Log In
Logout Log In
  Search
13 Kasım 2018

Comments

0
 Kasım 13, 2018
 0
Category TUSİB Haberleri

Budget Ukrayna TUSİB’e katıldı

TUİSB ailesine yeni bir üye katıldı.

Birliğimize yeni üye katılımından dolayı memnuniyet duyuyoruz.

Budget Ukrayna, dünyanın en büyük araç kiralama markalarından birinin gücünü, ayrıntılı yerel bilgi, esneklik ve ödediğiniz parayı ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde değerlendirmenizi sağlayan hizmetle birleştirmektedir.

1958’de kurulan Budget Rent a Car markası, Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’da Zodiac Europe Ltd.’e aittir (Avis Budget EMEA Ltd’nin bir bağlı şirketi).

Budget ofislerinin bazıları bu şirkete aitken bazıları da bölgenin dört bir yanındaki yerel işletmecilerce franchising yöntemiyle işletilmektedir. 2007 yılından itibaren LLC Rengtal Group bünyesindeki Budget Ukrayna’nın  lider araç kiralama markalarından biri olarak sektördeki yerini almıştır. Budget,  2017’de ‘Otokoc Ukraine LCC’ bünyesinde hizmet vermeye başlamıştır.

Budget’in küresel ağı günümüzde 3400’den fazla ofisten oluşmaktadır ve 128 ülkede birçok farklı araba, kamyon ve minibüsle hizmet vermektedir.

Türkiye’de Budget Haziran 2007 tarihinden itibaren Koç Holding şirketlerinden Otokoç Otomotiv Ticaret ve Sanayi A. Ş. çatısı altında hizmet vermeye başlamıştır.

Birbirine yeni ufuklar  açan ve perspektifler keşfetmeye yardım eden iş dünyasına hoş geldiniz.

TUSIB, TUSIB üyeleri ve işbirliği yapmak isteyen bir çok şirketin yer aldığı TUSIB Business Bridge Port üyesi olarak sizi ağırlamaktan mutluluk duyuyor.

Bir cevap yazın