Log In
Logout Log In
  Search

TUSİB Yönetim Kurulu, TUSİB üyesi Premier Hotels and Resorts yönetimini ziyaret etti.

9 Haziran 2018

Comments

0
 Haziran 9, 2018
 0
Category TUSİB Haberleri

TUSİB Yönetim Kurulu Başkanı Mete Karaer ile Yönetim Kurulu Başkan Vekili Zafer Özbay ile TUSİB Koordinatörü Olga Detkova’nın katıldığı ziyarette, Premier Hotels and Resorts Genel Müdürü İrina Sidletskaya ile bir görüşme gerçekleştirildi.

TUSİB ile Premier Hotels and Resorts arasında süregelen işbirliğinin değerlendirildiği görüşmede, taraflar işbirliğinden duyulan memnuniyeti dile getirdiler.

Görüşmede Premier Hotels and Resorts’ın Ukrayna genelindeki 21 otel kompleksi ile konuklarına üst seviye hizmet verdiğini kaydeden İrina Sidletskaya, TUSİB’ desteklerinden ötürü teşekkür etti.

Kiev’in yanı sıra Ukrayna’nın farklı şehirlerinde, yerel ve uluslararası düzeyde organizasyonlar için yeni tesisler kurulacağını ifade eden Sidletskaya, TUSİB’in kendilerini üye olarak kabul etmesinden duyduğu memniyeti dile getirdi.

TUSİB’in önümüzdeki dönemdeki faaliyet planları hakkında bilgi veren TUSİB Yönetim Kurulu Başkanı Mete Karaer ile Yönetim Kurulu Başkan Vekili Zafer Özbay ise, Türk ve Ukrayna iş çevreleri arasındaki ilişkileri geliştirecek projelerin hayata geçirileceğini kaydettiler.

Taraflar görüşmede işbirliğinin artarak sürmesini temenni ettiler.

Bir cevap yazın