Оберіть мову
Log In
Logout Log In
  Search

Українська вітроенергетична асоціація (УВЕА)

uwea_logo_new_ua

Українська вітроенергетична асоціація (УВЕА) – це Всеукраїнська недержавна та неприбуткова асоціація, метою якої є просунення вітроенергетичних технологій та захист інтересів вітроенергетичного сектору на національному та міжнародному рівнях. З моменту свого створення, восени 2008 року, асоціація направляє свою діяльність на широкомасштабний розвиток вітроенергетики в Україні, залученню середнього та малого бізнесу в даний процес. УВЕА пропагує вітроенергетику як екологічно дружнє та чисте від СО2 викидів джерело виробництва для українських споживачів.

 

Для досягнення цих цілей перед УВЕА постають наступні задачі:

  • просувати в Україні політику в галузі відновлюваної енергетики;
  • здолати законодавчі та технічні перешкоди, які обмежують вітроенергетичний зріст, включаючи введення зелених тарифів;
  • забезпечувати зацікавлених у розвитку вітроенергетики в Україні сучасною та точною інформацією про сектори відновлюваної енергетики, що розвиваються, як в Україні, так і за її кордоном, а також виступати провідним консультантом у вітроенергетичному секторі;
  • забезпечувати передачу міжнародних технологій;
  • створювати можливості для розвитку вітроенергетики та залучати інвестиції до даного сектору в Україні;
  • виступати сполучною ланкою для всіх ключових учасників вітроенергетичного ринку, служити важливим контактом для політиків, представників бізнесу, науки та мас-медіа

Вітроенергетика – екологічно чистий інструмент у підвищенні енергетичної безпеки країни.

УВЕА – це Всеукраїнська суспільна організація, яка об’єднує політиків, суспільних діячів, вчених, розробників вітроенергетичних проектів, постачальників та виробників устаткування, енергокомпанії, дослідників, споживачів та інших, залучених у вітроенергетику – одного з секторів енергетики в світі, що розвивається найшвидше. Українська вітроенергетична асоціація постійно підтримує співробітництво з різними державними та обласними органами влади та сприяє покращенню обміном найновішої інформації та досвідом серед всіх учасників енергетичного сектора країни.

Асоціація є членом Всесвітньої вітроенергетичної асоціації (WWEA), Європейської вітроенергетичної асоціації (EWEA)

ПРАВЛІННЯ:

Діяльністю УВЕА керує Правління, яке на сьогодні очолює Андрій Конеченков, Віце-президент Всесвітньої вітроенергетичної асоціації (WWEA).