Оберіть мову
Log In
Logout Log In
  Search

Наша місія

Хто ми

Організація TUSIB була заснована в Києві у 2012 році групою турецьких бізнесменів. TUSIB стала національною організацією, яка приносить користь сотні турецьким та українським діловим людям в Україні, а також, у значній мірі, сприяє міжнародному співробітництву між двома нашими країнами. Члени TUSIB представляють всі сфери міжнародної професійної бізнес-спільноти, у тому числі, високотехнологічної сфери та біотехнологічні компанії, торгових фахівців, банкірів, венчурних компаній, представників страхування, урядовців, адвокатів, бюро перекладів, маркетингових компаній, консультантів і підприємців. Ви можете ознайомитися з нашими членами через онлайн бази даних членів, а також особисто познайомитися з ними на наших щотижневих, щомісячних та щорічних мережевих заходах.

На даний час TUSIB налічує більше 50-ти учасників. Члени організації представляють багато професій, серед яких є представники сфери фінансів, телекомунікацій, ЗМІ, розваг, права, туризму, будівництва, нерухомості, консультантів, оборони, мовних послуг, страхування, видавництва, освіти та різних маркетингових і комунікаційних послуг. TUSIB об'єднує досвід турецьких і українських ділових відносин. Для того, щоб передати (цей досвід) його членам організації та іншим, TUSIB компілює довідкову базу даних як онлайн бізнес-довідник.

TUSIB проводить регулярні зустрічі у вигляді обідів, вечерь, прийомів та / або зустрічей в малих групах на вихідні. Особисті зв’язки з метою поліпшення бізнес-контактів є домінантою цих подій, які також є неформальним та цікавим місцем зустрічі з друзями та новачками. На обідах та вечерях, зазвичай, виступає бізнес речник з інформативними та корисними лекціями. Всі заходи TUSIB, як правило, проводяться турецькою та англійською мовами.

TUSIB є некомерційною міжнародною організацією, яка сприяє перехресному обміну національними знаннями та налагодженню зв’язків серед турецьких і українських підприємств та професійних співтовариств. TUSIB покликана заохочувати турецько-український бізнес і торгівлю. Повністю добровільна організація являє собою своєрідний форум для обговорення національних і міжнародних торговельних відносин та ідей. TUSIB підтримує вільну торгівлю, обмін ідеями у двох країнах, а також сприяє особистій взаємодії у ділових колах України. TUSIB відкритий для всіх національностей, які підтримують їх цілі. Наші програми стосуються вирішення найважливіших проблем бізнесу, охоплюють технічні та лідерські питання, фокусуються на біотехнологічних технологіях зі спеціальними промисловими програмами, на напівпровідниках, венчурному капіталі, правовому корпоративному управлінню тощо. Основні цілі організації можна визначити наступним чином:
  1. Стати одною з провідних неурядових організацій в Україні.
  2. Встановити своєрідний міст між Туреччиною та Україною.
  3. Надати підтримку новим інвесторам, щоб допомогти їм знайти свій шлях в Україні і Туреччині.
  4. Забезпечити ефективну платформу для роботи в мережі, обміну інформацією та досягнення спільних цілей.
  5. Надати юридичну підтримку бізнес-середовищу, регульованому за справедливим та прозорим застосуванням верховенства права, з метою сприяння процвітання приватних підприємств.
  6. Забезпечення доступу до інформації, ресурсів, контактів і послуг підтримки бізнесу з метою полегшення інвестицій в Україні і Туреччині