Оберіть мову
Log In
Logout Log In
  Search

ТУСІБ відвідав Інститут імені Юнуса Емре в Києві

2 Жовтень 2019

Comments

Off
 Жовтень 2, 2019
 Off

Президент ТУСІБ Зафер Озбай відвідав Інститут імені Юнуса Емре в Києві.

У вівторок, 1 жовтня, директор Інституту імені Юнуса Емре доктор Ендер Коркмаз зустрівся з Зафером Озбай, відбулася розмова про діяльність установи.

Під час зустрічі, яка була дуже щирою і плідною, сторони проінформували про свої організації та обговорили можливість подальших спільних проектів.

Директор інституту розповів, що Інститут імені Юнуса Емре є державною установою, що діє за підтримкою Міністерства Культури і Туризму. У всьому світі налічується 57 корпусів інституту.

Доктор Коркмаз повідомив, що з жовтня 2017 року Києві був відкритий інститут, в якому близько 700 українців навчається турецької мові.

Президент Озбай заявив, що до складу ТУСІБ входять бізнесмени та професійні керівники з дуже високим досвідом роботи і життєвим досвідом, які могли б робити презентації в якості проекту соціальної активності для груп студентів, що навчаються в Інституті імені Юнуса Емре.

На додаток до цього, сторони обмінялися думками щодо спеціально підготовленої презентації до Дня Республіки Туреччини 29 жовтня.

Доктор Коркмаз висловив подяку ТУСІБ за подаровані раніше софу та телевізор і сказав, що вони будуть використовуватися відповідно до потреб в процесі навчання.

На завершення зустрічі, директор Інституту імені Юнуса Емре подарував ТУСІБ роботу в техніці Ебру української художниці Наталії Дуругуновой.

Comments are closed.