Log In
Logout Log In
  Search

TUSİB üyesi Türk Hava Yolları'nın gurur gecesi, 25. yıl görkemli balo ile kutlandı

27 Nisan 2018

Comments

Off
 Nisan 27, 2018
 Off
Category TUSİB Haberleri

Türkiye Ukrayna Sanayiciler ve İşadamları Birliği (TUSİB) üyesi Türk Hava Yolları (THY), Kiev uçuşlarının 25. yıldönümünü düzenlediği görkemli balo ile kutladı.

Sunuculuğunu Katya Osadcha ile Yuriy Gorbunov yaptığı 25. Yıl Balosu’na  Türkiye Kiev Büyükelçisi Yönet Can Tezel, Ukrayna Ekonomik Kalkınma ve Ticaret Bakan Yardımcısı Mihail Titarchuk, THY Doğu Avrupa ve Balkanlar Bölge Satış Başkan Yardımcısı Emre Menevşe ve THY Kiev Müdürü Dinçer Sayıcı ile Türk ve Ukrayna işadamları ve konuklar katıldılar

TUSİB Yönetim Kurulu Başkanı Mete Karaer ve TUSİB yönetim kurulu üyeleri ile, TUSİB üyesi işadamlarının da hazır bulunduğu 25. yıl balosunda Kiev Büyükelçisi Yönet Can Tezel ve THY Kiev Müdürü Dinçer Sayıcı birer konuşma yaptılar

Gurur duyuyoruz

Gecede, THY Doğu Avrupa ve Balkanlar Bölge Satış Başkan Yardımcısı Emre Menevşe ve THY Kiev Müdürü Dinçer Sayıcı’yı tebrik eden TUSİB Yönetim Kurulu Başkanı Mete Karaer 25. yılın kendileri için bir gurur kaynağı olduğunu THY’nin uçuş noktası ve sayısını arttırmasını dilediklerini bildirdi.

 

 

 

TUSİB üyesi Türk Hava Yolları’nın 25. yıldönümü için Kiev’deki Boryspil  Havaalanı’nda da sabah saatlerinde özel bir tören düzenlenmişti.

Comments are closed.