Оберіть мову
Log In
Logout Log In
  Search

ТУСІБ взяв участь у ІІ Українському Форумі Бізнесу

11 Квітень 2017

Comments

0
 Квітень 11, 2017
 0

ТУСІБ взяв участь у ІІ Українському Форумі Бізнесу

Groysman10 квітня в Києві відбувся ІІ Український Форум Бізнесу за участю Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, Першого віце-прем’єр-міністра України – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва та представників об’єднань української бізнес-спільноти.

Під час спілкування з бізнесом урядовці обговорили питання стратегічних реформ Уряду, які спрямовані на покращення бізнес-клімату, покращення експортних можливостей для підприємців, зменшення регуляторного тиску на бізнес та вирішення інших системних проблем українського бізнесу.Taruta

Форум відбувався у форматі “Питання-Відповіді”, представники різних видів бізнесу мали змогу ставити питання високопосадовцям та отримали відповіді. Під час першої частини заходу Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відповідав на питання присутніх підприємців. Перший віце-прем’єр-міністра України Степан Кубів продовжив діалог з бізнесом.

За підсумками ІІ Українського форуму бізнесу прийнято заяву, в якому викладено зміст основних проблем бізнесу і пропозиції щодо їх вирішення. Документ, на додаток до прямого діалогу з чиновниками, буде спрямований керівникам держави для організації спільної подальшої роботи в економічній сфері.

Залишити відповідь