Оберіть мову
Log In
Logout Log In
  Search

7 січня в Україні святкується Різдво

4 Січень 2018

Comments

0
 Січень 4, 2018
 0

7 січня в Україні святкується Різдво, відповідно до григоріанського календаря, як і в більшості інших православних християнських країн.

Тут є численні різдвяні традиції. Вони значно відрізняються в різних частинах України.

У більшості регіонів України напередодні Різдва люди створюють так званий “Вертеп” (означає печеру в давньогрецькій мові). Це сцени з Біблії про те як народжувався Ісус. Вони показують маленького Ісуса у яслах, незнайомців що пропонують свої дари Марії, і зоря Віфлеєму в небі. Ці вертепи виставляються в громадських місцях, як правило, поблизу або в межах церков. Вночі свічки встановлюються всередині вертепів для людей, які приходять до церкви для нічної служби, щоб вони могли спостерігати їх.

Люди йдуть з одного будинку в інший, співають пісні і бажають гарних побажань для здоров’я, процвітання тощо, і просто добре провести час. Найчастіше вони одягаються в народні або карнавальні костюми. Таку діяльність називають “Колядування” та “Щедрування”. Пісні називаються “колядки” та “щедрівки”. Коли хтось співає ці пісні і вітає вас, як правило, ви повинні подарувати їм солодощі, їжу або напої або те, що ви маєте, як знак подяки. Вважається, що все, що народ співає у своїх Колядках та Щедрівках обов’язково здійсниться.

Залишити відповідь