Оберіть мову
Log In
Logout Log In
  Search

TUSİB приєднався до візиту Президента України в Туреччину

9 Серпень 2019

Comments

Off
 Серпень 9, 2019
 Off

В рамках офіційного візиту, Президент України Володимир Зеленський відвідав Туреччину. Президент ТУСІБ Зафер Озбай і члени ТУСІБ приєдналися до цієї події в Туреччині.

Зафер Озбай, Мустафа Башер і Хасан Башер (Міропласт і ЮДК), Муджахід Тюрккан (Дніпроолія), Ісмет Язиджи (lifecell), Емре Ченолур (Беко) взяли участь в українсько-турецькому бізнес-форумі.

Напередодні українсько-турецького бізнес-форуму, організованого DEIK, відбувся сніданок з Олексієм Гончаруком – Заступником голови Офісу президента України. Президент ТУСІБ Зафер Озбай з членами ТУСІБ Мустафою Башером і Хасаном Башером (Міропласт і ЮДК), Муджахидом Тюркканом (Дніпроолія) та Ісметом Язиджі (lifecell) взяли участь в ньому.

Під час сніданку, турецькі бізнесмени піднімали ряд питань і проблем ведення бізнесу в Україні. Мустафа Башер підсумував проблеми іноземних інвесторів в країні в трьох основних розділах:

  1. Складнощі в пошуку робочої сили
  2. Труднощі в наданні кредитів та застосування ПДВ до інвестицій
  3. Труднощі у виділенні землі для інвестування і надання необхідної інфраструктури.

Мустафа Башер також сказав, як він вважає, новому інвесторові дуже важко буде приїхати в країну, якщо проблеми поточного інвестора не будуть вирішуватися.

Муджахіт Тюрккан, який виступив із заявою про захист прав іноземних інвесторів, звернув увагу на контрабанду в країні, підкресливши, що уряд повинен вжити термінових заходів для захисту прав іноземних інвесторів.

Ісмет Язиджи, заявив, що регулювання ринку телекомунікацій не можна назвати здоровим. Що абоненти без контрактів і ніде незареєстровані мобільні пристрої завдають шкоди країні, безпеці та податкам.

Ukrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenskiy, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) tarafından düzenlenen Türkiye-Ukrayna İş Forumu’na katılarak konuşma yaptı. ( Yasin Aras – Anadolu Ajansı )

Олексій Гончарук, заступник голови Адміністрації Президента України, сказав, що їм дуже добре відомі всі ці проблеми, і вони вже почали працювати для їх вирішення, але для цього потрібен час.

В свою чергу, під час українсько-турецького бізнес-форуму в Туреччині, Президент України Володимир Зеленський запросив турецьких інвесторів в Україну та пообіцяв всіляку підтримку та захист. «Пропоную вам угоду: ви інвестуєте в Україну, я захищаю ваші інвестиції, ми разом зростаємо», – звернувся Володимир Зеленський до підприємців і нагадав, що прийшов у владу з бізнесу.

TUSIB Web

Фотографії: AA(Anadolu Ajansı) / Tusib

Comments are closed.