Оберіть мову
Log In
Logout Log In
  Search

lifecell став новим спонсором Федерації Футболу України (ФФУ)

9 Листопад 2016

Comments

Off
 Листопад 9, 2016
 Off

lifecell став новим спонсором Федерації Футболу України (ФФУ)

8 листопада в офіційно було покладено початок співпраці української збірної із мобільним оператором lifecell у статусі технологічного партнера «синьо-жовтих».

«Це початок співпраці з одним із найсильніших мобільних операторів України», – наголосив віце-президент Федерації футболу України Олег Шкреба.

«Мова йде про підтримку національної команди. Також спонсорські кошти будуть спрямовані на реалізацію фундаментальних проектів Федерації – продовження будівництва заводу із виробництва штучних полів та зведення інфраструктурних проектів по всій Україні»,  сказав генеральний секретар ФФУ Юрій Запісоцький.

«Україна має велику футбольну історію та чимало легендарних постатей – Блохін, Лобановський, Шевченко… Впевнений, разом із ФФУ ми зробимо чимало визначних кроків в українському футболі. Минулого року в Україні вже стартувала технологія 3G. У подальшому ми будемо робити все найкраще разом із українською командою», – зазначив генеральний директор нового технологічного партнера збірної України Бурак Ерсой. На знак початку співпраці спікери заходу підписали відповідний договір та скріпили його рукостисканнями.

Федерація Футболу України

 

Comments are closed.