Log In
Logout Log In
  Search

TUSIB sizleri "Kriptoparalar ve sektörel blockchain uygulamaları" konferansına davet ediyor.

13 July 2021

Comments

Off
 July 13, 2021
 Off
Teknoloji çağının en ilgi çeken konularından biri olan “block chain teknolojisi” ile ilgili merak ettiğimiz tüm soruların cevaplarını uzmanından öğrenmek adına Dijital Dönüşüm Derneği Başkanı/ Kadir Has Üniversitesi Yeni Medya Bölümü Öğretim Görevlisi İSMAİL HAKKI POLAT’ın konuşmacı olarak katılacağı “KRIPTOPARALAR VE SEKTÖREL BLOCKCHAIN UYGULAMALARI” konulu Türkçe bir sunum organize ettik, sizi ve firmanızdan konuya ilgi duyan personelinizi aramızda görmekten memnuniyet duyacağız.

Tarih: 28 Temmuz 2021, 18:30-21:00

Yer: Premier Palace, Kyiv

Rezervasyon: office@tusib.org veya FORMS

Katılım ücretsiz, rezervasyon şarttır

Sunum dili Türkçe olacaktır.

İSMAİL HAKKI POLAT Kimdir?

1989 yılında ODTÜ Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan İsmail Hakkı Polat, 1989-2004 yılları arasında Siemens, Nortel-Netaş, Ericsson ve Turkcell gibi telekom firmalarında mühendis ve yönetici olarak çalıştı.
2004 yılından bu yana Kadir Has Üniversitesi İletişim Fakültesinde Öğretim Görevlisi olarak Yeni Medya dersleri veren Polat, üniversitenin İletişim Fakültesi bünyesindeki Türkiye’nin ilk Yeni Medya Bölümü’nün kuruluş çalışmalarında da rol aldı.
Ayrıca Doğan Medya ve Ciner Medya Grubu gibi kuruluşların mobil iletişim ile ilgili birimlerinin kuruluş ve interaktif servislerinin geliştirilmesi aşamalarında yönetici veya danışman olarak aktif görev yaptı. BBC Media Action kuruluşu için Bakü Slav ve Devlet Üniversitelerindeki Yeni Medya müfredatlarının hazırlanması konusunda dönem dönem danışmanlık yapan Polat, NewYork Open School of Journalism kuruluşu için Mobil Gazetecilik eğitimleri de hazırladı.
Son dönemde çeşitli kurum ve kuruluşlara Dijital Dönüşüm ve KriptoParalar konusunda eğitimler veren ve stratejik dönüşüm mentorluğu yapan Polat, bu bağlamda 2015 yılında kurulan Dijital Dönüşüm Derneği’nin de başkanlığını da yürütmekte.
Polat’ın Dijital Dönüşüm, KriptoParalar ve Yeni Medya konusundaki görüş ve düşünceleri, her haftaIsma Bloomberg Business Week Türkiye dergisindeki köşesinde yayınlanmakta

TUSIB sizleri “Kriptoparalar ve sektörel blockchain uygulamaları” konferansına davet ediyor. Türkiye’de konusunun en önde gelen uzman akademisyenlerinden birinin vereceği konferansa ilgilenen herkesi bekliyoruz.

İSMAİL HAKKI POLAT

Tarih: 28 Temmuz 2021, 18:30-21:00

Yer: Premier Palace, Kyiv

Rezervasyon: office@tusib.org veya https://forms.gle/9YFuRpGidFCYjrZr8

Katılım ücretsiz, rezervasyon şarttır

Sunum dili Türkçe olacaktır.

 

 

 

Comments are closed.