Оберіть мову
Log In
Logout Log In
  Search

Українсько-Турецький Бізнес-Форум відбувся у Києві

4 Лютий 2020

Comments

Off
 Лютий 4, 2020
 Off

В рамках офіційного візиту Президента Туреччини Реджепа Тайіпа Ердогана в Україну, відбувся великий Бізнес-Форум за участю Президентів України і Туреччини. Форум був організований Радою з Зовнішньоекономічних зв’язків Туреччини DEIK і Торгово-Промисловою Палатою України.

На Бізнес-Форумі, в якому взяли участь турецькі та українські бізнесмени, а також представники державних і неурядових організацій, було оцінено майбутнє економічних і торговельних відносин та можливості подальших двосторонніх інвестицій.

Президент Торгово-Промислової Палати України Геннадій Чижиков, Голова Ділової Ради Туреччини по Зовнішньоекономічним зв’язкам DEIK в Україні Рушен Четін, представники української влади і турецькі бізнесмени в своїх промовах заявили, що вони раді брати участь в даному Форумі, Президент ТУСІБ Зафер Озбай також виступив з промовою.

Свій виступ пан Озбай почав з подяки організаторам за такий масштабний Українсько-Турецький Бізнес-Форум і сказав, що він гордий брати участь в даному заході. Далі Зафер Озбай розповів про інвестиційний клімат в Україні та дав оцінку інвестиційним і торговим відносинам між Туреччиною та Україною.

Важливість договору ЗВТ

Пан Озбай підкреслив важливість реформ, які активно впроваджуються в Україні. Помітив, що вони уважно стежать за новими реформами в галузі економіки та фінансів.

Але основний поштовх у збільшенні товарообігу і співробітництва між нашими країнами, зіграє підписання договору про зону вільної торгівлі (ЗВТ). «Час підписання угоди вже настав» -сказав він.

Українська економіка-це великий ринок, ми знаємо багато успішних турецьких компаній, що працюють тут, але не треба забувати і про ризики, які вона містить. Пан Озбай порадив бізнесменам звертатися в професійні консалтингові компанії, які мають розуміння в оподаткуванні, праві і тонкощах роботи на місцевих ринках, до того як починати роботу в Україні.

Заявивши, що в України багато великих можливостей, Зафер Озбай сказав: «У нас є історії успіху, якими ми пишаємося. Однак у нас також є підприємці, які збанкрутували і змушені йти з ринку з великими втратами. «Немає шансів на успіх без правильного аналізу ринкових ризиків та структурних проблем в країні».

Підкресливши, що ТУСІБ підтримує всі кроки, які необхідно зробити для розвитку економічних і комерційних відносин між двома країнами, пан Озбай сказав: «Ми будемо і надалі підтримувати наших бізнесменів, допомагати їм і направляти їх в пошуках нових можливостей».

Завершив свій виступ Президент ТУСІБ побажаннями всіх благ, створення і придбання нових можливостей на Форумі.

Пан Ердоган і Пан Зеленський приєдналися

Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган і Президент України Володимир Зеленський взяли участь у другій частині Форуму.

Виступаючи на форумі, Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган подякував організаторам за цю подію, звернувся до гостей і сказав: «Ми знаємо, чого ви очікуєте. Ми знаємо, що ваша найбільша потреба – це договір ЗВТ. Ми домовилися з паном Президентом з цього питання. Наші міністри торгівлі також підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо переговорів про Угоду про зону вільної торгівлі. Сподіваємося незабаром дати хороші новини всьому нашому діловому світу», – сказав він.

У своєму виступі президент України Володимир Зеленський запросив турецький бізнес інвестувати в Україну і брати участь в приватизаційних проектах. Підкресливши, що реформи, спрямовані на усунення перешкод на шляху бізнесу в Україні, вже здійснені. Пан Зеленський сказав, що на деякі інвестиційні проекти в Україні надаються податкові пільги компаніям на 5 років.

Президент Зеленський, закликаючи турецьких інвесторів брати участь в інфраструктурних проектах в країні, зазначив, що з підписанням угоди про вільну торгівлю, очікується збільшення інвестицій в енергетику, сільське господарство, продовольство та промисловість.

Comments are closed.