Log In
Logout Log In
  Search

Ukrayna Parlamentosu Milletvekili Vital Kupriy TUSİB'i ziyaret etti

26 Ocak 2018

Comments

1
 Ocak 26, 2018
 1
Category TUSİB Haberleri

Ukrayna Parlamentosu Milletvekili Vital Kupriy TUSİB’i ziyaret etti
2

Ukrayna Parlamentosu Verhovna Rada Milletvekili ve aynı zamanda ‘Kolluk Kuvvetleri ve Yargı Organlarının faaliyetlerini düzenleyen Parlamento Komitesi’ Başkan Yardımcısı Vitaly Kupriy ve beraberindeki heyet TUSİB’i ziyaret etti.

23 Ocak Çarşamba günü gerçekleşen ziyarette, Ukrayna’nın yatırım iklimi ve iş dünyasının sorunları masaya yatırıldı.

TUSİB Yönetim Kurulu Üyeleri Zafer Özbay ve Mete Karaer ‘le birlikte TUSİB üyesi şirketlerin temsilcileri ve ‘İş Dünyası Yolsuzlukla Mücadele Cephesi’ (APF) isimli sivil toplum kuruluşunun Başkanı İgor Yegorov’un katıldığı görüşmede, Ukrayna iş dünyasının problemleri ve iş çevrelerinin ihtiyaçları değerlendirildi.

3

Lifecell Kurumsal ve Hukuksal İlişkiler Departmanı Direktörü Andrey Kril, Lifecell Hukuk Departmanı Müdürü Andrey Osilov, Ukrtower Hukuk Departmanı Müdürü Yelena Kovtunets, Doğuş İnşaat Bölgesel Gelişim Müdürü Oleg İlyaşov’un da iştirak ettiği toplantıda taraflar, yatırımların korunması için alınması gereken önlemler ile Ukrayna iş dünyasının içinde bulunduğu durum ve yönetim organlarına güvenin arttırılması konularında görüş alışverişinde bulundular.

Toplantıda taraflar ayrıca, önümüzdeki dönemde TUSİB ile benzer görüşmelerin daha sık gerçekleştirilmesi üzerinde görüş birliğine vardılar.

One response on “Ukrayna Parlamentosu Milletvekili Vital Kupriy TUSİB’i ziyaret etti

  1. Canadian Pharmacies Shipping to USA http://cialisonli.com/

    You actually explained this really well!

Bir cevap yazın