Оберіть мову
Log In
Logout Log In
  Search

15 років відзначає член ТУСИБ - мережа Premier Hotels and Resorts

14 Вересень 2018

Comments

0
 Вересень 14, 2018
 0

15 років відзначає член ТУСИБ – мережа Premier Hotels and Resorts

Перетворити готель на міську пам’ятку — завдання не з простих. Національна готельна мережа Premier Hotels and Resorts працює над цим уже 15 років.

Свіжі газети до київського Premier Palace Hotel привозять щодня, рівно о шостій ранку. Крім українських видань, у добірці популярні газети та журнали з усіх куточків світу. Співробітники готелю розуміють: гості хочуть читати улюблені видання за сніданком і не вважають, що поїздка в Україну — привід відмовлятися від звички. У будь-якому з 19 готелів мережі Premier Hotels and Resorts кожен крок гостей супроводжують продумані до дрібниць деталі. Не випадково слоган мережі — «Готелі, що створюють емоції».

Перша національна готельна мережа в Україні була створена восени 2003 року. Довелося ретельно вивчити досвід закордонних колег. «У провідних країнах світу легендарні готельні мережі існували вже мінімум 50 років, нас захоплювала історія готелів Конрада Хілтона та Джона Уілларда Марріотта», — згадує Генеральний директор мережі Premier Hotels and Resorts Ірина Сідлецька.

Спочатку засновники Premier Hotels and Resorts бачили майбутнє в роботі тільки з п’ятизірковими готелями. Цієї стратегії дотримувалися більше п’яти років. Мережу готелів середнього класу почали розвивати в 2009 році. До цього часу в країні суттєво зросла кількість зарубіжних компаній, українці та іноземці почали частіше їздити в ділові поїздки по країні. Також Україна готувалася до проведення футбольного чемпіонату Євро-2012. Більш вдалого часу для розвитку готелів годі було й чекати.

Так з’явилася категорія зручних і доступних Premier Compass Hotels, створених для тих, хто цінує мінімалізм і функціональність. Головним завданням було збереження ідеального сервісу, який вже став візитною карткою мережі, але водночас запропонувати гостям більш доступні ціни.

Нині національна готельна мережа Premier Hotels and Resorts — це колекція з 19 готелів (від п’яти до трьох зірок), яка об’єднує майже 2500 номерів в 14 туристичних напрямках України.

Готелі мережі регулярно очолюють профільні рейтинги й отримують міжнародні нагороди. Більшість готелів — найкращі у своїх містах. Наприклад, Premier Hotel Palazzo (Полтава) може похвалитися найвищим рейтингом на Booking.com у місті. Гості оцінили його у 9,3 бали. Premier Hotel Aurora (Харків) — у 9,2, такі ж показники у Premier Geneva Hotel в Одесі.

Готельна мережа — неодноразовий лауреат міжнародних премій. Журі International Hospitality Awards вже чотири рази називало Premier Hotels and Resorts «Найкращим вітчизняним мережевим готельним оператором». Високо оцінювали готелі й спеціалісти Hospitality Excellence Awards.

Залишити відповідь