Оберіть мову
Log In
Logout Log In
  Search

Tiger Conference та Top 30 Under 30 відбудуться 10 Грудня

29 Листопад 2019

Comments

Off
 Листопад 29, 2019
 Off

Запрошуємо Вас відвідати конференцію Tiger Conference та церемонію нагородження Top 30 Under 30, які відбудуться 10 грудня в інноваційному парку Unit.City в Києві за адресою: вул. Дорогожицька 3.

Tiger Conference — це майданчик для обговорення майбутнього України та викликів, які стоять перед українським суспільством та бізнесом. Українська англомовна газета Kyiv Post організовує Tiger Conference щорічно, починаючи з 2012 року.

Top 30 Under 30 — це нагородження 30 успішних українців, яким ще не виповнилося 30 років. Це молоді лідери з різних сфер: активісти, стартапери, артисти.

Чим Вам може бути цікава Tiger Conference 2019:

  • доступ до українських та міжнародних спікерів: представників бізнесу, держави, та експертів. Серед спікерів – Михайло Федоров, Міністр Цифрової Трансформації України, Владислав Криклій, Міністр Інфраструктури України, Флоріан Маркус (e-Estonia), Макс Ткаченко (Space Hub), Андреас Хабер (Corteva), Домінік Піоте (Unit.City) та інші

 Подивитись повний список спікерів.

  • три панельні дискусії на такі теми: 1) цифрове майбутнє та електронний уряд та 2) майбутнє їжі: вплив інновацій 3) Як зробити Україну інноваційною?

 Дивитися розклад.

  • нетворкінг. Кожного року Tiger Conference збирає кілька сотень гостей, серед яких топ-менеджери, дипломати, політики, лідери думок.

Щоб купити квиток, будь ласка, пройдіть за  посиланням  

Спеціальний промо код для 10% знижки – TC10Innovations

У випадку додаткових питань пишіть на events@kyivpost.com або зателефонуйте 044-591-7788. 

Comments are closed.