Оберіть мову
Log In
Logout Log In
  Search

Рейтинг Fitch оновило рейтинг України до рівня "B-": Прогноз стабільний

14 Листопад 2016

Comments

Off
 Листопад 14, 2016
 Off

Рейтинг Fitch оновило рейтинг України до рівня “B-“: Прогноз стабільний

Fitch Ratings підвищило довгострокові Рейтинги Дефолту Емітента (РДЕ) України в іноземній і національній валюті до рівня «B-» з «CCC», прогноз стабільний, сказано в повідомленні заяви агентства.

«Довгострокові рейтинги незабезпечення облігацій в іноземній та національній валюті,  також були оновлені для України до рівня «В-» з «ССС» та короткостроковий рейтинг незабезпечення  суверенних облігацій в іноземній та національній валюті до «В» з «С». Граничний рейтинг Країни (цінних паперів і компаній) до «В-»з «ССС» та короткостроковий РДЕ в іноземній та національній валюті до «В» з «С». », йдеться в повідомленні Fitch

Прогноз Fitch прогнозує прискорення зростання для України до 2,5% в 2017 році і 3% в 2018 році, з прогнозованих 1,1% в 2016 р. У той час як було підтримано зростання інвестицій в 2016 році, вони, ймовірно, залишаться низькими порівняно з аналогічним «B» рейтингом , виділяючи важливість поліпшення бізнес-середовища. Приватизація досі набирає обертів. Невирішений конфлікт на сході України буде продовжувати чинити тиск на показники росту і очікувань.

“Fitch очікує, що ні вирішення конфлікту на сході України, ні ескалація конфлікту ні доведуть до точки компромату загальних макроекономічних показників. Fitch припускає, що статус заборгованості з Росією не створює ризики для обслуговування суверенного боргу України і доступу до зовнішнього фінансування , “резюмує звіт.

Більш детально uatoday

 

Comments are closed.