Log In
Logout Log In
  Search

TUSİB üyeleri, 'Ukrayna İş gücü piyasası - Mükemmel Fırtına -Trendler ve Zorluklar' konulu toplantıda bir araya geldi

13 Aralık 2018

Comments

1
 Aralık 13, 2018
 1
Category TUSİB Haberleri

Türkiye Ukrayna Sanayiciler ve İşadamları Birliği (TUSİB) tarafından düzenlenen ‘iş dünyası buluşmaları’nın ikincisi, 11 Aralık Salı günü gerçekleşti.

DTEK binasında düzenlenen buluşmaya, Boyden Global Search Ukrayna Genel Müdürü ve ana ortağı Alexey Dolgikh  konuşmacı olarak katıldı.

Ukrayna İşgücü piyasası hakkında sunum yapan Dolgikh, Türk işadamları ve profesyonel yöneticilerin sorularını yanıtladı.

Sektörlere göre işgücü piyasasını değerlendiren Dolgikh, kısa ve orta vadede, iş gücü dinamiklerindeki olası değişiklikler, beyin göçü gibi konulara değindi.

Ukrayna’nın önde gelen Yönetici Araştırması kurumlarından biri olan Boyden Global Executive Search’ın Ukrayna Genel MüdürüAlexey Dolgikh’in katılımı ve sunumu ile düzenlenen etkinlikte, bir konuşma yapan TUSİB Yönetim Kurulu Başkanı Mete Karaer, üye şirketlerin temsilcilerine ve konuklara katılımlarından ötürü teşekkür etti.

Geleneksel hale gelecek

İkincisi düzenlenen ‘iş dünyası buluşmalarının’ geleneksel hale getirilerek, düzenli aralıklarla, farklı konu ve konuklarla tekrarlanacağını kaydeden Karaer, gecenin organizasyonuna destek veren Yönetim Kurulu üyeleri ve üye şirketlere teşekkür etti.

Ukrayna İş gücü piyasası – Mükemmel Fırtına -Trendler ve Zorluklar Türkiye Ukrayna Sanayiciler ve İşadamları Birliği…

Опубліковано TUSİB – Türkiye Ukrayna Sanayiciler ve İşadamları Birliği Вівторок, 11 грудня 2018 р.

 

 

One response on “TUSİB üyeleri, ‘Ukrayna İş gücü piyasası – Mükemmel Fırtına -Trendler ve Zorluklar’ konulu toplantıda bir araya geldi