Оберіть мову
Log In
Logout Log In
  Search

Заступник міністра економіки - міжнародна торгівля може постраждати.

20 Березень 2020

Comments

Off
 Березень 20, 2020
 Off

Тарас Качка – заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України – Торговий представник України, виступив із заявою про можливі погіршення мждународной торгівлі через коронавируса.

У бесіді з «Європейської правдою» Тарас Качка сказав, що вони уважно стежать за впливом коронавируса на торгівлю і в даний час ведуть діалог з Польщею та Італією.

Заявивши, що немає ніяких обмежень в торгівлі між Італією і Україною, Качка сказав: «Але вся Італія знаходиться на карантині, і економічна діяльність знижується через ризик».

«Треба готуватися до того, що логістика буде складніша. Але вона не буде зупинена повністю. А ми будемо намагатися забезпечити відсутність принаймні великих логістичних проблем.»

Підкресливши, що існує тісний діалог з Польщею, Качка заявив, що вони дотримують баланс між «безпекою» і «стабільністю в торгівлі».

На питання чи готові ми до кризи, заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України – Торговий представник України, Тарас Качка відповів:

В нас немає спеціальної книжки “План дій уряду на випадок коронавірусу і нафтової кризи”.

Натомість маємо очевидний набір інструментів – перелік дозволених законодавством екстраординарних заходів. І він є достатнім для того, щоб виходити з таких турбулентних ситуацій, як маємо зараз.

Comments are closed.