Log In
Logout Log In
  Search

TUSİB’in düzenlemiş olduğu yeni yıl yemeği.

28 Aralık 2015

Comments

Off
 Aralık 28, 2015
 Off
Category TUSİB Haberleri

 

Türkiye Ukrayna Sanayiciler  ve İşadamları Birliği  tarafından 27 Aralıkta Yeni Yıl yemeği organize edildi.

35Akşam yemeği, yönetim kurulu başkanlarımız sayın RASİM BEKMEZCİ ve sa
yın ZAFER OZBAY’ın
Hoşgeldiniz  konuşmalarıyla başladı.Yemekte;  Yönetim Kurulu  ve Yönetim Kurulu Başkanlarımız,katılımdan duydukları memnuniyeti dile getirirken TUSİB’in başarıları ve gelecek planlamasından bahsedildi.

Davetliler ve Konuşmacılar arasında Ukrayna Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı sayın Gennady Dmitrievich Chizhikov  yemekte bulunmasından dolayı memnuniyetini dile getirerek sürdürülen iş birliği ve TUSİB’in faliyetleri için takdir ve  saygısını dile getirdi.39Ukrayna Ticaret Odası Başkanı Sayın Dmitrievich Chizhikov TUSİB’in büyüme ve gelişme anlamında her türlü birikime sahip olduğunu ve Ukrayna’daki en etkili uluslararası sivil toplum örgütlerinden biri olduğunu vurguladı.

Akşam yemeğine ; TUSİB Yönetim Kurulu, Türkiye Cumhuriyeti Büyükelçiliği Temsilcileri,Ukrayna Ticaret Odası Başkan ve başkan yardımcısı ve aynı zamanda Ukrayna ve Türkiye’den başarılı iş adamalrı katıldı.

Türkiye Ukrayna Sanayiciler  ve İşadamları Birliği  davetlilerin katılımlarından dolayı ve  konukların hoş bir akşam geçirmesinden dolayı herkese teşekkür eder ve herkesin güzel ve mutlu bir yıl geçirmesini diler.

More photos

Comments are closed.