Оберіть мову
Log In
Logout Log In
  Search

Член ТУСІБ Ірина Сідлецька: «Ми зацікавлені у тому, щоб відкрити готель у Туреччині»

12 Квітень 2018

Comments

0
 Квітень 12, 2018
 0

Член ТУСІБ Ірина Сідлецька: «Ми зацікавлені у тому, щоб відкрити готель у Туреччині»

Premier Hotels and Resorts – найкраща локальна мережа готелів в України за версією International Hospitality Awards. Мережа включає в себе гостинні та затишні готелі від 5 до 3 зірок. Пані Ірина Сідлецька, Генеральний директор Premier Hotels and Resorts, люб’язно погодилася дати інтерв’ю і відповісти на питання TUSIB web. Наприкінці минулого року мережа готелів Premier Hotels and Resorts стала членом ТУСІБ, зміцнивши Українсько-Турецькі взаємини у бізнес колі.

Добрий день, шановна Ірина! Дякуємо Вам за надану можливість взяти у Вас інтерв’ю та поділитися ним з нашими читачами. Розкажіть, будь ласка, більш детально про Вашу мережу та ваші плани.

Перш за все, я хотіла б поділитись новиною про те що цього року ми святкуємо 15-річчя нашої компанії. За ці 15 років мережа розширилась до 21 готелю, декілька з них зараз на реконструкції, ми представлені в 14-ти туристичних напрямках України. Пріоритет нашого розвитку це поява у великих містах, таких як Київ, Одесса, Харків, Полтава, Суми, Дніпро. Одночасно з тим, ми також хочемо з’являтись в тих містах, які є цікавими туристичними напрямами, наприклад Почаїв, Мукачево. Ми відкриваємо готель у досить популярному гірськолижному напряму Буковель і, таким чином, розвиваємо можливості для подорожей Україною.

 • Хто воліє зупинятися в Ваших готелях? 

В своїй філософії і прагненнях створити найкращі готелі України, ми орієнтуємося як на потреби  тих, хто приїхав з метою відпочинку та туристичними цілями, так і на ділових туристів. Однак, було б справедливим відзначити, що зараз, нажаль, Україна є недостатньо розвиненим туристичним напрямом, хоча і має величезний потенціал. Тому, більшість  наших гостей – це люди, що приїхали у відрядження, приймають участь у конференціях та форумах, ділових заходах чи є представниками іноземних компаній, що мають представництва в Україні або воліють їх відкрити і розвивати свій бізнес тут. В певних містах, таких як Львів, Мукачево, Почаїв, Одесса, Київ, ми бачимо відновлення туристичних груп, які приїжджають для того щоб познайомитись з визначними історичними місцями. Також, оскільки Україна була центром Київської Русі, її територією проходив шовковий шлях, багато хто приїжджає щоб знайти історичні зв’язки між країнами свого проживання.

 • Як багато іноземних гостей Ви приймаєте?

Завдяки лібералізації візових процедур, до нас почали приїжджати громадяни з Китаю, Індії, але все ж таки, найбільшу частку складають туристи з європейських країн – Німеччини, Ізраїлю, Америки, багато гостей з Туреччини, Великобританії, Франції, Голландії.

 • Україна з кожним роком залучає все більше і більше туристів. Скажіть будь ласка Вашу думку, чи може Україна зайняти гідне місце серед країн-лідерів по туризму?

Безумовно, займаючись багато років розвитком готельної мережі, я впевнена, що Україна має величезний потенціал для того, щоб туризм став пріоритетною галуззю в економіці країни. За досвідом багатьох інших країн, які визначили для себе цей напрямок на рівні державної політики, в результаті отримали величезний внесок у ВВП країни за рахунок того, що стали центром туризму. Це ми можемо побачити на прикладі таких країн як Туреччина, Грузія, Греція, Кіпр, Ізраїль. В Україні є велика кількість цікавих міст з вражаючими природними ландшафтами, релігійні пам’ятки, гори, досить багато цікавого з точки зору етно-культури. Це ті речі, які зараз цікавлять вимогливих європейських та азіатських туристів і єдине, чого не вистачає – виваженої, цілеспрямованої інформаційної кампанії зі сторони України щодо того, що вона собою являє як туристичний продукт.      Наша держава славетна своєю гостинністю, яка добре сприймається іноземними туристами, що спілкуються з українцями в ресторанах, готелях, банках, аеропортах, музеях. Всі знають, що українці надзвичайно гостинна нація, що бажає гарно прийняти гостей, адже це історично сформований на ментальному рівні фактор, який зараз вже став набутим генотипом.  Саме тому, Україна є державою з надзвичайно великим туристичним потенціалом.

 • Опишіть будь ласка мережу готелів Premier Hotels and Resorts п’ятьма словами:

Надійність, що проявляється у:

– відносинах з гостем. Наш гість може відчувати себе безпечно у будь-якому сенсі, як фізично так і фінансово, з точки зору обслуговування та того, що всі його примхи будуть почуті.

– відносинах з партнерами. Ми максимально відповідаємо тим зобов’язанням, які ми на себе взяли, та завжди намагаємось перевищити очікування.

– відносинах з готелями. Ми, як керуюча компанія, гарантуємо нашим власникам певні фінансові результати, оскільки вони довіряють нам свої об’єкти для управління та господарювання.

Динамічність. Ми розвиваємось для того, щоб ставати кращими для наших гостей та йти в ногу з часом.

Лідерство – ми створюємо продукт на ринку, що формує певну моду та не боїмося експериментів і нових рішень.

Піклування.  Важливим в нашій сфері є робота персоналу, тому програми мотивації, кадрова політика, соціальні програми та створення драйву для працівників є домінантними, адже саме ці люди спілкуються з нашими гостями.   

Клієнтоорієнтованість. Для нас клієнт завжди головний і ми прагнемо перевищити його очікування та зробити все, щоб наш гість завжди отримував виключно позитивні емоції.

 

 • Після подій 2014 року туристичний бізнес України постраждав. Чи згодні Ви з цим? Чи вважаєте Ви що є поліпшення?

 

2014 рік був одним з кризових періодів. Пов’язано це з тим, що репутація країни дуже впливає на рівень її туристичної привабливості, а готельний ринок це маркер стабільності країни з точки зору її ділової, інвестиційної, економічної та туристичної привабливості. Звичайно ж, коли всі канали світу демонстрували такі масштабні зміни та революції, це  було тим, що відштовхувало ділового та туристичного мандрівника. Тому, завантаженість готелю різко впало до критичних 25%. Це був один з найтяжчих періодів в готельній сфері України. Зараз криза вже не відчувається, середньорічна завантаженість готелів тримається на рівні 50-52%, що є хорошим результатом.  Ми відчуваємо значне відновлення інтересу та попиту від багатьох країн світу.

 • У Туреччині дуже розвинений конгрес-туризм. Скажіть будь ласка, чи розвивається такий бізнес в Україні? Чи надає Ваша мережа послуги в цьому напрямку?

 

Конгрес-туризм є одним з найбільш активних сегментів серед наших замовників, які організовують різноманітні заходи, користуючись нашими конференц послугами та залами, що є одними з найбільших у Києві, Харкові, Львові, Одесі. Однозначно, наші готелі є місцями проведення значних форумів, наприклад таких як « Інвестиційний форум у Харкові», що зібрав понад 600 осіб найвищого рівня, або, наприклад,  Міжнародний конгрес з наукових досліджень  (USERN), у якому приймало участь 300 учасників. Ці зали можуть одночасно примати людей та надавати сервіси з харчування та послуги з організації кава брейків.

Крім того,  у нас є окрема програма, що направлена на те, щоб продемонструвати сучасний підхід до надання конференц послуг – Ideal Meeting. Ця послуга передбачає таку  комбінацію меню, що направлена на створення цікавого та корисного гастрономічного досвіду наших гостей. Меню Ideal Meeting спрямоване на надання гостю енергії, відповідність принципам здорового способу життя, під час ділових заходів, та поживність.

Також, ми створили концепцію Fresh, Organic, Traditional, яка направлена на те, щоб підтримувати фермерські та органічні виробництва в Україні. Однак, для залучення конгрес туризму на рівні європейських країн, у нас  все ще недостатньо розвинуті конгрес інфраструктура. Тому, говорячи про інвестиційну привабливість України, ми вважаємо, що відкриття конгрес центрів, які могли б одночасно розмістити до 2 тис людей (наприклад, як в Давосі), є досить привабливою перспективою. Одні з найбільших залів вже є в Прем’єр готелях. Для прикладу, після відкриття Kharkiv Premier Palace , дуже багато подій в Східної та Центральної частини України почали проводитися саме там, адже ми стали гарним та сучасним майданчиком.

 • У Туреччині дуже популярний оздоровчий туризм. Розкажіть будь ласка про цей досвід в Україні.

Зараз у нас в портфоліо є готель Premier Resort Hotel у Буковелі, в якому буде  розширена SPA інфраструктура і ми сподіваємось, що середня тривалість перебування складатиме 7-10 днів, що, як правило, є типовим для рекреаційного туризму. Цим кроком ми створимо нову опцію дозвілля в Україні, що гармонійно поєднає в собі гарну природу, сучасні послуги та якісне обслуговування. Адже ті готелі та санаторії, що присутні зараз в Україні, не відповідають вимогам сучасного туриста. В цьому сенсі новий Premier Resort Hotel Bukovel буде дуже вигідно відрізнятись від інших та має великий потенціал.

 • Останнім часом уряд дуже часто говорить про поліпшення інвестиційного клімату в Україні. Можливо Ви помітили збільшення кількості іноземних бізнесменів серед Ваших гостей?

Ми відчуваємо поліпшення в цілому, тому ми можемо зробити висновок, що зацікавленість Україною для розвитку бізнесу та ділових стосунків повертається. Моє особисте відчуття, що останнім часом досить багато інформації про реформи та зниження рівня корупційності, що значно покращить інвестиційну привабливість України. Ми бачимо позитивні зміни ВВП та рівня корумпованості, що є не дуже великими але вони є. Якби потенційний інвестор цікавився галуззю, в яку треба інвестувати, я б однозначно рекомендувала туристичні об’єкти в Західній частині України та Південній. Терміни окупності в України набагато цікавіші, ніж  при інвестуванні в подібні об’єкти в Європі.

 • Чи знайомі Ви з готельним бізнесом в Туреччині? Чи співпрацюєте Ви з будь-яким готелем в Туреччині? Якщо так, то з яким?

Ми постійно розширюємо число партнерів, які могли б надавати певні привілеї для власників карток наших постійних гостей. Звичайно, вони, користуючись можливістю отримати привілеї чи знижки, шукали б можливості перебування в турецьких готелях з карткою  Premier Club. Тому ми в постійному пошуку таких партнерів і я думаю що їх буде ставати дедалі більше, але наразі саме турецьких готелів серед наших партнерів  немає. Хочу також відзначити, що український турист зацікавлений у відпочинку в Туреччині, тому ми працюємо в цьому напрямку.

Хочу також відзначити, що серед наших партнерів є багато турецьких компаній,  що організовують  тури до України. Зараз ця багаторічна співпраця вже переросла в партнерські та дружні відносини.

 • Розкажіть будь ласка, які у Вас плани розвитку в Україні та можливо, в світовому масштабі

Працюючи в Україні досить довгий час, ми відчуваємо велику зацікавленість в наших послугах від власників готельних об’єктів з інших країн. Зі свого боку, ми хотіли б розширити свою присутність з метою відкриття нових напрямків для наших гостей і саме тому в стратегії нашої компанії з минулого року заплановано вихід за межі України та відкриття нових готелів в сусідніх країнах, таких як Грузія, Польща, Білорусія, Молдова, і звичайно ж, ми зацікавлені у тому, щоб відкрити готель у Туреччині, тому шукаємо нових партнерів. Це можуть бути проекти, які будуються з нуля, яким ми допоможемо спроектувати і відкрити готель у відповідності із сучасними нормами, або діючий готель, який відчуває, що йому потрібна підтримка з точки зору правильних стратегій продажу, навчання та розвитку персоналу, виходу на новий рівень технологічності та розвитку свого продукту під Premier Hotels and Resorts.

 • Дуже дякуємо Вам за приємну бесіду. Ми щиро бажаємо Вам успіхів і процвітання!

Залишити відповідь