Оберіть мову
Log In
Logout Log In
  Search

Адвокатське бюро «Імператив Плюс» стає юридичним партнером Союзу Промисловців і Підприємців Туреччини та України  «ТУСІБ»

31 Серпень 2018

Comments

0
 Серпень 31, 2018
 0

Адвокатське бюро «Імператив Плюс» стає юридичним партнером Союзу Промисловців і Підприємців Туреччини та України  «ТУСІБ»

Адвокатське бюро «Імператив Плюс» професійно і відповідально працює на ринку юридичних послуг України з 2007року.

Компанія спеціалізується і має практику в цивільному, податковому, кримінальному, земельному, інтелектуальному, банківському, фінансовому, господарському, корпоративному, екологічному праві України, а також в представництві в судах України всіх рівнів та супроводженню виконавчих процедур. Адвокатське бюро “Імператив Плюс” є 100% засновником Міжрегіональної універсальної товарної біржі, що дозволить клієнтам укладати біржові угоди про купівлю / продаж активів, які торгуються в системі Prozorro, а також приватним бізнесом.

Однією з позитивних особливостей Бюро, є безоплатний попередній юридичний аналіз проблеми, з якою звернеться потенційний клієнт. Після чого, йому буде надана усна консультація щодо оцінки ситуації та запропоновані механізми її вирішення.

Для усіх членів ТУСІБ діють спеціальні умови співпраці.

Imperativ +

Залишити відповідь