Оберіть мову
Log In
Logout Log In
  Search

ТУСІБ взяв участь у конференції «Розвиваємо МСП – будуємо майбутнє»

13 Жовтень 2017

Comments

0
 Жовтень 13, 2017
 0

ТУСІБ взяв участь у конференції  «Розвиваємо МСП – будуємо майбутнє»

10-11 жовтня 2017 р. Києві, проходила заключна конференція Програми USAID ЛЕВ «Розвиваємо Мале та Середнє Підприємництво – будуємо майбутнє».

В котрий раз конференція стала майданчиком для представників влади, бізнесу, експертного середовища та громадянського суспільства для обговорення шляхів підвищення ролі МСП в економіці.

Директор Місії USAID в Україні, Білорусі та Молдові Сюзан Косінскі Фрітц, відкриваючи конференцію, відзначила роль малого та середнього бізнесу в економічному розвитку Сполучених Штатів Америки. А саме тому важливо продовжувати реформи та сприяти розвитку МCП в Україні.

Під час конференції проводились чотири пленарні сесії, в рамках яких було представлені щорічна оцінка ділового клімату «Діловий клімат та розвиток МСП: чого очікує бізнес», регуляторне поле для бізнесу, напрацювання та результати роботи Програми USAID ЛЕВ в пріоритетних для розвитку МСП напрямах. Учасники конференції мали змогу послухати та подискутувати з експертами Програми USAID ЛЕВ, представниками місцевої влади пілотних регіонів, народними депутатами та представниками Уряду України, лідерами регіональних партнерських організацій, завданнями яких є об’єднувати та підтримувати малий і середній бізнес на місцях.

Залишити відповідь