Log In
Logout Log In
  Search

Bu yıl TUSİB üyesi - Premier Hotels and Resorts oteller ağı 15. yıldönümünü kutluyor

14 Eylül 2018

Comments

Off
 Eylül 14, 2018
 Off
Category Duyurular

Bu yıl TUSİB üyesi Premier Hotels and Resorts oteller ağı  15. yıldönümünü kutluyor

Bir oteli şehrin bir cazibe noktasına çevirmek – kolay bir iş değildir. Ulusal oteller zinciri Premier Hotels and Resorts, 15 yıldır bunun üzerinde çalışıyor.

Kiev’deki Premier Palace Hotel’ine yeni gazeteler, kesin olarak her gün sabah altıda getiriliyor. Ukrayna yayınlarına ek olarak, dünya çapında popüler gazete ve dergiler bizim seçimimizde. Otel çalışanları iyi biliyorlar, otel konukları en sevdikleri yayınları kahvaltıda okumak isterler ve Ukrayna’ya yapılacak bir seyahat böyle onlar için alışkanlıktan vazgeçmek için bir bahane olduğunu düşünmezler. Premier Hotels and Resorts zincirindeki 19 otelden herhangi birinde, konukların her adımına özenli detaylar eşlik ediyor. Ağın sloganı böyle : “Duygular yaratan oteller”.

Ukrayna’daki ilk ulusal otel zinciri 2003 sonbaharında oluşturuldu. Yabancı meslektaşların deneyimlerini dikkatle incelemek zorunda kaldık. Premier Hotels and Resorts’un Genel Müdürü Irina Sidletskaya, “Dünyanın önde gelen ülkelerinde, efsanevi otel zincirleri en az 50 yıl boyunca varlığını sürdürüyor, Conrad Hilton ve John Willard Marriott otellerinin tarihi tarafından büyülendik” diyor.

İlk olarak, Premier Hotels and Resorts’un kurucuları, geleceği işte yalnızca beş yıldızlı otellerle gördüyordular. Böyle bir strateji beş yıldan uzun bir süre içinde takip edildi.

Biz 2009 yılından başlayarak orta sınıf oteller ağını oluşmaya başladık. O zamana kadar, ülkede yabancı şirketlerin sayısı önemli ölçüde artmıştır, Ukraynalılar ve yabancılar ülke çapında iş gezilerinde daha sık katılıyorlardı. Ayrıca, Euro-2012 Ukrayna futbol şampiyonası için hızla hazırlanıyordu. Otellerin gelişimi için daha iyi bir zaman beklemek daha gerek olmadı.

Böylece minimalizm ve işlevselliği takdir edenler için oluşturulan rahat ve uygun fiyatlı bir kategoride Premier Compass Hotels otellerini biz kurduk. Bizler için ana görev, zaten bu oteller ağının bir ziyaret kartı haline gelmiş olan ideal hizmet sistemini  korumaktı, ama aynı zamanda misafirler için daha uygun fiyatlar da  sunmaktayız.

Şimdiki durumda Premier Hotels and Resorts ulusal otel zinciri, Ukrayna’daki 14 turistik yerde yaklaşık 2500 odanı (numaraları)  birleştiren 19 oteli (üç-beş yıldızlı) içeren bir koleksiyon olmuştur.

Bizim oteller ağı düzenli olarak profil puanlarını kazanıyor ve uluslararası ödüller almaktadır. Çoğu otellerimiz, yerleştikleri şehirde oluşan  otellerin  en iyisidir. Örneğin, Premier Hotel Palazzo (Poltava), şehrin en yüksek puanına sahiptir. Misafirler bu oteli 9,3 puanla derecelendirdiler. Premier Hotel Aurora (Kharkov) oteli – 9,2 puan, Odesa’daki Premier Cenevre Oteli de aynı rakamla puan almıştır.

Otel zincirimiz, uluslararası ödüllerin tekrarlanan birincisidir. Uluslararası Misafirperverlik Ödülleri jürisi dört kez Premier Hotels and Resorts oteller ağını  “En iyi yerel ağ otel operatörü” olarak adlandırılmıştır. Otellerimiz, aynı zamanda Hospitality Excellence Awards uzmanları tarafından da çok beğenildi.

Comments are closed.