Оберіть мову
Log In
Logout Log In
  Search

ТУСІБ прийняв активну участь у 25-му Благодійному Базарі.

4 Грудень 2017

Comments

0
 Грудень 4, 2017
 0

ТУСІБ прийняв активну участь у 25-му Благодійному Базарі.

Протягом 25 років, кожної першої суботи грудня, Міжнародний жіночий клуб Києва (IWCK) від імені міжнародної спільноти міста організовує масштабний благодійний івент, щоб допомогти українцям!

IMG_2290Міжнародний жіночий клуб Києва (дружини дипломатів, експати, іноземні бізнесмени) організовують Ярмарок, аби зібрати гроші для тих українців, які потребують допомоги. УСІ НАДХОДЖЕННЯ з цього ярмарку спрямовуються на потреби сиріт, людей похилого віку, дітей з особливими потребами, та інших людей, що потребують допомоги.

В цьому році 43 посольства іноземних держав приймали участь у благодійному базарі. На стендах були представлені національні традиції, страви та національні продукти.

Charity bazaar

 

Дуже широко і різноманітно було представлено посольство Туреччини. Гості мали можливість оцінити смак турецької кави, спробувати смачні турецькі солодощі і насолодитися безліччю страв традиційної турецької кухні, як і купити на пам’ять сувеніри з Туреччини. Так само на стенді Турецького посольства кожен мав можливість навчиться найдавнішого мистецтва Османської Імперії – Ебру.

Ебру – мистецтво обробки паперу, зване «Турецьким мармуруванням». IMG_2291

Спочатку зображення робиться на воді, а потім переноситься на папір або тканину. Найстарша з відомих картин Ебру була створена в 11 столітті. Але досконалість зображення, яке дійшло до нас, дозволяє зробити висновок, що до 11 століття техніка Ебру вже досягла досконалості, а значить, мистецтво з’явилося значно раніше відомої картини.

Таким чином благодійний базар приносить не тільки допомогу нужденним в Україні, а й робить культури наших країн ближче одну до одної.

IMG_2292 IMG_2294

Залишити відповідь