Log In
Logout Log In
  Search

TUSİB yeni yıl kokteyli Kiev'de düzenlendi

20 December 2019

Comments

Off
 December 20, 2019
 Off
Category News from TUSIB

Türkiye Ukrayna Sanayiciler ve İşadamları Birliği’nin (TUSİB) geleneksel hale getirdiği, yıl başı etkinliklerine bir yenisi eklendi.

TUSİB yeni yıl kokteyli, Kiev’de düzenlendi.

 

TUSİB üyesi Aloft Otel’de düzenlenen etkinliğe, Türkiye Cumhuriyeti Kiev Büyükelçisi Yağmur Ahmet Güldere’nin yanı sıra, USPP Başkan Yardımcısı Denis Denys Krasnikov ile, TUSİB yönetim kurulu üyeleri, TUSİB üyesi Türk ve Ukraynalı işadamları ile, konuklar katıldılar.

Sıcak bir atmosferde gerçekleşen etkinlikte bir konuşma yapan Yönetim Kurulu Başkanı, TUSİB yeni yıl buluşmasına katılan konuklara teşekkür ederek başladığı konuşmasında, 2020 yılının herkese başarı, mutululuk ve sağlık getirmesini dilerken, Aloft Otel’e konukseverliği için teşekkür etti.

Gecede söz olan Kiev Büyükelçisi Yağmur Ahmet Güldere ise, bu güzel geceyi organize eden TUSİB’e teşekkür ederken, 2020 yılının,  iki ülke ilişkilerinin daha da geliştiği ve güçlendiği bir yıl olması temennisinde bulundu.

Güldere, birbirine çok yakın iki ülke arasındaki anlayışın artık ‘kazan kazan’ olduğunun altını çizerken, 2020 yılının herkese sağlık, mutluluk ve başarılar getirmesini diledi.

TUSİB yeni yıl kokteylinde konuşan USPP Başkan Yardımcıs Denys Krasnikov ise, TUSİB üyeleri ve konuklarla bu güzel gecede bir arada olmaktan mutluluk duyduğunu belirttiği konuşmasında, 2020’nın Türk ve Ukrayna iş dünyasına başarı, refah ve mutululuk getirmesini diledi.

PHOTOS

Photo Facebook

Comments are closed.