Оберіть мову
Log In
Logout Log In
  Search

26 лютого, Член Правління ТУСІБ, Зафер Озбай, був обраний до складу Громадської Ради при Антимонопольному Комітеті України.

27 Лютий 2019

Comments

0
 Лютий 27, 2019
 0

26 лютого, Член Правління ТУСІБ, Зафер Озбай, був обраний до складу Громадської Ради при Антимонопольному Комітеті України.

До складу Громадської Ради можуть бути обрані представники громадських об’єднань різних напрямків, які здійснюють свою діяльність на території України і в сфері, пов’язаній з діяльністю Антимонопольного комітету. ГР сприяє формуванню процесів, пов’язаних зі створенням і реалізацією державної політики у сфері захисту конкуренції з боку приватного сектора і громадської думки.

Протягом попередніх двох років, Член Правління ТУСІБ Зафер Озбай входив до складу Громадської ради при АМКУ, брав активну участь в роботі Громадської ради, брав участь в обговоренні проектів нормативно-правових актів з питань державної допомоги суб’єктам господарювання;проекту концепції розвитку конкуренції в Україні, підготовленого в АМКУ; розробці методичного забезпечення застосування положень статті 15-1 Закону України “Про захист від недобросовісної конкуренції”; вносив пропозиції щодо сприяння розвитку конкуренції на ринку надання послуг телекомунікацій та інше. Таким чином представляючи турецьких інвесторів.

Ми щиро вітаємо Зафера Озбая і бажаємо йому успіхів у цій сфері.

Залишити відповідь