Оберіть мову
Log In
Logout Log In
  Search

У Києві відкриють турецький культурний центр імені Юнуса Емре

11 Листопад 2016

Comments

Off
 Листопад 11, 2016
 Off

У Києві відкриють турецький культурний центр

Українці все більше демонструють зацікавленість у знайомстві з турецькою культурою і мовою. За інформацією QHA 

Посольство Турецької Республіки в Україні завжди вело активну діяльність. Як заявив Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки в Києві Йонет Джан Тезель кореспонденту QHA, зараз відносини між Україною та Туреччиною переживають період значного підйому.

Про це свідчать зустрічі, що вже відбулися між турецькими та українськими політиками. Підставою для ще більш поглибленого розвитку турецько-українських відносин стануть майбутні діалоги і робочі візити на високому рівні в сферах політики, торгівлі та економіки.

Минулого тижня, також за підтримки посольства, для молодших представників турецької діаспори в Києві почав діяти турецький дитячий клуб під назвою «Üç elma» («Три яблука». — Ред.). Ініціаторами створення такого простору, де діти ближче знайомляться з турецькою культурою і не забувають рідну мову, виступили турецькі громадяни, які живуть в Україні. А посольство, в свою чергу, як сказав пан Тезель, тимчасово виділило приміщення для занять у приміщенні дипломатичного відомства. Незабаром буде знайдено інше постійне місце.

Мабуть, найрадіснішою новиною як для України, так і для Туреччини є плани з відкриття нового культурного центру.

— Ми плануємо в найближчому майбутньому відкрити Центр турецької культури імені Юнуса Емре. Це буде можливість як ще краще уявити турецьку культуру, так і давати уроки турецької мови бажаючим. Україна дійсно в цьому зацікавлена, — підкреслив пан Тезель.

Фонд Юнуса Емре почав відкривати турецькі культурні центри в 2009 році. На сьогоднішній день вони діють у 42 країнах світу.

QHA 

Comments are closed.