорації з транснаціональними компаніями, кожна з яких пропонує універсальність та гнучкість. Базисні організації розташовуються у наступних країнах: Туреччина, Україна, Польща, Угорщина, Росія, Чехія, Словаччина. В своєму портфелі холдинг має такі бренди, як Lacoste, Burberry, G-Star Raw, Gant, Polo Ralph Lauren, Ted Baker London, Nautica, Converse, Keds, Le Coq Sportif, Swatch тощо. На даний час «Ерен Ретейл» продовжує робити інвестиції та рішуче йти вперед у цій галузі, спираючись на свій 25-річний досвід, і має майже 300 магазинів і більше 1000 точок продажів у 14 країнах світу.

«Ерен Ретейл Україна» складається з двох компаній ТОВ «Ретек» (Retek) та ТОВ «Інтермода ЮК». З 2008 року «Ретек», як СП компаній «Lacoste SA» та «Ерен Холдинг», представляє «Лакосту» - світового лідера в преміум сегменті одягу «casual». На сьогоднішній день існує 9 концептів бутиків «Lacoste», які знаходяться в Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, офіційний інтернет-магазин «Інтермода ЮК», починаючи з 2013 року один з найвідоміших і популярних американських брендів одягу «Nautica» та мультибрендовий магазин взуття «SuperStep». Мультибрендовий магазин взуття та аксесуарів пропонує світові бренди: Lacoste, Nike, New Balance, Saucony, Конверс, Aigle, Nautica, Гант, Asics, Ted Baker, Суперга, Sperry Top-Sider тощо.

Компанія «Гюнсел» розпочала своє існування у 1997 році в Києві. Свій шлях компанія почала з надання послуг пасажирських автобусних перевезень, але незабаром зуміла розширити список своїх можливостей. Завдяки високому професіоналізму своєї команди та наявності найновішої технічної бази, компанія зайняла лідируючі позиції також і в сфері вантажних перевезень; додала до списку можливих сервісів послугу експрес доставки поштових відправлень по всій Україні.

В 2015 році компанія «Гюнесел» зробила ще один крок уперед і розділила пасажирські та вантажні перевезення з метою досягнення високих стандартів та забезпечення більш якісних послуг для клієнтів та поліпшення професіоналізму.

«Гюнсел» змінює назву на ту, яка буде швидше запам’ятовуватися та залишатиметься в пам’яті. Для вантажних та пасажирських перевезень створюються нові торгові марки «GNS Cargo» та «GNS Lines» в рамках «Гюнсел груп».

Автобусні перевезення «GNS Lines» посідає провідне місце в сфері автотранспортних перевезень вже понад 18 років. Протягом 18 років наша компанія працює для наших клієнтів. Професіоналізм, якість, оперативність, відповідальність та високий рівень комфорту та сервісу є основною концепцією роботи компанії. Ми ставимо перед собою цілі забезпечити максимально комфортні, безпечні й найприємніші поїздки по всій Україні на зручних автобусах з професійними водіями та стюардесами. Автобуси обладнані особистими моніторами* - * WiFi - відеотекою*, безкоштовними кавою та чаєм. (* надається у рамках сервісу «Комфорт»). На сьогодні у нас є 34 автобуса та мікроавтобуса з ортопедичними сидіннями. Ми виконує щоденні рейси по маршрутам Київ, Одеса, а також Дніпропетровськ, Харків, Херсон, Умань. «GNS Lines» також передбачає оренду мікроавтобусів та автобусів погодинно або на цілий день.

Вантажні перевезення «GNS Cargo». В цій сфері ми маємо більше 17 років досвіду роботи в Україні. Ми розуміємо свою відповідальність за доставку ваших вантажів, а тому наш девіз – «Ваш вантаж - під нашою відповідальністю».

На даний час у нас є 38 вантажівок, 94 відділення по відправці та прийому вантажу. Ми маємо розгалужену мережу у Львові, Одесі, Дніпропетровську, Харкові, Херсоні. Компанія «GNS Cargo» спеціалізується на доставці бандеролей, посилок, цінних пакетів, крихких предметів, а також предметів нестандартних розмірів і великогабаритних вантажів різного роду за 12 годин (експрес доставка) та 24 години (стандартна доставка).

Компанія «GNS Cargo» щодня здійснює вантажоперевезення по всій території України, має понад 90 відділень у більш ніж 60 містах України, здійснюючи операції з відправки і прийому. За бажанням ми оформимо для Вас кур’єрську доставку.

У 2015 році дві відомі компанії «Гюнсел груп» та «Турецькі авіалінії» підписали контракт про надання послуг у сфері авіа-вантажних перевезень для відправки та отримання вантажу всередині та за межами України. Ми пишаємося тим, що надаємо надійні та дешеві послуги з вантажоперевезення для імпортерів або експортерів України.

«Гюнсел Груп» використовує новітні технології та надає безліч додатків для своїх клієнтів: он-лайн покупка квитків, бронювання, система відстеження вантажу.

Ми також раді повідомити про наші Програми лояльності для клієнтів. Для отримання більш детальної інформації, будь ласка, відвідайте наш сайт www.gunsel.ua, або зателефонуйте за номером 0-800-30-30-10.

Створивши в 1952 році компанію «Інджіташ» Джевдет Інджі заклав основу сьогоднішнього «Інджі Холдингу». Важкою роботою, прагненням та силою волі він проклав шлях до великомасштабного виробництва коліс, яке зараз на тому рівні, якого ніхто не міг навіть уявити в той час. Його перше спільне підприємство було командитне товариство «Жант Санайі». Ця компанія використовувала величезний прес для виробництва коліс.

Перші диски були вироблені шляхом вставлення ступиці в обід коліс, імпортований з Німеччини. У 1968 році компанія вийшла на рівень, коли вона вже могла виробляти обидва колеса та ступиці.

У своїй власній майстерні Джевдет Інджі розробив прокатний верстат, який використовується для виробництва колісних барабанів. Компанія «Інджі» на початку свого створення подолала всі труднощі і продовжила справу, яка була розпочата в якості трейдера шин і виробника автомобільних запасних частин.

Розширення виробничого бізнесу призвели до створення «Жанташ» (JANTAŞ), однієї з перших компаній, які сформували промисловість сфери виробництва коліс в Туреччині. Компанія отримала свій перший патент в 1979 році. Завдяки високому рівню якості і тенденції тривалого зростання в тому ж році компанія почала експортувати свою продукцію. Успішний вихід на ринок «Жанташ» отримавновий імпульс для створення «Джидаш». Це забезпечило інтеграцію «Жанташ» до світового ринку. Ці заходи в кінцевому результаті призвели до початку співпраці в 1992 році з німецькою компанією «Lemmerz Group», однією з провідних світових представників галузі. Через рік гармонійне партнерство було перетворено в спільне підприємство АТ «Lemmerz INCI JANT SANAYİ». У 1997 році «Hayes», світовий лідер у виробництві коліс, придбав європейського лідера – компанію «Lemmerz». З цим придбанням Туреччина стала одним зі світових виробничих центрів виготовлення високоякісних коліс.

Успіх у виробництві коліс дозволив компанії інвестувати в автомобільні акумулятори. Вони з’явилися на ринку під назвою «Інджі» (тур . перлини), таким чином, родинне прізвище представляло свою духовну цінність. Такі автомобільні акумулятори вироблялися на рівні світових стандартів якості і стали символом підприємницького успіху Джевдета Інджі, який згодом буде переданий майбутнім поколінням.

Перший завод був створений у 1984 році в організованій промисловій зоні в м. Маніса. У 1985 році була укладена угода на ноу-хау з «Baren», а з нею було отримане обладнання заводу із застосуванням новітніх технологій. Автомобільний акумулятор «Інджі» був виготовлений з метою створення глобального бренду. У 1993 році компанія вступила в партнерство з «CEAC», найбільшим брендом в цій галузі в Європі. Це був перший крок на шляху до глобалізації. Два роки потому світовий лідер у галузі автомобільних акумуляторів «Exide» викупив «CEAC», що дало тогочасній компанії «Інджі Акю» вихід на світові ринки. Покладаючись на передові технології «Інджі Акю» продовжує свою історію успіху, починаючи з 2005 року перетворюється на «Інджі Холдинг» зі 100% інвестиціями. Сьогодні 67% продукції компанії експортується до 80 країн світу. «Інджі Акю» є лідером експорту і чемпіоном серед інноваційних брендів промисловості.

Холдинг на 100% є турецьким капіталом, основною задачею якого є віддавати суспільству те, чого воно потребує. Своєю промисловою діяльністю «Інджі Холдинг» є яскравим прикладом економічного зросту Туреччини. Шлях, який було розпочато 63 роки тому з виробництва запасних автомобільних частин, продовжено 47 років тому виробництвом коліс, привів до створення «Інджі Холдингу», групи з 15 компаній, яка нараховує близько 2400 співробітників. Бізнес-діяльність холдингу зосереджена у п'яти галузях, в тому числі автомобільній промисловості. За останні 10 років компанія домоглася середньорічного зростання на 15%. Велике значення цих показників полягає в сприянні подальшого розвитку нашої країни.

Фабрика з виробництва дверей торгової марки «Мілано» працює на ринку України з 2000 року. Основним напрямом діяльності компанії є виготовлення вхідних металевих дверей декорованих панелямиДСП, а також протипожежних дверей.

Завдяки різноманіттю малюнків і кольорів панелей ДСП, наші двері можуть задовольнити будь-який смак з точки зору естетики, а висока якість продукції не залишить сумнівів навіть у найвимогливіших замовників.

Виробничий комплекс оснащений високотехнологічним обладнанням як імпортного, так і вітчизняного виробництва. Весь процес виготовлення максимально автоматизований для виключення помилок, що можуть бути спричинені «людським фактором».

Металеві профільні елементи дверей виготовляються на гільйотинних і листозгинальних верстатах. Дане обладнання має новітнє програмне забезпечення, що в поєднанні з високоточними матрицями дає точність відхилення від заданих розмірів не більше 0,1%.

Технологічні отвори для замків та інші внутрішні елементи дверей штампуються на пресах, спеціально пристосованих для цих операцій.

На підприємстві функціонує цех порошкового фарбування з новітніми камерами напилення і печами полімеризації.

Візерунки на ДСП панелях фрезеруються комп'ютеризованим верстатом з ЧПУ, що виключає неточності й перекручування ліній. Пам'ять малюнків, що фрезеруються, обчислюється кількома сотнями варіантів, а функціональні можливості верстата дозволяють виконувати суто індивідуальні замовлення (наприклад, двері з логотипом компанії або родинним гербом).

Нанесення захисної плівки ПВХ здійснюється на професійному мембранно-вакуумному пресі, що забезпечує рівномірність прилягання по всій площі ламінованої панелі.

Двері комплектуються тільки врізаними замками провідних виробників, таких як KALE (Туреччина), MOTTURA, CISA (Італія), циліндрами Mul-t-Lock (Ізраїль).

Використовуються спеціалізовані замки для важких металевих дверей, що витримують великі навантаження.

Широкий модельний ряд дверей виробництва нашої фабрики представлено у великих будівельних маркетах України. Продукцію підприємства успішно використовують багато провідних домобудівних організацій. В обласних центрах країни відкрито офіційні представництва фірми. Сформована і стрімко розвивається дилерська мережа.

Сьогодні компанія «Мілано» має виробничу фабрику і центральний офіс у місті Житомир із загальною площею 2500 кв.м. і нараховує близько 140 працівників.

Наша компанія

МІРОПЛАСТ – компанія зі стрімким розвитком, яка з 2006 року виросла з команди з 28 осіб в згуртований колектив, що нараховує сьогодні понад 250 висококваліфікованих фахівців.

Сьогодні МІРОПЛАСТ є одним з лідерів у розробці та виробництві профільних систем з ПВХ для вікон та дверей в Україні. Під провідною ТМ WDS випускаються енергоефективні 6-ти, 5-ти і 4-х камерні профільні системи. Трикамерні профілі представлені під ТМ TRIO, Galaxy, Olimpia. У 2013 році компанія також приступила до випуску підвіконь WDS з округленим капіносом.

Виробнича потужність підприємства на сьогодні складає 4000 тонн ПВХ профілю на місяць, 27 екструзійних ліній та 120 комплектів фільєр, що робить підприємство одним із лідерів галузі. Власна вимірювальна лабораторія, акредитована в системі УкрСЕПРО, здійснює вхідний контроль сировини та контроль виробленої продукції.

У березні 2012 року компанія «МІРОПЛАСТ» підтвердила відповідність своєї системи менеджменту якості вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2008 та національного стандарту ДСТУ ISO 9001:2009. У 2015 році був отриманий системний паспорт інституту віконних технологій ift Rosenheim (Німеччина) на енергоефективну шестикамерному систему WDS 7 SERIES.

Продукція компанії представлена ​​в більш ніж 2300 точках продажу по всій Україні. Компанія також розвиває мережу фірмових салонів вікон і дверей, що працюють під брендом WDS. Активно розвиваються експортні напрями до країн Європи, а також до Росії, Білорусі, Казахстану та Молдови.

 

ТОВ «СЕП КОМПАНІ ЛІМІТЕД» працює на ринку більше 6 років і є офіційним дистриб'ютором в Україні заводу «SERANIT». З моменту створення фірми в основі її діяльності лежить принцип співпраці з провідним виробником, який поставляє тільки високоякісний матеріал, наприклад керамограніт (SERANIT) і керамічну плитку (Serra). Також наша компанія є офіційним і єдиним представником ексклюзивних меблів для ванних кімнат – ARMADI АRT і мозаїки GOCCIA. Ми створюємо індивідуальний підхід і неординарні рішення й важливе значення надаємо розумінню відповідальності перед кожним замовником.

Весь асортимент продукції можна подивитися на нашому сайті www.seranit.sep.com.ua, а також у нашому шоу-румі за адресою:

Київ, 03179

просп. Перемоги, 131, офіс 139

Тел. /факс (044) 569-98-10

E-mail: office@sep.com.ua

КОМПАНІЯ

ТОВ "ЮДК" є одним з провідних виробників автоклавного газобетону в Україні. Компанія була створена у Дніпропетровську в 2007 році разом з введенням в експлуатацію заводу з сучасним технологічним обладнанням від «Masa-Henke». Перша партія продукції з'явилася на українському ринку в кінці 2009 року, що призвело до повного завантаження виробничих потужностей менш, ніж за рік. У квітні 2012 року після установки додаткового обладнання та модернізації виробництва виробничі потужності збільшилися на третину і сягають до 440 000 кубічних метрів на рік. Виробництво спеціалізується на газобетонних блоках з високими будівельними та теплоізоляційними властивостями з марками за середньою густиною D400 і D500 і класами міцності В 2,0; В 2,5 і В 3,5.

ТОВ "ЮДК" (Дніпропетровськ) пропонує широкий асортимент блоків AAC для всіх типів стін, U-блоки використовуються для опалубки, виготовлення балок, перемичок і елементів жорсткості, UDK TBM © для монтажу блоків, а також спеціальні інструменти для укладання блоків. Блоки «UDK GAZBETON» блоки володіють унікальними фізико-механічними властивостями, що робить їх ідеальними для будь-якого типу стінних конструкцій. Блоки «UDK GAZBETON» мають точні розміри, які дозволяють застосовувати тонкий шар розчину. На вимогу блоки можуть бути гладкими або з пазом, гребенем та рукояткою. Автоклавний газобетон є одним з найефективніших енергетичних стінових матеріалів. Виробництво газобетону економічне через низьку щільності блоків, мінімальну кількість відходів сировини та енергетичних ресурсів. У конструкції економічність досягається за рахунок низької щільності продукту, його великих розмірів і, як наслідок, застосування невеликої кількості будівельного розчину.

Постійний внутрішній контроль якості сировини та готової продукції забезпечує дотримання українських норм і стандартів, а також європейських норм EN 771 для автоклавного ніздрюватого бетону:

ДСТУ Б В.2.7-45: 2010 "Ніздрюватий бетон. Загальні технічні умови»;

ДСТУ Б V.2.7-137: 2008 "Блоки з ніздрюватого бетону стінові дрібні. Технічні умови"; EN 771-4: 2003 «Специфікація для кам'яної кладки - Частина 4: одиниці кладки автоклавного газобетону».

Ви можете знайти продукцію ТОВ "ЮДК" у наших партнерів-дистриб'юторів практично у всіх регіонах України. Професійні логістичні компанії пропонують доставку великих замовлень від заводу в Дніпропетровську до будівельних об'єктів.

О компанії:

УкрТАУЕР - перша та єдина компанія в Україні, яка є провайдером послуг з оренди веж, основний вид діяльності якої полягає у здійсненні професійного монтажу, надання послуг з оренди та технічного обслуговування веж, контейнерів, точок присутності (PoP) та забезпеченні ліній електропостачання для операторів мобільного зв'язку, теле- і радіокомпаній та операторів систем бездротового зв'язку цивільного та військового призначення / систем моніторингу.

УкрТАУЕР сприяє в усуненні негативних наслідків для навколишнього середовища та ефективного використання ресурсів в Українї, застосовуючи бізнес-модель «оренди ділянок та спільного використання інфраструктури», яка також виключає первинні витрати на інвестиції клієнтів компанії.

Також УкрТАУЕР надає послуги з будівництва Indoor рішень (DAS), виконуючи роботи "під ключ" в якості генерального підрядника, а також виступаючи власником систем з наданням операторам можливості використання на правах оренди.

Почавши діяльність в кінці 2008 року, УкрТАУЕР надає послуги своїм клієнтам, пропонуючи широкий портфель веж, який складається з 1223 існуючих майданчиків.

УкрТАУЕР є дочірня компанія ТУРКСЕЛ (один з найбільших операторів мобільного зв'язку в Європі) і загальний обсяг інвестицій складає біля 100 мільйон доларів в Україні.

Клієнти УкрТАУЕР можуть відразу скористатися послугами компанії, використовуючи вже існуючі майданчики УкрТАУЕР, а також замовити будівництво нових сайтів на вибраних ділянках згідно необхідності компанії в новому покритті.

Кредит Європа Банк в Україні був заснований в 2006 році, він належить до групи Банк «Кредит Європа» і контролюється міжнародною фінансовою групою «Fiba Group». Банк надає послуги фізичним та юридичним особам. Крім того, Банк «Кредит Європа» є членом Асоціації українських банків.

Hаш задум

Бути банком, якому віддають перевагу цільові ринки

Наша ціль

Забезпечити надання фінансових послуг, що сприятимуть ефективній діяльності клієнтів.

Наші основні принципи

 • Орієнтація на потреби клієнта Успіх наших клієнтів є нашим власним успіхом. Зважаючи на це, всі наші рішення приймаються з урахуванням потреб клієнтів. Співпрацюючи, ми забезпечуємо клієнтів інноваційними, індивідуальними, ефективними продуктами та послугами з метою досягнення поставлених ними цілей.
 • Ділова етика Ділова етика є рушійною силою всього, чим займається Банк «Кредит Європа». Ділова етика - це не теоретичне поняття. Вона визначає наше зобов'язання створити обстановку довіри та надійності шляхом дотримання правил етичної поведінки і відповідності законам, нормам та інструкціям, а також шляхом збереження та сприяння найвищим стандартам професійної етики як на робочому місці так і в суспільстві.
 • Професіоналізм Професіоналізм означає те, що Банк «Кредит Європа» дотримується принципу постійного саморозвитку. Професіоналізм охоплює і стимулює необхідні навички, кваліфікацію, знання і різноманітність, тому співробітники виконують свої обов’язки компетентно та цілісно. Ми досягаємо своїх цілей шляхом командної роботи.
 • Прозорість Банк «Кредит Європа» прагне зробити свої продукти якомога прозорішими. Крім того, прозорість є одним з ключових елементів вдалого бізнесу, чи то стосується наших товарів та послуг, стандартів бухгалтерського обліку чи прийняття управлінських рішень. Надання прозорої інформації зацікавленим сторонам демонструє надійність та законність, тим самим знижуючи очікуваний ризик.
 • Компанія Турецькі Авіалінії почала свою діяльність у 1933 році всього з 5-ти літаків. До сьогодні кількість літаків перевищила 200, а компанія проявляє ту ж пристрасть та ентузіазм для обслуговування та якості, які були присутніми при її створення. THY тепер має наймолодший флот в Європі та у перспективі має ціль продовжувати його оновлення, що поєднується із безперервним підвищення якості обслуговування.

  Нове спрямування для Авіаліній, прийнято в 2003 продовжується і сьогодні і, не зважаючи на глобально-руйнівні наслідки від недавніх економічних труднощів, інвестиції в цьому десятилітті дають позитивні результати, як з точки зору кількості пасажирів так і рентабельності, а також створення і продовження розширення якнайповнішої маршрутної мережі в світі. THY продовжує своє зростання.

  Крім того, Турецькі Авіалінії мають велике визнання з точки зору якості обслуговування. Консалтингова компанія Skytrax, яка реєструє оцінку клієнтів, вручила Турецькі Авіалінії безліч нагород за останні роки. Починаючи з 2009 року, THY постійно визнають кращою авіакомпанією в Європі аж до 2011. Вона також була визнана кращою авіакомпанією в Південній Європі за той самий трирічний період. Крім того Турецькі Авіалінії неодноразово з'являються в топ-10 інших категорій оцінювання; кабіна і якість сидінь, а також харчування. За всіма показниками, пасажири турецьких авіаліній продовжують визнавати їх в якості однієї з кращих авіакомпаній у світі. В результаті, THY є 4-зірковою авіакомпанією, членом невеликої та групи перевізників, що удостоєні такого високого звання.

  Оріон Лоджистік надає повні та часткові транспортні послуги сполученням Туреччина-Україна-Туреччина.

  Український повний та частковий експорт товарів транспортується за допомогою наших власних турецькими та українськими автотранспортних засобів.

  Всі вантажі застраховані за договорами страхування CMR.

  Оріон Лоджистік пропонує безкоштовний сервіс зберігання в Стамбулі для часткових навантаженнь.

  Наші клієнти можуть передавати рахунки в банки України за допомогою Оріон Лоджистік.

  Оріон Лоджистік є ліцензованим брокером в Україні, та має сервіс доставки від дверей до дверей.

  Український автомобільний транспорт, морські перевезення та наші фахівці в Україні завжди поряд з Вами завдяки постійній телефонній комунікації.

  The history of "Nobel"

  Компанія NOBEL була заснована в 1964 р. Є мультинаціональної фармацевтичною компанією з центральним офісом у Стамбулі. Компанія представляє повний цикл виробництва, маркетингу та просування лікарських засобів. У 1978 році вона стала частиною холдингу ULKAR. Сьогодні, ULKAR HOLDING, налічує більше 2000 висококваліфікованих співробітників.

  ULKAR HOLDING складається з:

 • Науково-дослідного центру (FARGEM).
 • Заводів з виробництва в Туреччині (ULKAR KIMIYA, що займається виробництвом субстанцій та NOBELFARMA, який виробляє готові лікарські засоби), Казахстані ( NOBEL AFF) та Узбекистані (NOBELPHARMSANOAT).
 • ULKAR HOLDING представлений в 20 країнах Східної Європи, Центральної Азії та країнах СНД.
 • Країни Євросоюзу представляє холдинг GENERINOBEL в Німеччині.
 • Корпоративні цінності:

  МЕТА: створити надійну структуру в світовому масштабі, орієнтовану на глобальні цінності.

  МІСІЯ: нова і сучасна продукція, яка підвищує якість життя.

  НАШІ ЦІННОСТІ: етична робота, фокус на якість життя, креативність, довіра клієнтів, відповідальність, командна робота.

  Досягнення:

  • NOBEL входить в десятку компаній-лідерів фармацевтичного ринку Туреччини (за даними IMS).

  • В даний час NOBEL посідає лідируюче місце з експорту та числу призначень (за даними IMS).

  Групи лікарських засобів

 • Анальгетики-антипіретики
 • Протизапальні та протиревматичні
 • Протимікробні
 • Протиалергічні
 • Препарати для лікування серцево-судинних захворювань
 • Протизастудні препарати
 • Препарати для лікування гастроентерологічних захворювань
 • Препарати для лікування сечостатевої системи
 • Препарати для підтримки при онкологічних захворюваннях
 • Антидепресанти, протиепілептичні засоби
 • Засоби для корекції метаболізму
 • Противірусні препарати
 • Рівень якості

  Весь виробничий процес відповідає європейським стандартам GMP (Good manufactory process), в тому числі GMP також підтверджений в Україні. Всі лікарські препарати мають підтверджену біоеквівалентність до оригінальних препаратів.

  Партнерство і співпраця

  У плані (напрямку, сфері) промоції, NOBEL співпрацює з провідними мультинаціональними компаніями:

 • ALTANA, ETHYPHARM
 • MANN&SCHRODER
 • Croma-Pharma
 • Amarillo Biosciences
 • Bradley Pharmaceuticals
 • Vitabiotics
 • Orbis
 • NOBEL в Україні

  Представництво компанії було відкрито в 2005 р. На даний момент у компанії NOBEL працюють близько 100 співробітників. Команди МП на чолі з РМ представлені в 23-х областях України, з офісами в 7-ми великих містах. В активній промоції представлені 20 препаратів, розділені на 2 юніта. Розвиток фармацевтичного відділу.

  Международная компания Forward  Shipping Group Inc. ( FSG) уже 15 лет успешно работает на рынке Украины в сфере оказания брокерских и логистических услуг. За 2015 год  команда компании FSG перевезла

  • 2 200 т грузов с Турции
  • 4 500 т с Китая
  • 2 640 т с Европы.
  • Создала надежные логистические пункты приема и передачи товара в Турции, Китае и ЕС.
  • Помогла более 1000 предпринимателям найти бизнес партнеров по всему миру.
  FSG – это компания, с которой надежно и спокойно. Основываясь на наш многолетний опыт в сфере услуг таможенного оформления грузов, мы всегда с готовностью, быстро и качественно выполняем все  взятые на себя обязательства перед Клиентами.

  Наше ведущее направление – консолидация, хранение и доставка грузов из Турции.

  Нам принадлежат склады и офисы в Турции, в которых работают профессионалы в сфере таможенных и логистических услуг, что делает нашу работу быстрой и слаженной. Благодаря большому опыту работы в Турции, мы можем проверить каждого поставщика и производителя по конкретным категориям товара, запросить пакет регистрационных документов в государственных органах Турции, ознакомиться с отзывами о компании. Также мы можем познакомить Вас с проверенными поставщиками той группы товара, в которой заинтересован Клиент.

  Компания FSG занимается доставкой грузов от 1 кг до фрахтования корабля. Эта особенность делает нас гибкими и конкурентоспособными на рынке Украины.

  Компания FSG располагает собственной судоходной линией по перевозке контейнеров «Tavria Line». Судоходная компания «TAVRIA LINE» работает на рынке внутренних и международных перевозок с 1997 года. Компания осуществляет перевозки контейнерных, генеральных  и навалочных грузов в собственных контейнерах из портов Черного и Мраморного морей вверх по Днепру  до портового комплекса Акварель в Днепропетровске. В 2010 году, по результатам маркетинговых исследований компании, открыто новое перспективное направление перевозок Констанца (Румыния) – Днепропетровск (Украина), призванное значительно упростить путь доставки грузов прямо в центр страны из Юго-восточного и Северо-американского регионов. Суда-контейнеровозы класса «Река-море»  работают на линии Днепропетровск – Херсон - Стамбул, что позволяет нашим клиентам избегать проблем, связанных с перегруженностью традиционных портов Украины – Одессы и Ильичевска, а также прогнозировать время прибытия груза на склад. Работая с нашей компанией, наши Клиенты уверенны, что они работают с профессиональной компанией, настроенной на успех.

  Компания FSG ваш компас в мире грузоперевозок.

  Контакты: Киев, ул. Пушкинская, 14, оф. 2 +38 044 585 26 01, Mail: cl@fsg.org.ua www.fsg.org.ua   Istanbul, Mithatpaşa Cad. No:39, Beyazıt Tel:  +90 212 518 43 80 Cep: +90 539 202 90 38 Mail: cl@fsg.org.ua www.fsg.org.ua
   
  IMG_3781Наша компания, приложившая значительные усилия в области развития транспортной инфраструктуры автомобильных дорог, начала свою деятельность в 1981 году под названием Четин Энтерпрайзис. В период с 1981 по 1990 год нами успешно завершены проекты по строительству и реконструкции государственных и муниципальных  автомобильных дорог в различных регионах и округах Генерального Управления Автомобильных дорог Турецкой Республики.

  В 1991-м году было основано Строительно-Подрядное Транспортно-Торгово-Промышленное АО «Онур».

  Наша Компания, осуществляя важнейшие проекты внутри страны, одновременно также успешно выполнила ряд проектов и за рубежом: в  Хорватии, Украине, Тунисе, в Экваториальной Гвинее, в Туркменистане, а на Украине и в Омане выполнение работ продолжается.

  Нами созданы Лаборатории Контроля Качества на главной базе, а также на всех производственных базах каждого проекта. В лабораториях проводятся все виды экспериментов и испытаний, необходимых для контроля качества грунта, бетона, битума и битумных смесей, а также анализ готовых смесей на фазе производства.

  Имея Сертификат Системы Качества TS-EN-ISO 9001, а также Сертификат Системы Защиты Окружающей Среды ISO14001, мы занимаем передовые позиции в своем секторе.

  Наша Компания, осуществляющая важные проекты строительства автодорог в Турции, также успешно выполняет работы и за рубежом, поэтому была награждена Президентом Украины Почетным знаком отличия орденом «За заслуги».

  Важным аспектом является разработанная нами программа обновления и сбалансированности машинного парка, заменяя устаревшие и изношенные машины на новейшие модели с большей производительностью.

  Наша Компания развивающая, открытая для инноваций, молодая и динамическая является членом Турецкой Ассоциации Подрядчиков (TMB), Турецкой Ассоциации Подрядчиков Производителей Асфальта (ASMUD), Совета по Внешнеэкономическим Делам (DEIK).

  Согласно данным, опубликованным EngineeringNews-Record (ENR) за 2008 и 2009 год Компания «Онур» занимает 17 и 12 место среди турецких компаний, 162 и 150 место среди мировых производителей.

  Мы внимательно следим за тенденциями развития инфраструктуры и дорожных работ в Турции и в других странах, всегда прилагая максимум усилий для участия в этих работах и тендерах.

  МАУ-logoАвіакомпанія “Міжнародні Авіалінії України” – це провідна українська компанія, заснована у 1992 році. 100% акцій МАУ знаходяться у приватній власності.

  Основною діяльністю “Міжнародних Авіаліній України” є пасажирські та вантажні перевезення.

  До складу флоту авіакомпанії МАУ входить 39 авіалайнерів різних модифікацій, зокрема, далекомагістральні широкофюзеляжні літаки Boeing 767-300, середньомагістральні Boeing-737 Нового покоління, середньомагістральні класичні Boeing-737 (у тому числі 1 вантажний Boeing 737-300SF) та середньомагістральні Embraer-190.

  Базовим аеропортом МАУ є Міжнародний аеропорт “Бориспіль” (КВР).

  Надійність, українська гостинність, сучасний флот, досвідчений сертифікований льотний склад та наземний персонал є запорукою успішної діяльності МАУ як на внутрішньому, так і на міжнародному ринках.

  Абсолютним пріоритетом для МАУ є безпека, стандарти якої відповідають найвищим міжнародним вимогам. Авіакомпанія “Міжнародні Авіалінії України” першою в СНД одержала сертифікат IOSA (Міжнародний аудит експлуатаційної безпеки) та увійшла до міжнародного реєстру якості IATA (Міжнародної асоціації авіаційного транспорту). 2015 року МАУ вкотре успішно пройшла перевірку на відповідність сучасним вимогам експлуатаційної безпеки та отримала черговий Сертифікат оператора IOSA. Це стало ще одним підтвердження високого рівня авіаційної безпеки та операційних стандартів МАУ, що повністю відповідають світовим.

  МАУ сьогодні – це:

  • Авіакомпанія, що пропонує найбільшу кількість європейських напрямків з України, ніж будь-яка інша.
  • Сучасний мережевий авіаперевізник, який з’єднує міста України, а також нашу країну з містами Європи, країн СНД, Азії, Перської Затоки та США.
  • Надійний авіаперевізник, що постійно розширює свою географію, зокрема, завдяки угодам з провідними авіакомпаніями на всіх континентах планети. МАУ пропонує понад 3000 напрямків зі зручними стикуваннями за конкурентоспроможною ціною, виконуючи близько 1000 міжнародних та внутрішніх рейсів на тиждень.
  • Один із найбільш ефективних та надійних партнерів у сфері чартерних перевезень.
  • Квитки на рейси МАУ можна придбати практично в усіх куточках світу в касах та представництвах авіакомпанії, широкій мережі туристичних операторів і турагенцій, а також онлайн на сайті МАУ – швидко, зручно з економією часу та коштів.
  • Орієнтований на клієнта авіаперевізник, який пропонує гнучку тарифну політику, зручний розклад рейсів, переваги для учасників програми лояльності "Панорама Клуб", європейський рівень сервісу й традиційну українська гостинність.
  • Авіакомпанія, що перевозить найрізноманітніші вантажі на всіх своїх регулярних пасажирських рейсах, а також на суто вантажному літаку “Боїнг 737-300SF”. МАУ пропонує своїм клієнтам повний набір вантажних рішень, а саме: Time Definite, Sensitive, Fresh, Live, Valuable, Economic. Докладна інформація – на сайті www.uiacargo.com.

  Крім того:

  • Згідно зі статистикою концерну “Боїнг”, МАУ – єдина авіакомпанія в СНД, яка проводить повне технічне обслуговування власного флоту. Також на сьогодні МАУ надає послуги з повного ТО літаків інших авіакомпаній, зокрема, зарубіжних.
  • Українські туристичні агентства та Українська асоціація журналістів неодноразово нагороджували МАУ в номінаціях “Найкраща авіакомпанія в Україні з продажу”, “Найкраща українська авіакомпанія” та “Найкращий український авіаперевізник”.
  • Ми пишаємося тим, що 2001 року МАУ було вибрано офіційним перевізником Папи Івана Павла ІІ під час історичного візиту Його Святості в Україну. А в 2008 році – офіційним перевізником Вселенського патріарха Варфоломія І.
  LIFECELL ТОВ «лайфселл» - українська компанія, що надає GSM-послуги на ринку України з січня 2005 року. 100% акцій компанії володіє турецький мобільний оператор Туреччини Turkcell (NYSE:TKC).

  lifecell – оператор мобільного зв’язку, що надає послуги високої якості за привабливими тарифами для абонентів у всіх регіонах України. Станом на кінець першого кварталу 2017 року, активна 3-місячна абонентська база lifecell становила 8,9 мільйона користувачів. Мережа оператора lifecell покриває 99% території України.

  lifecell є лідером ринку щодо впровадження інноваційних послуг. Компанія першою принесла на український ринок низку інновацій, які сьогодні стали звичними для більшості користувачів мобільного зв’язку в Україні.

  Серед них МелоРінг, голосове SMS, мікро-SIM карта і багато інших. Сьогодні оператор продовжує цю стратегію, залишаючись новатором у різних напрямках своєї діяльності. Однією з останніх інновацій lifecell став запуск месенджера ВіР, що дозволяє дзвонити по Україні та за її межами за допомогою високошвидкісного 3G+ мобільного інтернету.

  У травні 2015 lifecell (тоді ще life:) став першим оператором на українському ринку, який запустив зв’язок третього покоління на основі технології 3G+. Ця технологія є останнім досягненням у розвитку 3G і здатна підтримувати максимальну швидкість завантаження до 63,3 Мбіт за секунду. За результатами незалежного рейтингу speed-тестів у мобільному додатку Speedtest від компанії Ookla, 3G+ мережу lifecell було відзначено як найшвидшу серед українських мобільних операторів.

  Оператор lifecell є лідером ринку з проникнення смартфонів і 3G-пристроїв, адже надає для користувачів «розумних» пристроїв найзручніші та найвигідніші тарифи та послуги. Станом на кінець першого кварталу 2017 року проникнення смартфонів у мережі lifecell становило 60%.

  Як один з лідерів українського мобільного зв’язку, lifecell бере на себе відповідальність стосовно своїх клієнтів, держави та суспільства, в якому працює, враховує потреби усіх громадян і виконує усі вимоги щодо збереження довкілля та природних ресурсів.

  За час своєї роботи на українському ринку мобільних послуг, компанія «лайфселл» була неодноразово визнана кращою як у бізнесі, так і в сфері соціальної відповідальності.

  2_ PHNR_banerPremier Hotels and Resorts – перша готельна мережа в Україні, колекція готелів від 5 до 3 зірок, по-своєму різних, але однаково гостинних та затишних. Усі готелі об’єднані однією особливістю – професійним та якісним сервісом.

  Ви завжди можете розраховувати на безпеку та приватність, професійне обслуговування та увагу до Ваших побажань незалежно від категорії готелю, у будь-якому місті.

  Сервіс на вищому рівні завжди майже непомітний, але залишає теплі емоції від місця, яке Ви відвідали. Він проявляється у теплій посмішці, вишуканій кухні, технологічних новинках та зручностях, щирому піклуванні – таких маленьких, але дуже важливих деталях.

  Premier Hotels and Resorts – готелі, що створюють емоції.

  Aloft Kiev - це перший готель в Україні, який входить до мережі Marriott, найбільшого готельного оператора у світі. Створений для сучасних мандрівників, які мислять глобально та відкриті до нових вражень, бренд Aloft змінює традиційне уявлення про проживання у готелях і впевнено завойовує лояльність на ринках Європи. Aloft Kiev знаходиться у самому серці столиці та готовий здивовувати своїх гостей інноваційними технологіями, яскравим стилем і музичним драйвом.

  Номерний фонд готелю складає 310 номерів різних категорій – від стандарт до люкс. Також у Aloft Kiev є 3 просторі конференц зали, які відмінно підходять для проведення бізнес зустрічі, конференції або особливого заходу.

  Готель розташований на перетині вулиць Басейнії та Еспланадної, в оточенні бізнес центрів і шопінг молів – лише 1 км до Майдану Незалежності, 0,1 км від БЦ Парус та ТРЦ Гулівер.

  Чим здивує вас готель Aloft Kiev:

  • SPG Keyless - доступ в номери за допомогою телефону, немає необхідності отримувати ключ на стійці реєстрації гостей
  • W XYZ® бар - авторські коктейлі в стильному інтер'єрі бару
  • #AloftLive - щотижневі музичні вечори
  • Re: fuel by AloftSM - трендова концепція ресторану в форматі Grab & Go
  • ArfSM - спеціальна програма, в рамках якої всі гості можуть зупинитися в готелі зі своїми улюбленцями
  • SPG® - програма лояльності Starwood Preferred Guest® надає унікальні привілеї
  • Програма See Green - ми піклуємося про навколишнє середовище
  Budget Україна — є франчазі міжнародної компанії з оренди автомобілів Budget, яка є лідером на ринку оренди авто. З 2007 року ТОВ «Рентал Груп» ексклюзивно представляє бренд Budget в Україні.

  Заснована в 1958 році, торгова марка Budget Rent а Car зареєстрована в Європі, Близькому Сході та Африці як власність компанії Zodiac Europe Ltd (дочірня компанія Avis Europe Plc).

  В 2007 р. ТОВ «Рентал Груп» отримало ексклюзивне ліцензійне право на використання торгової марки Budget. У 2017 року відбулося оновлення компанії, яка з тих пір носить назву ТОВ «Отокоч Україна». Компанія входить до складу турецької Групи Коч Холдінг, а також представляє  Отокоч Отомотів в Україні.  Завдяки цьому парк компанії відповідає світовим стандартам та пропонує повний спектр послуг в області короткострокової и довгострокової оренди автомобілів. Budget Україна співпрацює з відомими виробниками автомобілів, що дозволяє Budget гарантувати клієнтам вищу якість обслуговування, та повне задоволення потреб як індивідуальних, так і корпоративних клієнтів.

  З 1947 року компанія Solgar впроваджує інновації та виробляє високоякісні харчові добавки. Наша місія полягає в тому, щоб забезпечити споживачів високоякісними, інноваційними, науково обґрунтованими харчовими добавками для підтримки їх загального здоров'я та благополуччя.

  Сучасний завод Solgar, розташований у Леонії, штат Нью-Джерсі, відповідає найвищим стандартам для машин, процедур і контролю якості. Це дозволяє нам надавати нашим клієнтам продукти найвищої якості. Завдяки власним виробничим, лабораторним та дистриб'юторським установкам Solgar гарантує якість на всьому протязі всього процесу.

  Золотий стандарт Solgar ™

  Solgar займається виробництвом якісних харчових добавок протягом більше 70 років у галузі, яка постійно розвивається. Протягом цих змін ми ніколи не втрачали з уваги нашу первинну місію - надавати споживачам найякісніші продукти харчування та інформацію, які допомагають підтримувати оптимальне здоров'я. Наша увага до деталей від виробництва через дистрибуцію дозволила нам встановлювати, підтримувати та постійно підвищувати Gold Standard ™ для якісних харчових добавок, освіти та обслуговування.

  • Досліджені, наукові продукти.
  • Сучасне виробництво
  • Контроль якості.
  • Система очищення води USP.
  • Система фільтрації повітря HEPA.
  • Чистота.
  • Не містить глютену.
  • Кошерний сертифікат.
  • Халяль сертифікована.
  • Водні покриті таблетки.
  • Пляшки зі скловолокна, що підлягають вторинній переробці.
  • Ексклюзивна дистрибуція.
  • Загальновизнаний бренд.

  Сьогодні в Україні зареєстровано понад 80 товарів, а вся продукція продається тільки в аптеках. Серед цих продуктів є: природні вітаміни, хелатні мінерали, рослинні екстракти, комплексні продукти та інші.

  Компанія LAM, заснована в 1944 році в місті Іскендерун, успішно надає транспортні, логістичні та сервісні послуги від одного місцевого судноплавного агентства як групова компанія.

  LAM має досвід та доброчесність для розвитку стратегічного партнерства з компаніями та групами, які поділяють однакові професійні та соціальні цінності.

  Це зробило LAM не лише національним лідером у своїй галузі, але й регіональним гравцем, який створив власні офіси в сусідніх країнах.

  Маючи понад 400 міжнародних співробітників та 30 офісів по всьому світу, компанія працює на 4 континентах, пропонуючи практичні транспортні рішення, орієнтовані на позитивні результати, повноцінне судноплавне, морське, транспортне та логістичне обслуговування, пристосоване до поточних та майбутніх потреб клієнта.

  LAM-WORLD.COM

  Незалежна багатопрофільна українська юридична фірма SDM Partners представлена 32 юристами, в числі яких 4 партнерів у Київському офісі, а також 40 позаштатними юристами у всіх регіонах України.

  Партнери нашої фірми визнані одними з лідерів на українському ринку юридичних послуг і рекомендовані авторитетними міжнародними і національними рейтингами.

  Юрфірма надає повний спектр правових послуг у всіх регіонах України, а також представляє інтереси наших клієнтів за кордоном завдяки партнерським зв’язкам з провідними юридичними фірмами. Серед клієнтів фірми — провідні представники міжнародного і локального бізнесу.

  Основною особливістю SDM Partners є фокус на досягненні цілей клієнта за допомогою розуміння українського ринку, особливої уваги до кожної з індустрій і унікального багаторічного досвіду роботи.

  «Компанія ТОВ "АРКАС ЛОГИСТИКС УКРАЇНА" була відкрита в Україні в 2008 році під егідою ARKAS HOLDING - одного з холдингів-піонерів Туреччини.

  Навіть у найскладніші для України часи, ми продовжуємо працювати. Нашою місією є не тільки перевезення контейнерів. Ми надаємо транспортно-експедиторські послуги з чверть-віковим досвідом в області морських, авіа, наземних і залізничних перевезень як для стандартних, так і для навалочних вантажів, а також мультимодальні та спеціалізовані проектні транспортування, експедиторські та складські послуги .

  Наші співробітники - висококваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи надають повний спектр транспортно-експедиторських послуг «з одних рук». Це міжнародні контейнерні перевезення, портове експедирування, зберігання на складах, митне очищення. Перевагою нашої компанії є можливість надавати ці послуги з найменшими витратами, за конкурентними тарифами оперуючи власним сучасним автомобільним парком. Ми прагнемо всебічно зміцнювати відносини з нашими Клієнтами.»

  ARKASUKRAINE.COM

    CCG Development – ​​швидкий генпідрядник, компанія працює на ринку комерційної нерухомості вже 10 років.

  Команда налічує близько 300 висококваліфікованих працівників.

  CCG Development виконує роботи під ключ і завжди вкладається у строки.

  Завдяки інвестиціям у найкращі кадри, сучасну техніку та програмне забезпечення, яке допомагає ефективно організувати процес будівництва, компанія швидко та якісно надає такі послуги:

  - Архітектурне та інженерне проектування,

  - ремонтно-будівельні роботи будь-якої складності,

  - Влаштування алюмінієвих конструкцій,

  - Влаштування інженерних мереж,

  - Виготовлення та монтаж меблів.